• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Oukej. Takže dej mi víkend a řeknu ti, jesti tu běhají nějaké 26+ :-D

    Jen doufám, že to nebude přibývat tak rychle jako v pokouších. Od té čtyřicítky už to prostě není ono. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pokud nejsi 26+, tak ty nejvyssi levely ani nevidis :-) Ja videl v arene nejvic asi 23-24.

    Ale odmeny za levely na anglicke wiki jsou aktualizovane do 30, takze to asi bude aktualne max - plus jsem videl na te ruske strance, ze max level je taky 40 (a je to od 26 stejny tier).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: na to, ze nerad chodis, mas furt stejnej level jako ja :-)

    Kazdopadne je to zjevne zamer, aby hustota tech spawnu byla mala. Jednak by jinak vubec nefungoval Eyesight, kdyby to bylo jako v PoGo, a pak hadam taky proto to jede tak svizne, ze servery nemusi pocitat miliardy pidgey na celem svete, ale jen o rad-dva mensi pocet jezku... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mám se zeptat, jaký jste viděli nejvyšší level. :-)

    A dnes jsem měla premiéru - poprali jsme se o Arénu! :-D To je děsný, jak je to tu po okolí jenom modrý.
    XSI
    XSI --- ---
    Všichni to maj stejně ten konec, ale jak je teď zimní čas tak to končí už v pátek v jedenáct večer, ne o půlnoci.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Na ten poklad kašlu, ten si dám až příští týden. Mně taky právě přijde, že to moc koncentrovaný není a to mi úplně nevyhovuje, nerad chodím. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jako jestli jsi to jeste nevzal, tak bys musel za dnesek stihnout obejit dost obelisku abys poznal to misto, a pak jeste kopat. Na koncentrace se jako moc nehraje tady, aspon soude dle toho, co jsem videl v Eyesight, sam vetsinou proste nasleduju pilire, pripadne radar.

    Jinak to hromadny nabrani mapy uz zkousi zorganizovat nekdo na FB, to sem napisu kdyby to vypadalo nejak nadejne - pri nejakym vetsim poctu lidi by to mohlo stat jen 1 lopatu max... :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ono mi to vlastně končí už v 23:00, tak si tam na ten obelisk před spaním ještě zajdu. Jsem se rozhodl, že se dneska vydám trochu lovit, máš nějakej typ, kde je větší koncentrace těch potvor?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Vypadá to tak...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: aha, ale to je fakt zajimavy, ja myslel ze problem bude sladit menstruacni cyklus ;), ale zda se, ze teda vsichni maji vzdycky presne stejnej cas, od patecni pulnoci do dalsi patecni pulnoci?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: No já ho bral teprve včera, protože jsem si nevšiml té záložky další, ale má mi končit už za 12 hodin, takže klidně můžeme zítra. ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak podle diskuse na ruskym webu (na zadnym anglickym jsem to potvrzeny jeste nevidel) opravdu plati to, ze pokud si vezmete hunt ze stejnyho obelisku ve stejnej cas, tak budete mit golden egg na stejnem miste, tj. bude vas to stat mene lopat. Vlastne uz jen pri 2 lidech je zajisteno, ze si prijmem z aren vydelate na lopaty i v pripade maximalni smuly. THEMAKARESH kdy beres dalsi hunt, ze bysme spolu pouzili ten obelisk co je na Slansky? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Taky mam ted serii asi dva dny jsem ji nevidel - ale pravda dneska vsechny rifty byly na spatnych mistech, kam se mi nechtelo. Chtelo by to to kouzlo na vyvolani riftu, pak je tam dracice na sto procent (ale zase bude asi drahy).
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Dík. To jsem potřeboval vědět, takže jsem jí ještě z těch 4 riftů nepotkal... :-(
    XSI
    XSI --- ---
    A nevím teda co v tý Praze máte, tady je všechno rovnoměrně obou barev a v lvl 5 aréně jsem byla hned první den. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    O půlnoci se mi udělal rift ve vedlejší ulici, ua! Zatím jsem pro něj vždycky musela přes kilometr, tak to se zase dlouho nedočkám :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: je to proste dalsi obrovskej sloup, kolem kteryho je omotanej drak. Jestli ji nevidis hned, tak tam neni.
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Ten rift není zase tak velký, takže když se rozhlédneš, uvidíš ji. Pokud tam je :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Zdravím, já jsem dneska nějak natvrdlej, tu dračici uvidím rovnou když vlezu do toho riftu nebo když nestojím u ní, tak jí musím hledat?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jasne, proto taky ted prednostne obsazuju ty na nepristupnych mistech, nebo ty co uz modry jsou, aby mi to misto nekde nevyzral. A mam pocit, ze bude asi hoooodne dlouho trvat, nez nekde bude relevantni obrana, zatim jsem arenu pres L3 ani nevidel, a jeste jsem nepotkal obrance pres 1000cp (coz by porad byl jako celkem slabej).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to jo, navic vsechno je 5km, chodit muzes jen jednoho, a jedinej zpusob je ziskat duplicitni exemplar, kterej by ale clovek nejspis stejne chtel vytahnout :-) Navic mi prislo, ze od levelu 20 potvory uz se CP zveda jen malo (tj. neco jako lvl 30 u PoGo), takze kdovi jestli to ma smysl. Ale aspon nemam zatim problem s esencema! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam