• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Můj dnešní poznatek je , že když se flakam při běhání... najdou se v přírodě ač malé tak zajímavé kousky... Prostě asi i 10km/h je moc a musí se pomaleji...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ach, mám Zážitek. Někdo mě vyhodil z Arény! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zajímavá věc se nám stala - dali jsme vejce dračici během cca dvou minut, ale vylíhnutí se rozjelo asi o deset. Mé podezření, že žiju v nějakém podivném alternativním vesmíru... sílí. :-D
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jako nechci bejt lump... Ale neznáte někdo... Někdy by bylo fajn vědět jestli ze silnice dosáhnou nebo je potvora někde v areálu kam se nedostanu i když ukazuje nearby na sloup u silnice

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ne já fakt když najdu něco pěkného... Tak je to nepoužitelné... Chjo a ještě 1/1

    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Oh, to jsem netušil
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: IV/CP je btw random pro kazdeho ;)
    UBU
    UBU --- ---
    Na národní je teď Scylla, 400 CP, 1/2, ale i tak potěší, tak kdyby šel někdo okolo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo a konecne jsem dropnul druhej artefakt - uplne presne stejnej co ten prvni, omg... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jdu hodinu do prace protoze hledam v riftech dracici, jeste jsem se zaseknul na Kampe kde nekdo masivne luruje (nikoho jsem nevidel takza asi spooferi), a kdyz sem konecne dorazim, tak dracice sedi tak, ze na ni dosahnu z kanclu... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Tak to držím palce. Dostala jsem další věž - už mám čtyři, co budu dostávat potom, navěky kratší knihovnu? :-D Mám teď jednu, slovy jednu truhlu, to bude vejvar... ale vzhledem k tomu, že za dnešek jsem například nepotkala vůbec žádnou, to možná nebude ani trochu jednoduché :-D

    KLERIK: Klikaři! :-))
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja si dnes na odpolední z nudy hodil kouzlicko na sloupy a luxusně se zadarilo. Říkám si hodím lurku a... prdlacky. Jak to že na vykouzlene sloupy nejde hodit lurka? Mám alespoň plnej batoh... Ale škoda, škoda...

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja si dnes na odpolední z nudy hodil kouzlicko na sloupy a luxusně se zadarilo. Říkám si hodím lurku a... prdlacky. Jak to že na vykouzlene sloupy nejde hodit lurka? Mám alespoň plnej batoh... Ale škoda, škoda...

    XSI
    XSI --- ---
    Já dneska dostala chytit 150, tak už fakt doufám v nějakou slušnou odměnu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Muhahá, když si někdo lépe přečte zadání úkolu a zjistí, že nemá klubat dvanáct vajec u dračice, ale dvanáct obecně, a kolem poledne mu vyskočí dračice sto metrů od baráku, a navíc má ještě v zásobě poslední inkubátor... tak se i takový úkol dá poměrně hladce zvládnout za den :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Myslím, že jsem na ulici chytla kolem čtrnácti stovek silného... ale nebyl nic moc.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Tak Grendela bych poslal výš, ale chybí candy :-) No a Rosebud jsem byl na vážkách, ale dobrá tedy :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: no s cp je to nevalné... Ale já si užívám to jak mám kolem sebe mrak sloupů a ta rozmanitost a množství příšerek oproti poGO...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ja myslim, ze jsem urcite nemel nikdy pres 600 nebo tak. Ale videl jsem zrovna vcera na ceskym FB jak nekdo chyta Morgorotha na svym max levelu 2300 asi, takze jako jako obvykle se mnou vyjebava RNG... :)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Taky tak. A nikdy to nebylo k použití (z těch lepších teda)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam