• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Ale když se klikne na odpočet, už jsou tam jen čtyři... au au au :-D

    LUDEKTATA: V poho a díky za ochotu - zrovna jsem vám to beztak šla navrhnout, mám tu toho nějak moc.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    XSI: Mám starou verzi, stále mi to ukazuje 7 dní
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ale různé jiné maličkosti jsou moc pěkné... u feromonů je napsáno, co zrovna lákají... pohyb v seznamu potvor a Bestiáři je velmi pohodlný... a tak :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Jejda, v nový verzi nám zkrátí dlouhý ruce na čtyři dny. :-(
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Snad by to šlo i odpoledne, ještě to musím domluvit doma (se teď vracím že služebky).
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Jinak bug s nelihnutim me teda extrémně otravil, mam jako quest vylihnout 8 a 2 mi to vubec nezapocitalo, u zbytku se nenacetl ani metr. Sla jsem zpruzela domu :( Aspon jsem se zas povenovala pokoušum :) akorat este otravnejsi bug uz se mi stal podruhy - pro souboji magu se sekne ctvrta potvora, ani po zabiti nezmizi a kdyz vyprsi cas, tak prohraju :(
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    LUDEKTATA: bych mohla bejt na chodove tak 9:40, v deset musim byt v praci na Pankraci, ale chapu, ze podle me se ridit nebudete :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Mám víkend pracovní, mohla bych leda nějak po obědě, ale zase ne moc pozdě... Třeba ve dvě, nebo tak něco. Když tak holt beze mě. Ale ráda bych, to je jasné :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND, SARGE: Tak jak zítra, zase v 10:00 na Chodově sesíláme Dlouhé ruce?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    - truhly v riftech zůstávají celou dobu, tj. nemají despawn, nicméně to pravdepodobně taky znamená, že nemůžou spawnout nové
    - 2 potvory do arény mohou dávat i hráči stříbrné ligy, přestože to nebylo nikde oznámeno jako změna (mělo být jen pro zlatou)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Udajne pri kouzleni uz musi vsichni dat runu, i vlastnik kouzla.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Vyšel update...
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Shit!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aspon neco je bug a ne vlastnost

    Draconius GO
    Concerning the bug with not counting distance of the buddy and eggs, we are working on this issue and we apologize for the inconvenience, it will be fixed as soon, as possible.
    To se mi líbí · Odpovědět · Právě teď
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A paradoxne zvyseni limitu zrejme soucasne opravilo to, ze se rychlost nekontrolovala kdyz uz clovek byl v budove - tj. treba ze slo brat kus mapy z obelisku za jizdy, kdyz ho clovek nakliknul o zastavku predem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na FB zuri tuna lidi ze se jim treba 10km chuze zapocte jako 300 metru jen, ocividne to proste je rozbity.
    Batoh mam zrovna docela plnej, rano jsem sel k dracici co mela kolem sebe 12 sloupu, a tesne pred ni jsem vzal truhlu s bonusem na best balls, takze jsem tam hned hodil kouzlo a pul hodiny harvestil. Ale chytani z tramvaje by bylo fajn - vcera jsem treba vubec nemel cas celej den, a mel jsem 150 potvor chytit, takze bylo dobre videt, ze kdyz nechodim, tak jsem za celej den mel asi 14 chycenejch jen. S tim se toho jako moc nenaexpi, zvlaste ted...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Jako super se plní batoh autem. Pokud to bude zase špatně počítat tak líhnutí vajíček bude pruda...
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: No dva kilometry mi to zas skokově úplně nedalo, jen těch 200 metrů. Kdyby mi to započítalo co jsem normálně ušla tak už mám vylíhnutou i tu desítku. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: kazdopadne ted jsem nahodne driftnul asi o 200 metru a v klidu si zatocil. Se docela na tu jizdu tramvaji za 2 hodiny tesim, jestli fakt pujde celou dobu chytat... :-)

    EVILMIND: tu tower bysme mohli testnout zejtra, uz mi bezi odpocet na dlouhe ruce? :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To se stávalo i předtím občas, že metry nabíhaly skokově... hlavně tam nic neměnit, u pogo mě děsně štvalo, že kvůli dvaceti metrům na vejci musím ven, tady mi to tím přešlapováním trochu naběhne, když to nechám puštěné :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Tak možná už to fixli, teď se mi těch 200 metrů dolíhlo doma, asi driftem. To byl teda hodně bad luck.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam