• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem za 40 earth dostal to kouzlo na vyvolani Portalu :-) a zajimave jako dalsi quest mam 5 fire, to je jako trochu nepomer obtiznosti
    UBU
    UBU --- ---
    Tak dnes vypadl jeden eyesight z pilire a druhej z truhly, zajimave.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne na FB se lidi domlouvaji nejak na Vaclavak v nedeli, nevim no. Jeste jsem se uplne nerozhodnul kde to chci zacit, zvlaste kdyz to ma bejt 5km kruh...
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: To ne,ale mel sem holinky 6kg vazici, zorane pole.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    určitě jsi ale nestal v rákosí po kotníky v blátě jako teď já
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Měl sem to stejné, jen ten poslední byl vpravo dole.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    UBU: To by bylo super. ;-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No, když budete brát v Řepích, tak bych se přidal. Nicméně tam už hrozí zelený pole směrem na Hostivice nebo modro na Jivinách. Ale klidně na ty Jiviny můžu vzít loď :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: No já mám teď level 22, a 68 zářezů. To je tím, že dokážu zúročit zkušenosti z PoGo. ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oukej. Takže dej mi víkend a řeknu ti, jesti tu běhají nějaké 26+ :-D

    Jen doufám, že to nebude přibývat tak rychle jako v pokouších. Od té čtyřicítky už to prostě není ono. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pokud nejsi 26+, tak ty nejvyssi levely ani nevidis :-) Ja videl v arene nejvic asi 23-24.

    Ale odmeny za levely na anglicke wiki jsou aktualizovane do 30, takze to asi bude aktualne max - plus jsem videl na te ruske strance, ze max level je taky 40 (a je to od 26 stejny tier).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: na to, ze nerad chodis, mas furt stejnej level jako ja :-)

    Kazdopadne je to zjevne zamer, aby hustota tech spawnu byla mala. Jednak by jinak vubec nefungoval Eyesight, kdyby to bylo jako v PoGo, a pak hadam taky proto to jede tak svizne, ze servery nemusi pocitat miliardy pidgey na celem svete, ale jen o rad-dva mensi pocet jezku... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mám se zeptat, jaký jste viděli nejvyšší level. :-)

    A dnes jsem měla premiéru - poprali jsme se o Arénu! :-D To je děsný, jak je to tu po okolí jenom modrý.
    XSI
    XSI --- ---
    Všichni to maj stejně ten konec, ale jak je teď zimní čas tak to končí už v pátek v jedenáct večer, ne o půlnoci.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Na ten poklad kašlu, ten si dám až příští týden. Mně taky právě přijde, že to moc koncentrovaný není a to mi úplně nevyhovuje, nerad chodím. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jako jestli jsi to jeste nevzal, tak bys musel za dnesek stihnout obejit dost obelisku abys poznal to misto, a pak jeste kopat. Na koncentrace se jako moc nehraje tady, aspon soude dle toho, co jsem videl v Eyesight, sam vetsinou proste nasleduju pilire, pripadne radar.

    Jinak to hromadny nabrani mapy uz zkousi zorganizovat nekdo na FB, to sem napisu kdyby to vypadalo nejak nadejne - pri nejakym vetsim poctu lidi by to mohlo stat jen 1 lopatu max... :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ono mi to vlastně končí už v 23:00, tak si tam na ten obelisk před spaním ještě zajdu. Jsem se rozhodl, že se dneska vydám trochu lovit, máš nějakej typ, kde je větší koncentrace těch potvor?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Vypadá to tak...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: aha, ale to je fakt zajimavy, ja myslel ze problem bude sladit menstruacni cyklus ;), ale zda se, ze teda vsichni maji vzdycky presne stejnej cas, od patecni pulnoci do dalsi patecni pulnoci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam