• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Já na to běhání po okolí zas tolik času nemám, přitom počet vykopnutých potfor se mi docela zvýšil - včera o půl páté ráno 6, pak přes den dva a večer ještě jeden (tam jsem zachytil odpočet, takže bylo vidět, že věž je prázdná). A dneska už je zpátky zase jeden ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: po čase tě to prostě vykopne, zatím se vede spor jestli to je bug nebo featura... :-) Každopádně mi to teda docela vyhovuje, aspoň si to můžu trochu protočit.
    XSI
    XSI --- ---
    Aaa, začali mi tu hrát modří! Zbyly mi na zítra jen čtyři arény, kruciš, a zrovna se mi tak hezky posunul výběr na ráno. Čas zabrat a utéct jim o ligu výš. Ale to zas budu moc smutná z PvP, dilema!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Kdo je Gold League? :o)
    XSI
    XSI --- ---
    Ten pocit když z 2km vejce vyleze Axolan, dáš 5km a je z něj Ostenzád. Jako s takovou tu armádu nevybudujeme...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Zajímavé počtení o feromonech:
    Pheromone spawns explained! Also INTRODUCING Pheromone Alerts - a daily notification service for Draconius Go Discord communities. : DraconiusGO
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/comments/7cccqx/pheromone_spawns_explained_also_introducing/
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    XSI: Já měl dneska ráno 6 potfor z arén zpátky a věže v dohledu byly žluté, neobsazené.

    No aspoň jsem si na kole udělal projížďku za věžemi, dostal se až někam na Libuš, pak mi došly míčky, vlezl jsem do riftu a hle plno sloupů, takže jsem seslal Dar zlatého draka a jezdil půlhodinku po poli stále dokola, jestli mě někdo sledoval, tak asi krutě nechápal ;)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Uauaua. No je to prostě složitý a já jsem uražená. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: A byl už tam někdo jiný nebo ne, před tebou? Ono když někomu vyprší ten týden, vykopne to všechny :-)
    Pak ještě jedna možnost: za bojování jsou body, ale když máš maximální počet arén, nenechá tě to dál bojovat. Tak si prostě někdo bojuje a neobsazuje. :-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Jako mohlo, ale v jedný jsem byla dva dny a do druhý jsem dávala asi čtyři hodiny předtím. Je to záhada.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Po týdnu v aréně tě to vykopne - nemohlo to být ono?
    Když se postoupí do vyšší ligy, vyhodí to jenom toho jednoho, ostatní zůstávají :-)

    A zlaté vejce - potěšilo velmi! Na první lopatu při náhodném pokusu projet oblast, páč jsem neměla čas :-D A taky pirát, ale toho jsem i docela chtěla, takže dobrý. :-) Opravdu jsme dostali dva jednu mapu, takže dítku zbylo dost lopat, abych ho mohla zneužít i příště... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Tohle mi vyrazilo dech. Obsah pak už moc ne, jako vždycky šedá runa, esence a v jedný jako bonus 30m timer na lepší potiony. Yay!

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: možná artefakt... Nevím já jsem tu taky sám...
    XSI
    XSI --- ---
    Tak mě napadá, že to mohl být spell. Ale přísahám, že ode dne, co jsem si vybírala tým až do dneška jsem tu žádnýho protihráče nespatřila, jakože nulová aktivita. A prvně spadly arény dvě, a pak další dvě. Tak se spell asi nechová, ne?
    XSI
    XSI --- ---
    Já to nechápu, dneska mi v okolí všechny arény až na jednu zežloutly, a soupeř obsadil jen jednu z nich. Nebyli to ležáci – do jedný jsem ráno přidávala, dvě z nich jsem dneska trénovala. A taky to neni jako že by ten co je měl první postoupil výš a tak se to celý vyprázdnilo, v tý poslední furt je.
    A neni to teda prvně co se mi to stalo nebo co to vidim (moje aréna — neutrální aréna). WTF?!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: to je pirat jo? ja myslel ze to je Pickle Rick! :)
    XSI
    XSI --- ---
    Já nevim jestli pro to vejce jít. Nejsem zrovna social player, nevím o nikom kdo to hraje a bydlí míň než 20 km ode mě, je na hnusným místě a navíc mám jen pět lopat, minule jsem jich vyházela devět. Kekeke.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: tak koukám, že to máme společné. Taky dnes ze zlatého druhá evoluce piráta...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Dneska golden vejce obzvlaste pohoda, takhle bych si to predstavoval vzdycky - sice jsme se na Vaclavaku sesli zase jen 3, a kazdej jsme dostali jinej kousek, ale usoudili jsme, ze by mohly navazovat, a ze to je Arbesovo namesti - a do hodiny jsme meli vykopano. Sice me trochu nasralo, ze jsem dostal to samy co chvili pred tim z 10km, druhou evolucni fazi ty vokurky, ale co uz...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Aaaaa, want!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Moje dnešní radost. Sice cp 50. Kuličky si hodí...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam