• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Vida, to s tím mobilem na stole by odpovídalo, potfora naštvaná, že si jí dlouho nevšímám, tak radši uteče.
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Rozdíl sil nevadí, ale stává se mi to, když mi mobil jen leží na stole a všimnu si potvory pozdě :-)

    Jinak mají tam sympatickou chybku, doufám, že ji jen tak neopraví - měla jsem úkol vlézt do tří zlomů s drakem a když jsem vylezla a vlezla do toho samého, započítalo se mi to dvakrát. Vzhledem k počasí a té údržbářské přestávce to přišlo vážně vhod :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Tak to jsem myslel, že už je všeobecně známo, že divoká potvora útočí po 8 hodinách ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak ted na me vubec prvne zautocilo neco silneho - 2600 Bajun. Bohuzel i tady je odmena random, jedna zluta runa me moc nevytrhne. Jinak jsem videl jak se nekdo snazi analyzovat ty wild utoky, a podle vseho jsou max 3 za den, priblizne ve stejnych intervalech.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: to jsem jeste nevidel teda, nebylo to tim ze byla ta maintenance zrovna? Bezne posilam porad toho nejsilnejsiho.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Hele, nejenom my jsme měli tu smůlu s různou mapou u zlatého vejce:

    Two players who interact with the same Obelisk at the same time, both can receive two DIFFERENT map pieces to DIFFERENT areas. If you and some others have the same map, the egg will always be on the same part.
    [reddit, odstavec The Treasure Hunt]
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Tak to mě naštvalo, zaútočí divoká potvora a když výzvu přijmu, tak místo, abychom zkřížili tesáky, tak ona si zbaběle prchla ... asi jsem proti CP 800 neměl dávat CP 2200, no nic, příště budu opatrnější.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: uz to jde
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak to jsi v pohode, ja ho prave obsadit nestacil, pritom jsem tam byl rano tak vim ze tam dracice je (a vedle byl dalsi rift co jsem hodlal prozkoumat az tenhle zmizi)
    jako jestli to maji nejakou planovanou maintenance, tak by mohli davat echo predem, lidi docela nadavaj vsude, kdyz si nekdo neco zapnul/zakouzlil...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: já akorát obsadil MOD a po 10 min mu to píše toto... Chjo potřebují jen 2,5h na 10ku.... Prosím ať tam zůstanu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kurna v desti vylezu ven a tahnu se k riftu, co vidim z okna, a prej game is down for maintenance
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Na druhý pokus jich bylo víc, ale roztahané kdo ví kde. V hodně pustých krajích a nejlépe na prérii přijde vhod, ale jinak je zadarmo drahý :-D Lehárko člověk stejně nemá a naplnit bágl si za tu půlhodinu bonusu stihnu hladce i na běžné trase.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: tak to by bylo mazec a chci ho...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw prej to kouzlo na vyvolani piliru ma random pocet, kdo ho tu mel, muze to zkusit, jestli to je pravda? tusim Sargo psala ze vyvolal 5, ale udajne to je 3-20 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: zkusim vecer najit cas doma

    jinak wiki zatim neni uplne jako nejlepsi, ja pouzivam tohle:
    Creature list - Draconius GO
    https://critical.gg/draconius-go/creatures/

    odkazy jinak hazim na na FB stranku, kde nehrozi, ze by se to moc zaneslo jako je to v DraGO komunitach
    https://www.facebook.com/DracoGOCZ/
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Jinak ještě poznámka k huntu na golden egg, co se může hodit, když dostanete výřez, který je blbě identifikovatelný. Podle všeho je mapa vždy správně orientovaná (sever nahoře) - bylo tomu tak u obou, co jsem měl, i u těch, co jsem našel různě na netu. Ono to zní to logicky, ale nikde jsem to černé na bílem napsané nenašel, když jsem si to chtěl ověřit po opakovaném prohledávání mapy.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Nenasypeš nějaké užitečné odkazy do záhlaví? V PoGO je to dost užitečné :) Jak se to tu rozjíždí, tak už se blbě hledá zpětně.
    Za sebe přidávám odkaz na zatím nejkompletnější přehled o hře, co jsem viděl. Tento konkrétní odkaz míří do bestiáře (kompletní přehled potvor + cena evolucí + max CP + rarity tiers) , ale dá se proklikat ke všemu možnému (movesety, itemy, objekty atd.): http://draconius-go.wikia.com/wiki/Bestiary
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen tak pro formu, ne ze bychom to uz nevedeli :-)

    XSI
    XSI --- ---
    UBU: Tak třeba prodlouženej dosah stojí po dvou od třech nejvyšších, to budeš mít rád a runy trochu odmizí.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem přehoupla dvacítku a začala jsem pravidelně prohrávat PvP, jako nedík. Z desítkovýho vejce od dračice mi přišel Yogi, no very much useful. :´-(
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: A není to za element, ale za druh. To byl nejpohodovější úkol ze všech. Když to porovnám s 8 vejci u MoD :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam