• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jak to že ne? Dřív to šlo, to je nějaká změna tohleto? :-O

    A když jsme u těch změn - přehlídla jsem něco? Nějak dlouho se mi nevrátily potvory z arén. Už je to určitě víc než týden. Já už to ale fakt chci protočit :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted jsem prvne prohral i s wild potvorou - pres 4k CP, a jeste navic jsem byl zrovna po PvP a to uz nejde ozivit kdyz se objevi :-(
    XSI
    XSI --- ---
    Aaa. Podruhé za pár dní je rift na místě, kde je sice jako kousek rádoby slepé ulice, jen tam zrovna staví nový barák a fakt se tam dosáhnout nedá. To snad dělají naschvál.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No já vim že to existuje, vim že je to masivní, ale tohle je teda fakt moc. Ten novej má ještě o chlup nižší CP, má 5/4 a starej má 4/4, ale ten novej má kolem 2k HP a starej 3k.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je co jsem tu psal ze jo - neviditelny parametr distortion, coz je neco jako takovy hejblatko mezi DPS a HP - cim vic jednoho, tim min druheho. Narozdil od vas plantazniku jsem zatim nemusel takovy dilema resit, tak sam nejsem jeste uplne rozhodnuty, co chci vic - ale po poslednich zmenach bych si mozna vybral spis toho s vic HP.
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Faaajn, má sice o moc lepší attack ale o moc horší HP a když se dvakrát nepovede dodge tak jde dom. Hm!
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Tak good luck! Já si na toho svýho dala 12 km kolečko, a to mám z obelisku hned u baráku, nedovedu si představit kam by mě to táhlo kdybych ho brala někde dál. A toho novýho asi pošlu nahoru, možná není taktický mít dva, ale ten starej silnej má 4/4, novej má 5/4 a i nepowerupovanej má stejný ale silnější útoky než ten starej.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: z 27 potvor ve zlatem vejci, tomu se jako rika extremni luck! :-) Cestou z prace jdu vykopat to svoje do Karlina, tak jsem zvedavej, ted jsem to schvalne projel a je tam 12 veci, ze kterych bych nebyl zklamanej, takze budu optimista.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: První byl zlatý vejce, druhej desítka, ale oboje třetí den hraní. A teď zas ze zlatýho.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Kam na ně chodíš, sakra? Já chci taky nějakýho :-))
    XSI
    XSI --- ---
    Dilema pokračuje! Ze zlatýho vejce další Šmak...

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jen si tu odlozim seznam co se vyplati retrainovat, abych to doma nasel az mi dobehne knihovna

    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/comments/7anuil/creatures_movesets_should_you_change_your/
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: To mám dost podobný pocity, včery ty desítky teda fakt hroznej provar. Minulý kopání ostatně taky. Akorát teda nemůžu mluvit o šesti použitelnejch, no. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja se teda hlavne nemuzu moc vybirat, mam 6 pouzitelnejch, pro 3 z nich nemam stony a jednoho z nich pouzivat nechci
    doufam tenhle tejden vykopu konecne nejakou kvalitu, protoze z 10km mi to fakt asi jako neprijde nikdy
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: A tak to je trochu důvod pořídit si dva pěkný fire.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ne, ale arcana je neefektivni na fire :)
    XSI
    XSI --- ---
    Fire jsou efektivní i na arcanu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: tak mas pravdu, ze ja zatim na ty elementy prohazuju co je silnejsi do utoku, ale dalo by se to hrat i co je naopak odolnejsi... kazdopadne arcany enemy potkavam s prehledem nejvic, proto mam asi jedinou earth a nula fire potvor :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsem videl cestou do prace cerveneho level 33 v arenach, dava tam potvory 2300+ CP :-)
    a myslim je to ten samej co jsem ho asi dvakrat videl zdalky delat puldenni lure party na Ujezde
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: No fire je taky proti arcany a tam těch silných protivníků potkávám dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam