• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    UBU: Jako je fakt dobrej, o tom žádná.
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Toho bych zrovna chtěl sakra :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Trénováním arén se dobře farmí expy mimochodem. Za trénování arény s jedním CP100 a jedním CP200 Smaugrem CP1430, což trvalo asi deset vteřin, možná míň, 52 XP, se třema potvorma v aréně 72 XP. Stálo mě to akorát potiony co bych stejně zrecyklovala a je to dost rychlej XP gain, i když ne závratnej.
    XSI
    XSI --- ---
    A ze zlatýho vejce z mapy jsem dostala stejnýho Smaugra jako z 10 km vejce. Moc se mi hodí, ale vlastně mě to trochu zklamává vzhledem k úsilí k vykopání vejce a spotřebě lopat vs. prostě ujití vzdálenosti.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak potvrzuju že po vykopnutí z arény je tam lhůta 15 minut.
    UBU
    UBU --- ---
    KLERIK: Ty český názvy jsou hustý :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ja vcera chytil prvni 5/5, ale nejakej hroznej sunt, to ten tvuj je jeste relativne pouzitelnej. Zatim delam to, ze ty 5/4 apod si nechavam a davam je do aren/knihoven bez ohledu na CP.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jinak už máte nějaké 5/5 potvůrky na v krmení? Já dnes první...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: na quest podle me limit vubec neni, proste ho bude delas nebo ne - s tim, ze ten limit kdy si muzes vzit novej quest bezi od chvile, co jsi vzala tenhle, takze celkem nema cenu ho rusit, pokud tomu ten den nedas...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    DRAKY: mám to stejně. Jsme malé město a musím říct, že o proti Jindřichovu Hradci co je od nás kousek toho tu snad máme víc. 5 arén na cca kilometru a v JH než jsem dal 4 bylo na dlouhou dobu. Každá malá vesnice má alespoň 2areny, knihovny a obelisk... A sloupů dostatek...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ted jsem presne zazil co jsme tu resili - od vcera mam volne pozice na vejce, nic nepadlo celou dobu. A ted za 3 zatoceni 3 vejce. Myslim, ze v dlouhodobe vizi asi bude fakt uzitecny proste mit nejakej pilir blizko u domu, ale stranou od ostatnich, a ten si enchantnout jen na vejce, takze kdyz budu potrebovat vzdycky budu mit, a soucasne tim nezabiju nejakej farmici pilir.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: tak máš pravdu. Beru zpět. Bylo to ráno těsně předtím něž jsem dodělal starý. Teď mi to ukazuje 17hodin....
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    s tema ukolama, je mozny, ze jsem nedostala zadnej casovej limit? mam pobojovat s 12 ruznejma bytostma v knihovnach nebo arenach... nebo se jenom ten limit neukazuje?
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    KLERIK: taky dosahnu na sloup, az kdyz vylezu ze vchodu, grrrr... ale oproti pogo tu mam na dosah aspon nejakej spawn
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: no já mám 40 tuším letácích a tady je to samej čert. Takže teď cestou do školky pro děti to prubnu... Protože letaci fakt nemám šanci...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: takže žádost přiblížení sloupu nevyslyšena? Taky bych potřeboval alespoň jeden postrcit...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: to by melo podle vseho jit az po 21 hodinach. Za tu dobu ale asi vetsinu questu das? Ja mam ted cca 21 hodin na dalsich "chyt 150", a uz mam 130, takze to nejak dorazim... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: to nevím. Místo sloupu jsem naklikl obelisk a ukázala se možnost změnit úkol...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ale s nejakym velkym casovym timeoutem, ne?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak koukám, že když se mi nelíbí úkol. Jde na jiném obelisku změnit. To je super...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na redditu nekomu z dnesniho feromonu prisla Scylla

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam