• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já už čtrnáct dní z vejce nic slušnýho nedostala prosímpěkně. A před čtrnácti dnama mi to vyseděla dračice a tu už jsem pár dnů neviděla, ač trhám rekordy v nachozené vzdálenosti.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Občas spam a občas dobrý, kdyby chodily samé pecky, co byste chtěli hrát za čtrnáct dní? ;-)
    XSI
    XSI --- ---
    Jako ty PvP mě teda serou, nevim kde to ti lidi berou ale když už to nemůžu umlátit, tak to většinou skončí timeoutem, což je teda dost neuspokojivý.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo na redditu ten thread uplne usnul, bohuzel za to asi muzou tvurci, ze tema zmenama bleskove zase lidi vyhnali... jsem docela zvedavej, co s tim udelaji, protoze na rozdil od Nianticu si asi nemuzou uplne dovolit hrace ignorovat
    XSI
    XSI --- ---
    Čekala jsem na Redditu řev že z desítek chodí samej spam a nic! Vůbec je tam ta diskuze nějaká vyklidněná. To chodí blbosti jen u nás?
    XSI
    XSI --- ---
    btw ze zlatýho Poupě (Rosebud) – sice defender, ale útoky vypadají mocně. Fun fact – v náhledu v inventáři má na těch fialových uších nějakej vzor ale v detailu ne. :-D
    Akorát jsem teda blbá a večer jsem v nějakým rozmaru vytáhla nahoru 5/5 Marilyn a teď mi chybí esence.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Přesně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak nechodim ven ted moc, tak musim rict, ze jste meli pravdu s tema healama, je to jako zly... navic vcera jsem dvakrat prohral i kdyz jsem mel CP, proti me 6x3500 docela jako masakr
    a jako setrit si celej den healy na to, abych pak urval za 5 minut 300 expu, to mi prijde trochu o nicem, takze od ted to asi budu proste ignorovat
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: já teď v práci na noční 2x a pokaždé 5 a 7 sloupů u postavy... Takže luxus. A děkuji.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Zkoušela jsem to kouzlo třikrát - jednou jsem dosáhla na jeden sloup, jednou na žádnej a jednou na čtyři. Na ty čtyři už se mi pak vyplatilo přičarovat si dvojité točení, takže slejvák venku rázem vypadal jako menší zrada... :-D Budu držet palce :-D
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO:o lurku nejde. Doma se nám ukazují každou hoďku tak 3 příšerky ale prckove potřebují sféry (míčky). Takže bych jim chtěl nahazet sloupy. Díky moc za pomoc
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Na vyčarovaných sloupech nejde zapnout lure. Taky nemůžeš ovlivnit, kde se objeví, takže je klidně možné, že na ně budete jen smutně koukat a nedosáhnete. A kdo je chce vidět, ten musí přihodit runu do kouzla - jestli to kouzlo budeš zadávat s heslem nebo bez hesla je jedno, jen zatrhneš, že má být viditelné i pro ostatní.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja mam otázku. Prckove mají rozjetý účet na tebletu a chtěl bych hodit doma ty sloupy ať si poberou míčky a můžou si vabit. Jak to přesně je abyvhbto neméně u sebe. Musím tam zadávat nějaké to heslo nebo něco?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hmm... to vlastne nevim uplne jiste, protoze ja jsem byl porad na zacatku :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jen se ujistím - v riftu se to doslova pauzne? Můžeš tam vytáčet a pak nezačínáš od začátku?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak jsem ted mel ten quest na 15 navazujicich sloupu, a to se jako neda, jsem to musel vzdat, bych behal nesmyslne hodinu - nemel jsem bohuzel cas zkusit zajet do centra nekam kde je sloupu hodne, jestli by to nebylo priznivejsi
    zato jsem mel napad, ze bych to zkusil udelat v riftu, protoze tam jsou sloupy ohranicene v te oblasti, idealne v malem kruhovem :) ale bohuzel to nefunguje, vstupem do riftu se to pauzne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja nedostal nic co bych pouzil pres 2 tejdny, a to jedu kazdej den nekolik desitek
    snadno se to pamatuje podle toho, ze nemam co retrainovat v knihovne, protoze jsem davno uz tech svych 6 pretocil :-(
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: Hele mam to stejně. Dnes zlaté a druhé stadium kaktusu... Nějak nevím no...
    XSI
    XSI --- ---
    Jako fakt nemůžu říct, že by mi nepadaly desítky, ale s každou další nacházím nový dno. Světluška třeba, srsly.
    XSI
    XSI --- ---
    Jinak jsem dneska chytila druhýho wild Leviathana. Sice je zas k ničemu, ale fakt se těším až jednou dostanu nějakýho použitelnýho a hezky ho vytáhnu nahoru, protože ten kterýho jsem dneska dostala v PvP mi dal strašně na prdel. Tři ohnivý draci z šesti potvor nejsou úplně ono, no.
    A loser streak pokračuje, z 10km vejce dneska zase Jiskra. Ua.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já dneska 15, yay!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam