• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    4.53 mi na 5 hod vejci nechala dracice, to dik teda - ale je pravda, ze se to nechyta na Janu, se kterou jsme otevirali tu mapu spolecne, co mela 4.60 :-)
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Nějaký slovák postoval toto, s tím už může být problém. :-)

    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem po dlouhé době prohrála PvP. Mám Smaugry 1430 a 1380, tak se většinou směju, protože většina hráčů má takovou potvoru jednu, nebo víc, ale horších – někdy se dostanu před koncem na druhýho Smaugra, ale spíš ne. No a teď mi to namixlo někoho kdo začínal dvěma potvorama 2500+ a ty další taky nešly pod 1000. OMG, jako jakej mohl mít level?! (rozhodně vyšší než já, dva lvly zpět byl první Smaugr na max)
    Nakonec jsem ho neudolala asi o 3 milimetry zdraví u poslední potvory. Jsem rozladěna.
    UBU
    UBU --- ---
    Tak nakonec bylo beden 11, a stejně nic nepadlo... A ty míčky byly OK, přepsalo se to jiným lektvarem.
    UBU
    UBU --- ---
    A ještě mi padají modré míčky místo fialových, to si dělaji ze mě už prdel .-)
    UBU
    UBU --- ---
    Zajímavý poznatek - našel jsem dva rifty vedle sebe, plochy se překrývaly. Tak jsem bouchnul eyesight a i když se prostorově překrývají, tak věci tam jsou jiné. Normal + 2 rifty dali celkem 9 truhel najednou, nicméně 6x lektvar na nejlepší míčky, xp, nějaké runy a to je vše. Dost zklamání.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: tak zase je treba uznat, ze to delaji proto, ze je tu mnohem mene hracu. Ale hadam, jelikoz provozujou i jine hry, tak budou mit nejaky dedikovany support. Niantic sice taky provozuje Ingress, ale ani tam nema support, takze nebylo kde brat... :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Strašně se mi líbí podpora týmu co to dělají. Podle všeho reaguji na maily a řeší vše v řádu hodin... Příjemná změna.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Draconius GO grows to 439,000 downloads across iOS and Android | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/post/breaking-news/draconius-go-grows-439000-downloads-across-ios-android/
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Stejně mám jen dvě lopaty a není to zas tak blízko, tak aspoň do příštího týdne našetřím na lopatovej bundle.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Gymy mi taky vadí, ale jenom projít na kopání asi ne, to je rychlý. Zase si přitom člověk pěkně počte jména, to je vždyky zajímavý :-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Jako nestraší tam, ale tak byla jsem tam asi dvakrát hrát Ingress, jednou u vchodu mlátit pokémoní gym, a vždycky mi to přišlo takový nepatřičný, no, každej má hranice jinde, ale že bych se úplně potřebovala v období dušiček courat po hřbitově a něco virtuálně vykopávat, asi ani ne.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Dobrý, no. Mně až kolem jedné :-)

    KLERIK: A zatím mi padl podruhé stejný artefakt. To bych snad raději ten kámen. :-))

    XSI: Straší tam? ;-)

    EVILMIND: Dalo by se říci, že se mi to stalo, jenže mohla to taky být náhoda, no.

    XSI: Ale když jsem vytáčela s tímhle bonusem svůj vaječný sloup, vždycky vyskočila desítka (ehm vždycky=dvakrát - ale i to je pokaždé :-D)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Mám dost podobný pocity, neboj. Akorát já tam nemívám ani tu runu ale jen esence.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Pak mám teda smolíka já. Všude teď vidím jak kazdej z truhlicky artefakty a já ani truhlu a když už tak většinou šedá runa... Chjo
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    KLERIK: Já dneska skoro nehrál, takže na mě truhla vyskočila až doma. Červená runa a na půl hodiny vyšší CP, hned jsem si dal souboje mágů ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: 15 a 27
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ja myslim ze dneska jsem otevrel asi ctyri, s tim ze jsem vsechny nahodne potkal proste. Ale nepadlo mi teda ani prd, ja mam vzdycky esence a bilou runu. S tim, ze bych jako fakt uz potreboval zase potkat nejakej pulhodinovej na dropy, dneska jsem doplnil 4 veci do bestiare, a vsechno jako hrozny svine, na takovou tu nejmensi kocicku z riftu jsem dal snad 30 ballu - je blizko, a navic je malinka, takze jsem ji furt prehazoval. A v zapeti jsem potkal venku takovej zelenej placatej chrchel, a to bylo to samy v tmave zelene! Takze jsem dost jako odhazenej, potrebuju poradnou truhlu, po ktery budu moct zapnout double dropy... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Na kolikátém levelu je ten poskok do vyšší ligy?
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Mně teď jedna vyskočila doma, ale zas v ní byla zbytečnost – nejlepší potiony z věží na 30 minut. Pachuť z toho eyesightu to teda nespravilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam