• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: na quest podle me limit vubec neni, proste ho bude delas nebo ne - s tim, ze ten limit kdy si muzes vzit novej quest bezi od chvile, co jsi vzala tenhle, takze celkem nema cenu ho rusit, pokud tomu ten den nedas...
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    s tema ukolama, je mozny, ze jsem nedostala zadnej casovej limit? mam pobojovat s 12 ruznejma bytostma v knihovnach nebo arenach... nebo se jenom ten limit neukazuje?
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    KLERIK: taky dosahnu na sloup, az kdyz vylezu ze vchodu, grrrr... ale oproti pogo tu mam na dosah aspon nejakej spawn
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: no já mám 40 tuším letácích a tady je to samej čert. Takže teď cestou do školky pro děti to prubnu... Protože letaci fakt nemám šanci...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: takže žádost přiblížení sloupu nevyslyšena? Taky bych potřeboval alespoň jeden postrcit...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: to by melo podle vseho jit az po 21 hodinach. Za tu dobu ale asi vetsinu questu das? Ja mam ted cca 21 hodin na dalsich "chyt 150", a uz mam 130, takze to nejak dorazim... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: to nevím. Místo sloupu jsem naklikl obelisk a ukázala se možnost změnit úkol...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ale s nejakym velkym casovym timeoutem, ne?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak koukám, že když se mi nelíbí úkol. Jde na jiném obelisku změnit. To je super...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na redditu nekomu z dnesniho feromonu prisla Scylla

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: maji oba mec/stit?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Mám dva gryfy se stejným CP. Oba mají Roundabout. U jednoho je napsáno dps 136, u druhého 97. No a moje otázka zní, jestli v tom případě není lepší jiný útok, kam by se ale případně namixovalo lepší dps, nebo... jak to prostě je :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: uplne nechapu, na co se ptas. Kazdopadne bez konkretniho propoctu pro konkretni potvoru je to jen orientacni - v PoGo taky ne kazdemu vyhovuje to same, protoze treba jinak dodguje, a zrovna v DraGo se dodguje jako fakt pekne, dokonce i me :), takze bude nutne to brat do uvahy.
    Ja budu zatim proste jen pretacet knihovnou charge utoky na 1-charge, ciste proto ze nechci furt natahovat, a dalsi resit az v budoucnu s vic informacema.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak jsem to prostudovala a pořád mi to není úplně jasný. Když mám jeden a ten samý útok jednou s DPS 136 a podruhé 97, pořád je best? To jsou mezi nimi tak velké rozdíly, aby i slabší best byl lepší než dobrý good, nebo jak je to? :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo a jeste navic opravili ten artefakt na vzdalene obsazovani!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Dneska jsem na vitezne vlne - prvni artefakt z truhly hned u tramvaje, a jeste se mi hodi na harvest ballu (-40s na cooldown piliru), a pak #125 Leviathan z 10km vejce. Akorat jsem posral PvP - zjevne to chce proste vzdycky dat jen ten prvni, aby se resetnul timer, a na dalsi dva si pockat az bude mit clovek nejakej random bonus behem dne (+CP jsem sebral hned vzapeti potom, co jsem prohral), nebo az se mu za ten den neco noveho postesti.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na druhou stranu, uz si nemyslim, ze to hazeni je nejak jako uplne rozbity (mozna ty toceny). Po dvou dnech jsem docela jako do toho skillu proniknul, nebo minimalne kdyz mam vic pokusu, tak vidim, co bylo spatne, je to o treninku a svalovy pameti. Zrona na to je draci oko dobry, takova intenzivni strelnice...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: no já dnes hodil dračí oko. A za deset minut bylo po sférách.. U nás hází děti... Takže 10 míčků na jednu potvoru... Takže chápu...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: To jo. Ale jsem zoufale na mizině se sférama, takže to by nebylo úplně strategický.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: na to je super to dračí oko. Ukazuje ti je všude kolem. Dnes jsem takle našel 4.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No já mám třeba otevřít 7 beden a za 12 km jsem potkala jednu, takže to vypadá spíš na týden než na dva dny – skoro bych měnila. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam