• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pro poradek cele :)

    Draconius GO 1.2 update details - Draconius GO
    https://critical.gg/article/draconius-go/6/draconius-go-1-2-update-details
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jeste nevyslo, ale Critical uz maji changelog
    na ten treti bod jsem presne chtel psat ticket, to se mi stalo uz nekolikrat

    1.2 CHANGELOG
    improved processing of GPS signals on many phone models, which will fix the issue with messages about moving too fast;
    improved algorithm for choosing a secret place with a weekly treasure: your map will no longer be exclusively marine or forest, you will definitely see buildings and roads on it;
    fixed inaccuracies in the mechanism of fighting, for example, a dying creature of the enemy can no longer transmit the already prepared charged attack to the next creature;
    Gold League players can now put two creatures to protect an Arena or a Library;
    many more.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak zlate to chce proste ve vice lidech, i kdyz neni stoprocentni zaruka, ze dostanou vsichni stejnou mapu - ale uz jen pri 3 lidech to jsou 4 lopaty v nejhorsim pripade. Takze pocitam zase zaskocim na Vaclavak v nedeli.

    Tak kvantita - aspon jako jeden od druhu se urcite hodi, krome toho prestigovani, ktery aktualne moc k necemu neni (furt teda cekam az nekde potkam arenu u hospody a zkusim ji vytrenit na max), celkem vsechno chces.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: To tvoje "padají mi ze stopů" je zase k naštvání pro mě. To se mi stalo snad... jednou? A to bych je fakt chtěla :-D Ale cpát do toho prašule nebudu. Takže vynechám i zítřejší zlaté vejce (teda pro jistotu si mapu udělám, kdyby se lopaty nasbíraly, ale zatím to nevypadá).

    XSI: Ono jich je maličko dobrých. Je to prostě jen a jen kvantita :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak to nemam zdaleka. Dalekozrak je moc lakavej, kdyz mi nekdy ve 3 rano bliknul spawn gryphona asi 100m od domu, tak nez bych se oblikal a sel ven, radsi jsem ho zapnul, chytil ho, a pak pul hodiny chytal i ostatni... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Tolik nemám a navíc mám krutou smůlu na truhly.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Přepočteno na kilometry: 300+ ... to už se truhličky nastřádají ;-) Jestli máš podobně a nemáš nic, tak už nevím. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jestli se mi to bude hromadit stejným tempem jako dosud, tak to bude nejpozději do měsíce seriozní problém, no. Nemám nic :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    bych tipnul, ze casem udelaji nejakej rozklad artefaktu na runy nebo tak neco, az se to lidem bude hromadit
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Che che :-D Já jen, jestli jste to třeba někde nečetli... O:-) Má angličina je smutná, jednodušší knihu ano, hovorové chaty a herní obraty ne-e. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ok, jako necekas ted jako od nekoho, kdo ma 1 artefakt, ze bude resit problemy lidi s plnym pytlem artefaktu, a vsema dvakrat? :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Sešly se mi už tři na snižování časů nabíjení Sloupů a je to takové divné. A dva na dosazování na dálku a tam je to ultradivné. Jelikož nejde nic vyhodit, leda nenasadit, tak nevím, jak to optimalizovat.

    LUDEKTATA: Budu vědět večer - míra chtění je velmi vysoká :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    pokracovani pribehu toho cloveka co ma dve zdanlive stejne 4/4 maxnute potvory, konecne je hodil i na presne stejne utoky

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: vyhovuje mi libovolny cas
    a na EX raid mi pozvanka nedosla i kdyz jsme toho metapoda poctive zabili :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: artefakty se stejnym efektem se nescitaji, mel by pusobit vzdycky ten lepsi (nebo mozna nejdou ani spolecne nasadit, nemam je tak nevim)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Co sobotní Dlouhé ruce a případně i lure party na Chodově?
    Radši spíš dopoledne (v 13:00 je PoGo EX raid v OC Chodov a večer už program mám), na případné lurování jsem našel místo se 4 sloupy u nás na sídlišti, samotné okolí OC Chodov prohlídnuté nemám. Co vy na to?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: 1) Často, když už někde nějaká vzácnější potvora je, je poblíž další. Ale připadá mi to spíš jako takové okruhy, než konkrétní místa
    5) Určitě její nepřítomnost neznamená, že už je obsazená

    KLERIK: Jestli je to pravda, tak si připadám ošizeně. Fakt mi nepřipadá, že bych viděla něco extra :-))

    ALFACAD: Ne, vrací se jenom při přechodu 15 a 27 - bojuješ v arénách a soubojích jenom s hráči z daného okruhu úrovní

    Nevíte někdo, jak je to s artefakty, které mají podobný účinek? Nasčítávají se, ruší vzájemně, působí jenom jeden (který)?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak jsem to taky zkusil :-), závěry az pozdeji jen info nekde jsem četl že veskery potvory s gymu se vracejí vzdy po pátém levelu tedy 5, 10, 15 ... je to pravda?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: super, díky. To je důvod dnes ten lvl dodělat!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: to je pravda, proste az od 21. vidis full spawny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam