• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: uz tam nekdo dosel, a nema tam ani artefatk, ani ty bonusy co jsem tam mel ja, tak nevim...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jo, oba jsme dostali stejný artefakt včera. Ale z jednoho výskytu bych raději pravidlo úplně nedělala... :-)

    EVILMIND: Propagátor dojmu, že to skládá regionálně, jsem nejspíš byla já - byl mi podezřelý nadměrný výskyt čechů, dle mého neúměrný počtu hráčů :-) Ale už jsem tak dlouho nedostala žádného, že si nemyslím nic. :-D

    EVILMIND: Cca stejně :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na Andelu neni ani v jednom riftu dracice, ale v tom co je u parku je primo od nej viditelna truhla s artefaktem. Schvalne zkuste nekdo, kdyz pujdete kolem, jestli ta zmena posledni verze, ze vsichni maji v truhle stejnej bonus, se vztahuje i na artefakty?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak to parovani PvP je fakt divny, docela pravidelne (minimalne jednou za 2 dny) dostavam furt nektery stejny lidi, u nekterejch uz si pamatuju lineup, a vsichni jsou na vetsim levelu. Kdyby to vybiralo z poolu stejnych levelu, byt treba regionalne omezeneho jak kdosi tvrdil (coz se mi uz vubec nezda), tak bych nikdy nemohl dostat nekoho vickrat. V tom bude nejaka dalsi kulisarna...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja se litovat chci, v bestiari mi chybi 11 potvor - z toho 8 z nich je z top11 podle CP... :-(
    XSI
    XSI --- ---
    Jako nechci se litovat, ale z posledních pěti 10 km vajec Trol, Puerolisk, Tempter, Mantari a Jiskra, to je teda blbej vtip. Se vždycky těším jak děcko na ježíška že přijde nějaká paráda a pak...
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Wow! Já včera na feromony jen samý žáby a ti tři co nebyli žáby byli taky low level spam. Příště si nesmím zapomenout přát!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Hodně malého města. Musíš na ně vidět :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: se da pouzit na hromadne vymitani cervenych z celeho mesta! :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ahá, to mi nedošlo. Oživit jsem ho asi ještě nepotřebovala. Tak to je smůla :-/ Však vždycky toho nejsilnějšího oprašuju přednostně... :-D

    XSI: Zapřála jsem si a bylo mi dáno. Wild potvora z Feromonů s krásným pětistovkovým CP. Hm. :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Dostala jsem tu samou příšernost znovu. První impuls byl "zítra měním", nakonec jsem to obešla - když hra nedělá zlomyslnosti, dá se to sfouknout za hoďku :-D A tak jsem teď hrdým majitelem úžasně užitečného kouzla, které zaručeně budu využívat ob den, zvaného Očištění ohněm - sejme všechny arény v dosahu (za pouhých šest fialových)... ale lepší než další snížení hodin je, aspoň to vypadá pěkně v seznamu kouzel. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ze bych to jen prehledl? jsem to delal jednou rukou pri balancovani s nakupem, ale prislo mi, ze muzu jen healovat, ale ne ozivit
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jak to že ne? Dřív to šlo, to je nějaká změna tohleto? :-O

    A když jsme u těch změn - přehlídla jsem něco? Nějak dlouho se mi nevrátily potvory z arén. Už je to určitě víc než týden. Já už to ale fakt chci protočit :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted jsem prvne prohral i s wild potvorou - pres 4k CP, a jeste navic jsem byl zrovna po PvP a to uz nejde ozivit kdyz se objevi :-(
    XSI
    XSI --- ---
    Aaa. Podruhé za pár dní je rift na místě, kde je sice jako kousek rádoby slepé ulice, jen tam zrovna staví nový barák a fakt se tam dosáhnout nedá. To snad dělají naschvál.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No já vim že to existuje, vim že je to masivní, ale tohle je teda fakt moc. Ten novej má ještě o chlup nižší CP, má 5/4 a starej má 4/4, ale ten novej má kolem 2k HP a starej 3k.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je co jsem tu psal ze jo - neviditelny parametr distortion, coz je neco jako takovy hejblatko mezi DPS a HP - cim vic jednoho, tim min druheho. Narozdil od vas plantazniku jsem zatim nemusel takovy dilema resit, tak sam nejsem jeste uplne rozhodnuty, co chci vic - ale po poslednich zmenach bych si mozna vybral spis toho s vic HP.
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Faaajn, má sice o moc lepší attack ale o moc horší HP a když se dvakrát nepovede dodge tak jde dom. Hm!
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Tak good luck! Já si na toho svýho dala 12 km kolečko, a to mám z obelisku hned u baráku, nedovedu si představit kam by mě to táhlo kdybych ho brala někde dál. A toho novýho asi pošlu nahoru, možná není taktický mít dva, ale ten starej silnej má 4/4, novej má 5/4 a i nepowerupovanej má stejný ale silnější útoky než ten starej.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: z 27 potvor ve zlatem vejci, tomu se jako rika extremni luck! :-) Cestou z prace jdu vykopat to svoje do Karlina, tak jsem zvedavej, ted jsem to schvalne projel a je tam 12 veci, ze kterych bych nebyl zklamanej, takze budu optimista.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: První byl zlatý vejce, druhej desítka, ale oboje třetí den hraní. A teď zas ze zlatýho.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Kam na ně chodíš, sakra? Já chci taky nějakýho :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam