• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na FB zuri tuna lidi ze se jim treba 10km chuze zapocte jako 300 metru jen, ocividne to proste je rozbity.
    Batoh mam zrovna docela plnej, rano jsem sel k dracici co mela kolem sebe 12 sloupu, a tesne pred ni jsem vzal truhlu s bonusem na best balls, takze jsem tam hned hodil kouzlo a pul hodiny harvestil. Ale chytani z tramvaje by bylo fajn - vcera jsem treba vubec nemel cas celej den, a mel jsem 150 potvor chytit, takze bylo dobre videt, ze kdyz nechodim, tak jsem za celej den mel asi 14 chycenejch jen. S tim se toho jako moc nenaexpi, zvlaste ted...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jako super se plní batoh autem. Pokud to bude zase špatně počítat tak líhnutí vajíček bude pruda...
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: No dva kilometry mi to zas skokově úplně nedalo, jen těch 200 metrů. Kdyby mi to započítalo co jsem normálně ušla tak už mám vylíhnutou i tu desítku. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: kazdopadne ted jsem nahodne driftnul asi o 200 metru a v klidu si zatocil. Se docela na tu jizdu tramvaji za 2 hodiny tesim, jestli fakt pujde celou dobu chytat... :-)

    EVILMIND: tu tower bysme mohli testnout zejtra, uz mi bezi odpocet na dlouhe ruce? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To se stávalo i předtím občas, že metry nabíhaly skokově... hlavně tam nic neměnit, u pogo mě děsně štvalo, že kvůli dvaceti metrům na vejci musím ven, tady mi to tím přešlapováním trochu naběhne, když to nechám puštěné :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Tak možná už to fixli, teď se mi těch 200 metrů dolíhlo doma, asi driftem. To byl teda hodně bad luck.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle muzete kdyztak zkusit nekdo? ja dneska asi moc hrat nebudu, tak nebude prilezitost

    Draconius GO CZ
    Nepotvrzené změny:
    - údajný nerf kouzel Tower of ****. Neověřeno, protože jestli to opravdu dává významně méně potvor, tak se mi nechce plácat runy.
    - údajná změna způsobu generování spawnu v riftech. Doted to bylo tak, že rift měl statické spawny, narozdíl od normální mapy, takže bylo možné zacampit cokoliv rare se tam objevilo. Neověřeno.
    To se mi líbí · Odpovědět · Právě teď
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Mohu potvrdit. Jedu na obidek k tchyni a 40km je teď hranice kdy to ukazuje
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako to bych chápala že mi ubere pár metrů když moc, do stovky třeba, a že mi je to přidá při driftu v Lidlu. :-D Ale to přesně dávalo za 100 metrů 10, což je teda ale fakt úplně z pekel.
    XSI
    XSI --- ---
    Bylo to teď. Na cestu do obchodu, na které mi pogo dává 1.6km jsem vyrážela s vejcem 4.81 a došla jsem zpět s 4.97. To jsem jako poněkud nasraná, 50km vejce s Dammyvinem jako vážně nechci dík
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Nééééééé.... :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ale koukam, ze udajne masivne zvysili speed limit, coz by mohlo presne vyvolat problem co popisujes.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale koukam, tu maintenance aspon ohlasili predem, skoda ze jsem necetl zrovna nez jsem vylezl ven :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo videl jsem ze nekdo na to nadaval, ale zatim jsem nic nepozoroval (resp. vratil jsem se mezitim domu). Nebylo to cestou domu behem te maintenance?
    XSI
    XSI --- ---
    Hlavně nějak úplně blbě tweakli vejce, za cestu co mi i pogo napočítá 600 metrů mi to dalo 60. Omg!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: resp. ted ma navratnost 167 dni, takze je to vlastne vyrazne lepsi
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Chjo... Tak goldy a xp... To se nepovedlo...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cena double ringu spadla na 3000 (nicmene ted zase bude mit pomalejsi navratnost)
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo, to sucks. Já si říkala, že ráno vybírám jen 60, když mám 23 arén. Tak už víme proč. No to se na ty lopaty bude blbě šetřit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: vypada to, ze ted je to 6 z areny a +1 weekly bonus (tj. ani nema cenu resit). Tj. realny prijem klesnul cca o 100 coinu tydne.

    SARGO: me to teda neprijde srandovne malo, kdyz misto 40k najednou musim udelat 300k - i pri tom, jak myslim hraju docela dost, to je na celej tejden. Hlavne fakt nechapu, kdyz uz delaji takovou zmenu, tak proc to proste neprepocitaji na celkovy pocet expu, i za cenu toho, ze nekomu spadnou levely, to by aspon bylo fair. Tohle jako masivne rozevre nuzky mezi tema, co uz ted expili nejrychlejc, a tema ostatnima (protoze tem prvnim to fakticky darovalo nekolik mega expu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam