• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Mám otázku. Kolik bylo vaše nejvyšší cp při chytání? Já na lvl 21 měl asi jen 400 cp. Což mi nepřijde moc...
    XSI
    XSI --- ---
    Ok, dračice mi přes noc vyseděla fajn Curly, minule to byl jen Twist a celkem mizernej, tak příjemná změna. Aspoň mám pocit, že se mi to vyplatilo, protože byla na místě, kam by žádná příčetná ženská v noci nešla.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam na redditu nekdo tvrdi, ze mnozstvi potvor z lure je zavisle na poctu lidi v okoli toho sloupu. To by docela davalo smysl v tom pripade, proc nam prislo, ze v 6 lidech jsou 4x lure a tower uz jako prilis, pritom single lure je cca jedna potvora za 3 minuty, coz by nemel bejt problem pochytat uplne vsechno. Kazdopadne to je super featura, jestli to je pravda...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: No výborně, třeba se potkáme :-D Nijak daleko jsem neutekla - jsem v půlce 28, nebyl čas. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja ted dostal prihodne -6 hodin z aren, coz se fakt hodilo protoze presne tolik mi zbejvalo, takze nemusim cekat na rano, rovnou jsem mohl rychle skocit do golden ligy, a zejtra mam celej den na to neco obsadit... kolem samozrejme pusto prazdno :-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Dust dostávám z krabic po hrstech, toho mám... Jen ty adepty ne
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: To už se stalo, ale mám je už od nízkýho levelu, s jedním chodím ale furt jsem na suchu
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak se taky přidám se svým houfkem... ty první čtyři posiluju, ostatní jsou jak jsem je dostala; většinu soubojů vyhrávám, tak dobrý :-D Jenom mě mrzí, že to nemají líp rozdělené na elementy. Líbilo by se mi mít od každého jednoho silného :-)

    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: To by bodlo! :-D Dostala jsem za úkol vysedět dračicí dvanáct vajec - to bude asi první, který vyměním, týden na to dělat a pak dostat kratší čas do knihovny, asi by mě kleplo. Ale s potvorou u baráku bych byla ochotna. :-D

    XSI: Dust na stromě neroste, spamu je nutno si považovat :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: tak mas dva, to musis mit i dost candy na to jednoho poslat vejs ne?
    XSI
    XSI --- ---
    Ten pocit když přijdeš konečně z tý zimy domů a najednou je v nearby Leviatan, ale ty už tam fakt nechceš, tak zapneš dračí oko, chytíš ho, a pak půl hodiny koukáš na ten spam a doufáš, že to brzo skončí, protože je ti líto ballů a chceš jít spát, ale co kdyby... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A co bys poradil mně? Jak mi sejmou v boji prvního Smaugra tak staruje real pain.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Navic ti Grendela zrovna posilili:

    Mages,
    Elyland has announced four significant combat power buffs today, targeting notable Fire and Earth type creatures. We are happy to announce that the new new max CP parameters are as following:
    Picaroon - 3500, up from 3300, +6% increase
    Smoargh - 3800, up from 3500, +8.5% increase
    Grendel - 3000, up from 2800, +7.15% increase
    Scylla - 3800, up from 3000, +26.6% increase
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak to mas easy ne? Jednu dobrou potvoru mas, narval bych vsechny candy do Rosebuda a Grendela, a mas trio co neprohraje. A az budes mit lepsi, jako obranci aren dobry.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI
    XSI --- ---
    UBU: Nooo (lvl stejný, zoufalost taky)

    UBU
    UBU --- ---
    Btw, dnes mam u baraku ten nejmensi rifticek na celym sveticku. Kruhovy, jeden pilir, vsehovsudy dve mrchy na radaru a k memu prekvapeni i MoD :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mas to tam, to jsem zvedav :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A kde na to berete candy?! :-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam