• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja se teda hlavne nemuzu moc vybirat, mam 6 pouzitelnejch, pro 3 z nich nemam stony a jednoho z nich pouzivat nechci
    doufam tenhle tejden vykopu konecne nejakou kvalitu, protoze z 10km mi to fakt asi jako neprijde nikdy
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A tak to je trochu důvod pořídit si dva pěkný fire.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ne, ale arcana je neefektivni na fire :)
    XSI
    XSI --- ---
    Fire jsou efektivní i na arcanu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: tak mas pravdu, ze ja zatim na ty elementy prohazuju co je silnejsi do utoku, ale dalo by se to hrat i co je naopak odolnejsi... kazdopadne arcany enemy potkavam s prehledem nejvic, proto mam asi jedinou earth a nula fire potvor :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsem videl cestou do prace cerveneho level 33 v arenach, dava tam potvory 2300+ CP :-)
    a myslim je to ten samej co jsem ho asi dvakrat videl zdalky delat puldenni lure party na Ujezde
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: No fire je taky proti arcany a tam těch silných protivníků potkávám dost.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No já už nechodím do PvP bez něj teda (když už potkám krabici, mám fakt slušnou šanci že tam bude, dneska třikrát). I tak to teda se svojí sebrankou projíždím jak závodník.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je pravda, ale jakou smulu bych musel sakra mit, aby mi to dalo nahodne nekoho, kdo ma zrovna CP boost? :)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Mohl mít ten CP boost z bedny, ne? Jinak Scyllu občas potkávám, ale je fakt že není nejčastější.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ja teda nemam zadnyho Smoarga, ale jsem si jistej, ze bych nechtel dva - protoze ve finale je fire proti earth, a ty v PvP nepotkas (jsem videl Scyllu nekde kolem lvl 20 od te doby nikoho kdo by ji mel maxnutou). Cpal bych vsechno do jednoho.

    Jinak dneska jsem prohral proti 6x3000+ - zjevne to ani ve snu nedava stejnej level, jak jsem si myslel, protoze na mem levelu Manticora ani tolik mit nemuze, to bylo aspon o dva vejs... :-(
    XSI
    XSI --- ---
    A z desítek teď Mantari a Tempter. Unluck lvl 9000, skoro se bojím jít zítra na to zlatý.
    XSI
    XSI --- ---
    Potřebuju poradit. Jsem na lvlu 24 a PvP zpravidla krutě prosírám i s CP boostem z truhly. Chodím Smaugra jako peta, ale ten lepší už chce na powerup 3 kameny, ten horší bude ještě dlouho jen za dva. Boostovat radši lepšího nebo horšího? Zvládám vychodit cca dva kameny za den (ne vždycky, ale často).

    XSI
    XSI --- ---
    Minus pět hodin na výběr z arén za chycení 150 kusů. TVL nedík.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja taky muzu az o vikendu zase
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Já jsem úplně bez šance. Ale chybí mi teda pořádně.
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska mě ta hra teda trochu zlobí. Každou chvíli mi to háže nějaký "připojení k internetu není k dispozici" – venku i doma na wifi a healování laguje tak že by se z toho člověk zvencnul.
    Co je ale fun, už třetí večer po sobě mám rift kus od baráku, cca o 20 metrů veskrze na stejným místě. A zas tam nepudu.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Zítra končí Dlouhé ruce, ale mohli bychom až večer, řekněme od 17:30, klasicky na metru Chodov. Měl by někdo zájem nebo to necháme až na víkend?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: mohla jsi taky dostat 7 dortiku, si nestezuj :)

    UBU: Curly me sere jak budu mit neco lepsiho do party hned ho vymenim, neni pres nej vubec nic videt :-(

    DRAKY: jeste mi prijde ze je tady takovej vyznamejsi rozdil, ze charged utoky maji ruzne AoE, je to videt kdyz se seslou ze nekde staci dodgnout o trochu, a jinde jak nejsi o 90 stupnu tak to jeste dostanes. Ale obecne dodguju vsechno co nejvic, jelikoz to vzdycky pise predem spolehlive, tak pokud zrovna nemas smulu ze sama sesilas charged, tak s jistotou dodgnes.
    UBU
    UBU --- ---
    DRAKY: Dodguju jen charget, když zahájí sesílání, tak trochu počkám a pak uhýbám. Nehledal bych v tom vědu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam