• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja bych chtěl hlavně další recept. Chjo pořád jen jeden...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: proste bezi furt dokola timer na knihovnach, sam si urcijes jak rychle. Kdyz dobehne, muzes zmenit jeden move. Pak je timeout na dalsi pouziti knihovny, a nevim jiste, jestli i z nej se odecita cas za questy, behem nemuzes knihovny pouzivat. To jest vysledek - nemuzes ten reset pouzivat moc casto.
    UBU
    UBU --- ---
    chapete nekdo jak funguje ta zmena movesetu? Mel sem obsazenych deset knihoven (kvuli ukolu), zmenil sem jeden fast move u jedny potvory a timer preskocil na 70 hodin a 3 dny nemuzu nasazovat do knihoven. To je nejaky divoky. Nebo sem neco nepochopil?
    XSI
    XSI --- ---
    Zajímavý, jak se to v každým auditku záhadně zvrhne od plkání o hře ke konkrétním věcem v Praze. :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Jo, dobrý nápad ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: to muzeme zkusit predem na necem lacinejsim, ne? :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Díky, já ťukal všude možne jinde. Kdo má pergamen (já), tak postaví oltář s daným kouzlem, dá ho viditelně (a nejlépe s heslem). Pak si tam lidi dosadí runy. No a pak je otázka, kdo všechno uvidí finální tlačítko seslat, jestli jenom já jako majitel oltáře nebo všichni, kdo kliknou na oltář, to pještě potřebuju zjistit.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Ťukneš myší na ikonku :-)
    Seslat ho může jen ten, kdo má potřebný pergamen, to jich máte tolik, bídní zbohatlíci? :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    (ehm, jak se tady reaguje na příspěvek?)

    No abych pravdu řekl, chtěl bych zkusit to, že to kouzlo nakonec nesešlu já (dám tam jednu fialovou), ale někdo jiný (z naší grupy), i to by doufám mělo jít. Zatím mám jen vyzkoušeno to, že když se kouzlo nesešle, tak se runy vrátí zpět.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: me to bylo divny jen proto, ze to moje kouzlo vyvolani portalu stoji jen 3 runy, takze by tam mohli vlezt jen 4 lidi. Ale asi to je tak schvalne...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Je to logický, ale nevyšlo mi to, tak se ptám :-) Kdo ho sesílá ho má jistý :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ok, budu v 10 na Chodove
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jako v deset rano?

    Ja jeste nezkousel s nikym nic, jen jsem se dival jak ten dialog vypada. Ale vypada to, ze je tam volitelne heslo, asi aby se nekdo nemohl prisrat a hodit si tam runu, a u run jsou jmena, takze to jasne nahrava tomu, ze se tam budou skladat. Takze jako dava smysl, ze to je jak LUDEKTATA planuje, a v sedmi lidech je jedine riziko to jeho - jestli opravdu kouzlo bude mit i ten co ho sesila, prestoze neda zadnou runu. Ale logicky by to tak byt melo.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ne, to bude premiéra. Zítra v 10:00nám vyhovuje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: A už jste zkoušeli nějaké kouzlo hromadně, alespoň jednoduché? Protože já jen jednou a neklaplo mi to...
    Tak třeba... v deset? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ze jo, navic vcera jsem celej vecer jako stal docela u nej, ale dneska se wifi rozhodla, ze o 10 metru vedle to bude lepsi... :-( Jen cekam az se zavre ten rift na Andelu, co furt jeste jede, a vrati se mi vejce, a otevru si portal tady v pokoji, a budu doufat v nejaky pilire! :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Co takhle metro Chodov nahoře u PoGO gymu Socha budovatele, čas si řekněte, my tam jsme za 15 minut.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Docela ocením, když to bude u metra (ocením hodně), jinak je mi asi jedno v kolik kde, ale kolem páté už bych potřebovala být doma. Tak snad se vejdu, těsně doma nedosáhnout na Sloup je setrvale otravné. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: tak treba nekdy zitra by to bylo uplne nejlepsi, protoze stejne chci jit nekam hrat, ve vsedni dny vetsinou nemam moc cas (a odpoledne uz je tma).
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Už jsem tady, díky ta pozvánku. Nám se to přes den hodí vcelku kdykoliv, stejně budeme pobíhat po okolí a kopat zlatá vejce ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam