• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam ty random odmeny za questy bude dalsi vec, kde me RNG bude tyrat - nekdo pise, ze za "zaber 5 knihoven" dostal kouzlo, ktere mu umozni vyvolat kdekoliv portal k riftu, tezce OP
    ja zatim pokazdy dostal minus cas do knihovny, a to i v pripade, ze uz jsem mel cas to knihovny nula :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HA!

    Judas Brobert
    před hodinou
    the meaning of shield an sword has already been explained by elyland on a russian webside. it is said that the sword adds 20% strength to your creature when you attack an arena with it and the shiel adds 20% when you put it in as a defender.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pod jednim videem je uzitecnej tip na reseni problemu s bally, co je treba nasporit na eyesight - pouzit proste eyesight, zotvirat vsechny truhly, coz pravdepodobne aktivuje na pul hodiny hned nekolik bonusu na pilire, zakouzlit dvojnasobek veci na pilire, a zacit si obchazet nejake mistni kolecko a pritom chytat co je videt z dalky, udajne tak clovek skonci s vic ballama nez na zacatku
    zvlaste kdyz se to vylepsi o to, co jsem psal vcera - aktivovat to u portalu, takze se daji posbirat i truhly z riftu
    plus to +5 pilir kouzlo co ma Sargo! :-)

    sorry ze jsem tak nadsenej, ale to je proste bozi co se da vsechno delat, kdyz hra proste nabidne moznosti
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jo a mimochodem to se da sdilet (udajne, furt jsem nezkusil oltar), takze staci kdyz jeden dobrak ma ten recept, a pozve nas chudy jednou tydne na jeho sesilani! :-) To mi prijde jako o moc lepsi socializacni prvek do hry nez raidy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw v predchozim videu ma recept, co prodluzuje dosah o 30% na 7 dni - to uz je zajimavy vyuziti tech run! navic s 30% navic bych pravdepodobne doma konzistentne dosahoval na nejblizsi pilir...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: je to dlouhy, ale asi od poloviny je zajimava rada testu na zabach, co dokazuje hlavne jak vyznamne se lisi DPS potvor s mecem vs stitem (i kdyz jinak maji vsechno stejny), a soucasne tech s mecem mezi sebou. Asi by to chtelo pak stejnej test zopakovat i na uz evolvovanejch a maxnutejch, aby bylo videt jak moc to nejaky predpokladany hidden IV ovlivni, ale to uz po nem asi chtit nemuzeme... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je btw asi nejlepsi DraGO youtuber, a v tomhle poslednim videu rozviji docela zajimavy teorie o IV, nekterejch veci jsem si ani nevsimnul (treba toho masivniho rozdilu HP)

    THERE ARE HIDDEN STATS IN THE GAME! - DRACONIUS GO
    https://www.youtube.com/watch?v=dcQq2PoVU1w
    SARGO
    SARGO --- ---
    SARGO: ... a pak jich tam najednou vyskočilo pět naráz a teorie je pdachu. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jestli ta frekvence není úplně stejná, tak je sakra blízko :-D Dobré je, že je vidět, kolik času zbývá.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: kolik jich prislo za pul hodiny?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Vyzkoušena Návnada: i když na Sloup už zase nedosáhnu, kružnice dosahu se protínají a drakouši vyskakují. Takže rozdíl oproti PoGo nepozorován. Takže dobrý :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: zatim jako ty vejce od dracice nic moc - ted jsem vylihnul to co mi chybelo par minut, a zase je to nejaka srajda, z 5km teda, tak jsem vylezl ven si tam hodit dalsi... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Takže pro můj naopak ideální, tramvají nejezdím a chodím sice dlouho, ale pomalu. Sympaťáci :-D

    EVILMIND: Tak to ráno obsadíž zas... ono je to v tom vyšším levelu ještě všude hrozně prázdné :-))

    UBU: Já včera nakonec jednu našla. Vydržela tam dvacet minut, což mě pěkně naštvala, protože mám tím pádem už dvě rozklubaná vejce, a na tom prvním mi chybělo právě těch dvacet - kdybych to byl býval věděl :-D
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Už včera byl některý kulatý a jiný hranatý. Já se ráno probudil a dva rifty cca 200 metrů od baráku - ani v jednom dračice nebyla...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: eh se mi to odeslalo - *** za jizdy, ale pocitam to bude super v kombinaci s tim receptem, co vycisti nepratelske areny.

    Akorat jsem to asi podcenil, a diky vybouchani vsech cervenejch aren cestou jsem dal moc expu, tak se mi asi nepodari zustat lvl 14 do rana, takze jsem to osazoval zbytecne... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pocita to presnejc prave proto, ze to ma mnohem, mnohem nizsi speed limit - kterej prekrocis i rychlou chuzi. Navic jak sepne speed limit tak prestane fungovat uplne vsechno, coz je jako asi ok designove, ale pro muj tramvajovy styl hry to moc neni.

    Jinak jsem vymeknul a podporil hru 8-), a koupil jsem si ten +5 obsazeni aren na dalku. To je naopak pro moje tramvajovani naprosta parada, jen jedes a prihazujes, navic i v pripade budouci stagnace to bude dobry na knihovny, ktere z principu fungovani moc stagnovat nebudou. Kazdopadne je to jen na prihozeni, neda se s tim bojovat (a neda se to delat za jizdy),
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: ok, tak je to jak jsem rikal, automaticky to bere ty lepsi - tj. kdyz je nekde nova arena s +3 weekly, pocita ji prednostne.

    Jinak stesti po ranu, u tramvaje rift, a dracice je spawnuta primo u me v praci, takze zustavam prepnutej v riftu a doufam tu bude aspon na 2 vejce... :-) BTW rift je kulatej, ne ctverec, nevim jestli to je zmena od vcera (a asi by to davalo smysl).
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: počítá to hmohem lépe. Jen je třeba nižší rychlost. Třeba při běhání mi to už neukazuje ani potvůrky v radaru. Musím se držet něco pod 8-10km/h
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mimochodem zajímalo by mě, jak to počítá kilometry. Doma mi to totiž skoro vůbec nechodí (což je vážně strašně k vzteku, protože Sloup mám úplně těsně mimo dosah... :-D) a v PoGo se mi z toho přešlapování na místě žádné metry nenačtou. Ale tady mi přes večer nachodil celý kilometr, i když se mi nezdálo, že by někam odbhal, prostě stejné přešlapování na místě. Náhoda...? :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jo, po vybrání bonusu se poznámka o týdenním bonusu objevila u těch, co jsem vytočila nově. Vzhledem k tomu, že mě zatím nemá kdo vyhazovat, ale bonusy rychle poklesnou :-D


    EVILMIND: Takovou dvojku mám u těch svých gryfů! Všechno stejné, jen dps u velkých útoků jiné (i když se tváří stejně) a jeden označený jako útočník a druhý obránce. Zajímalo by mě, jestli to lze Knihovnou změnit. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam