• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak jak to bylo vcera bys mohla chytat jen z pomalu jedouciho auta, to mi prislo jeste OK. Ted to zase nejde ani z pomalu jedouci tramvaje... a to jeste mam pocit, ze mozna na chytani bude i jinej (horsi) limit nez na sloupy, tam se obcas nahodne zadari.

    S lure je tohle:
    Imgur: The most awesome images on the Internet
    https://imgur.com/a/X7kd8
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Speed limit tak, aby se nedalo chytat z auta, je imho velmi rozumný, páč lidi rozum nemají.
    Co je s lure?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo, jako nechapu. I v changelogu dali ze to zmenili, proc to zase je zpatky? Jako ja chapu, ze to neni zadna charita, a hodne tech zmen je proste motivovano snahou nalakat vic lidi na placeni. Ale za prve je rozdil mezi lakanim a nucenim, a za druhe neni moc chytre lidi stvat vecma, co ti ekonomickej profit neprinesou, a tohle je zrovna jedna z nich. Nektere zmeny (speed limit, snizeni lure spawnu) jako fakt nedavaji smysl z zadneho pohledu, zvlaste kdyz uz to bylo ve stavu, kdy to fungovalo uspokojive. Porad doufam, ze ty spawny treba budou bug, protoze fakt nerozumim tomu proc si uplne zabit socialni element hry, za ktery navic lidi budou platit. Ted by si lure koupil jen blazen.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak aktuální rychlost je 15km/h.... Chjo to byla jedna věc co po předělání byla k něčemu....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tipuju ze ne, ze tam bude nejaky random parametr. Ale jinak diky za potvrzeni, ja se bal to nekde vykouzlit treba aby mi hned kvuli tomu nezmizel portal s vejcem co mivam doma... :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Současně ve smyslu jeden po druhém těsně po sobě, ale ano, jeden sesilatel a běží oba současně - já byla jediná, kdo měl runy v obou, tak mohu do obou. Jsem zvědavá, jestli taky poběží stejně dlouho :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: takze oba vykouzlila ona, soucasne?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Prosím pěkně, když je v soupisu potvor položka "counter", tak to je "platí na něj", nebo "on platí na"?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zneužila jsem... ne, to zní blbě... zmanipulovala... taky nic moc... prostě hezky jsem poprosila a kolegyňka mi přišla s kouzlem před barák :-D Byla jsem zvědavá, jestli můžu mít dva zlomy naráz, tak mám dva zlomy (pozn: příště poodejít ještě kousek dál, jinak se fakt blbě naklikává mezi dvěma portály nalepenými na sobě :-)), v každém jedna dračice, v jednom nějaké ty Sloupy z postele, takže příjemný večer zajištěn... paráda :-D
    Pak jsem si půjčila ještě dítěcí mobil a provedla nejspíš zbytečné, ale přesto nikoli nezajímavé zjištění: když jsme každý v jiném zlomu, nemůžeme spolu kouzlit, protože tomu druhému se neukáže Oltář.

    EVILMIND: Dostala jsem dneska lepší, heč. Osm koblih :-D :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted jsem po dlouhy dobe prohral PvP - proste enemy potvora 0 hp a nechtela umrit, a vyprsel cas :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    my to zatim nikdy nemeli dal nez par set metru, z Vaclavaku/Hlavaku na - Mirak, Ujezd, a ted Karlin
    tak doufam to vydrzi :)
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Tak už jsem to našla. Nejkratší trasou pěšky 4,5 km (což je zároveň nejrychlejší)a na fest hnusným místě. A to se budu modlit abych dosáhla na všechna pole. Tak jestli zas bude nějakej plesnivej Tygromant, tak si začnu vybírat kam pro ty vejce jít a kam ne. V PvP už teda zase krutě zaostávám, tak by to chtělo něco slušnýho, ale i z vajec dostávám spam (z desítky dneska zase Housen, ehm!)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha, ja fakt myslel ze to je novinka, jeste jsem to nevidel nikdy, ani jako fotku cizi.

    Ale aspon jsem mel stesti, mam doma random portal primo v pokoji, tak doufam ze mi tam vydrzi desitka do rana... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tohle jsem taky dostala už někdy ze začátku :-D Hele nemůže být přeci jedna pecka za druhou, co bys dělal za týden? :-))
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Hehe, ja jich mel 10 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    peknej rozhovor
    Kommt das bessere Pokémon Go aus der Ukraine? | WIRED Germany
    https://www.wired.de/collection/life/kommt-das-bessere-pokemon-go-aus-der-ukraine
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    taky se skoro urcite zmenil speed cap, protoze uz jsem v tramvaji ani nahodou netocil to co jeste rano
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    odmeny za questy prave dosahly noveho dna :-( to uz jsem mel radsi tu knihovnu

    XSI
    XSI --- ---
    Poprvé vidím z domu na dva rifty, v jednom dračice není a druhej je uprostřed stavby. :'(
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako určitě, zatím mám obejitý obelisky tak okolo kde se běžně vyskytuju. Ale fakt mi to vrtá hlavou. Jsou tam zelený plochy a koleje a nějaký domy v druhý půlce... No doufám že se z toho nevyloupne odstavný nádraží. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: neni lepsi si to odkryt cele, kdyz nevis? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam