• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: vcera vecer jako vrchol, jsem z Dragonsight nahodne sebral CP, tak jdu PvP, vyhral jsem asi za 800 exp tak dobry, ale nemel jsem uz cas na dalsi. Ale mel jsem full heal partu, tak si rikam jdu znova bez CP - a dostal jsem podruhy toho samyho cloveka... To uz je jako vrchol, by meli tu omezenou skupinu acc co pouzivaji aspon nejak lip maskovat.

    Aspon ze hra mi to chce kompenzovat a nadelila mi do prace portal s dracici a 4 sloupy... :")
    XSI
    XSI --- ---
    A jinak v PvP mám pokaždý někoho jinýho, a často maj v názvech potvor staty nebo cool jména, třeba Bob Marley
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já už čtrnáct dní z vejce nic slušnýho nedostala prosímpěkně. A před čtrnácti dnama mi to vyseděla dračice a tu už jsem pár dnů neviděla, ač trhám rekordy v nachozené vzdálenosti.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ale ty názvy jednotlivých potvor jsou konzistentní a je tam vidět vývoj... můj Ryan si čerstvě posílil Mantikoru :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Podle mě to nebudou lidi, budou to mít nějak nagenerované z toho, co lidi opravdu mají, ale přizpůsobené tvému levelu. Je to taky vysvětlení toho, proč mam obden ty samé hráče, když jinak by ten pool hráčů musel být obrovský.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Občas spam a občas dobrý, kdyby chodily samé pecky, co byste chtěli hrát za čtrnáct dní? ;-)
    XSI
    XSI --- ---
    Jako ty PvP mě teda serou, nevim kde to ti lidi berou ale když už to nemůžu umlátit, tak to většinou skončí timeoutem, což je teda dost neuspokojivý.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo na redditu ten thread uplne usnul, bohuzel za to asi muzou tvurci, ze tema zmenama bleskove zase lidi vyhnali... jsem docela zvedavej, co s tim udelaji, protoze na rozdil od Nianticu si asi nemuzou uplne dovolit hrace ignorovat
    XSI
    XSI --- ---
    Čekala jsem na Redditu řev že z desítek chodí samej spam a nic! Vůbec je tam ta diskuze nějaká vyklidněná. To chodí blbosti jen u nás?
    XSI
    XSI --- ---
    btw ze zlatýho Poupě (Rosebud) – sice defender, ale útoky vypadají mocně. Fun fact – v náhledu v inventáři má na těch fialových uších nějakej vzor ale v detailu ne. :-D
    Akorát jsem teda blbá a večer jsem v nějakým rozmaru vytáhla nahoru 5/5 Marilyn a teď mi chybí esence.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Přesně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak nechodim ven ted moc, tak musim rict, ze jste meli pravdu s tema healama, je to jako zly... navic vcera jsem dvakrat prohral i kdyz jsem mel CP, proti me 6x3500 docela jako masakr
    a jako setrit si celej den healy na to, abych pak urval za 5 minut 300 expu, to mi prijde trochu o nicem, takze od ted to asi budu proste ignorovat
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: já teď v práci na noční 2x a pokaždé 5 a 7 sloupů u postavy... Takže luxus. A děkuji.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Zkoušela jsem to kouzlo třikrát - jednou jsem dosáhla na jeden sloup, jednou na žádnej a jednou na čtyři. Na ty čtyři už se mi pak vyplatilo přičarovat si dvojité točení, takže slejvák venku rázem vypadal jako menší zrada... :-D Budu držet palce :-D
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO:o lurku nejde. Doma se nám ukazují každou hoďku tak 3 příšerky ale prckove potřebují sféry (míčky). Takže bych jim chtěl nahazet sloupy. Díky moc za pomoc
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Na vyčarovaných sloupech nejde zapnout lure. Taky nemůžeš ovlivnit, kde se objeví, takže je klidně možné, že na ně budete jen smutně koukat a nedosáhnete. A kdo je chce vidět, ten musí přihodit runu do kouzla - jestli to kouzlo budeš zadávat s heslem nebo bez hesla je jedno, jen zatrhneš, že má být viditelné i pro ostatní.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Ja mam otázku. Prckove mají rozjetý účet na tebletu a chtěl bych hodit doma ty sloupy ať si poberou míčky a můžou si vabit. Jak to přesně je abyvhbto neméně u sebe. Musím tam zadávat nějaké to heslo nebo něco?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hmm... to vlastne nevim uplne jiste, protoze ja jsem byl porad na zacatku :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Jen se ujistím - v riftu se to doslova pauzne? Můžeš tam vytáčet a pak nezačínáš od začátku?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak jsem ted mel ten quest na 15 navazujicich sloupu, a to se jako neda, jsem to musel vzdat, bych behal nesmyslne hodinu - nemel jsem bohuzel cas zkusit zajet do centra nekam kde je sloupu hodne, jestli by to nebylo priznivejsi
    zato jsem mel napad, ze bych to zkusil udelat v riftu, protoze tam jsou sloupy ohranicene v te oblasti, idealne v malem kruhovem :) ale bohuzel to nefunguje, vstupem do riftu se to pauzne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja nedostal nic co bych pouzil pres 2 tejdny, a to jedu kazdej den nekolik desitek
    snadno se to pamatuje podle toho, ze nemam co retrainovat v knihovne, protoze jsem davno uz tech svych 6 pretocil :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam