• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Já měl dnes líhnutí 5-ti desítek. To že jsem to poté hned vypnul a raděj zapnul po-go mluví i o mém rozpoložení :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ano když tam bude prostě volnej slot v tvojí barvě?
    XSI
    XSI --- ---
    Musím se pochlubit, čtvrtek rift v řadě bez dračice. Poslední jsem viděla minulý pondělí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak championi areny jsou udajne defaultne level 2, coz uz zacina byt problem - pokud to bude fungovat jak si myslim ze bude, tak se postupem casu vsechny zlute neutralni zmeni na champion areny jedne z barev, a tim padem vzdalene obsazeni budovy nebude fungovat vubec nikdy. To je trochu smutne... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem to vecer napsal omylem do jineho klubu :-)
    ---------------------------
    dalsi dnesni novinka, za vyplaneni dotazniku muzete ziskat 1000 coinu, pokud vas vyberou :-) jde o feedback od PoGo hracu vysokych levelu

    An Interview with Professionals
    An Interview with Professionals
    https://draconiusgo.com/news/an-Interview-with-professionals
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Právě se změnily recepty na věže, už v nich jsou jen dvě červený, takže jsou mnohem sesílatelnější!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak zatim jsem zadneho osobne nevidel, ale podle fotek z netu sampioni obsadi arenu 2 potvorama, a ve zlate lize jsou level 40 :-). Zajimave bude, jestli to teda znamena, ze se sampioni opacnych barev budou rezat i mezi sebou, tj. staci pockat a zase se tam udela misto i pro remote obsazeni. V kazdem pripade mi to prijde jako, v principu, dobra featura, a nechapu proc lidi nadavaji, resi to nudu v oblasti, kde nehraje nikdo jinej, dava to vic XP/cas/potion nez Duel (protoze jen dva super high level clovek porazi i kdyz by 6 nedal), a je to aspon trochu challenge. Jedina "nevyhoda" je, ze clovek nebude mit free coins, coz ale nema byt cilem, ze jo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je asi muj jedinej perfect, po update. Nastesti jsem jednu malou kocku chytil cestou z hospody, takze pri pristim mass evolve budu mit konecne Bajuna... :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Z popisu novinek jsem vynechal překlad role play story o "šampionech řádu", protože z není úplně jasné, o co půjde - už překlad do angličtiny vypadá divně. Ale zkusím si zatipovat, místo opravy toho, že po nějaké době vás to prostě vykope z arén (což bylo dvakrát ohlášeno jako oprava a nikdy se nepodařilo), se z toho bugu stala featura!   Takže vás to vykopne ven, a budovu obsadí NPC opačné barvy. Oceňuju kreativitu vývojářů, jak obrátit chybu ve svůj prospěch, ale mám pocit, že je to další nepřímý nerf artefaktů z obchodu - protože na co plýtvat úsilím, když vás stejně kopne NPC, které navíc obsadí víc míst (!!!), takže i pro druhou stranu bude obtížné se tam přidat vzdáleným obsazením.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: koukam co jsem byl v hospode tak vysel dalsi update, kde je vic zmen co jsem predtim nevidel
    - bestiar se radi opacne, coz mi prijde divny, i kdyz chapu proc to asi nekdo chtel. Spis bych si ale asi chtel vybrat.
    - 5/5 potvory oznacene jsou, ale zjevne jen nektere, tj. mozna je konecne videt efekt zaokrouhlovani? Sam jsem nasel takovou jen jednu u sebe.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jsem poprvé zkusila lure. Nestálo to za to. Samej spam, cca jeden za 5 minut.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ten jsem koupil hned jak jsem si enchantnul ten sloup v Albertu, to jsou tri spojite nadoby :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Ty už máš item?! :-O
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: aha! Mno... ale i to je trochu k nasrani, devalvuje to hodnotu meho +1 itemu.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Má kokony tři, takže na tři.
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska tři rifty a ani jedna dračice. Poslední jsem viděla asi tak před týdnem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: kdyz pominu opravu chyb (to s tema 0HP se mi stalo asi trikrat takze super), tak mi prijde, ze Championi je proste jen RP omacka kolem toho vykopavani z gymu, ktery mimochodem jsem naprosto presvedcen, ze nebylo opraveno, a jestli chapu spravne (ta formulace je divna, mozna ztraceno v prekladu), dracice v riftu je ted uz jen na jedno pouziti? To by jako bylo dost sucks, protoze bezne ji vytezim do sucha...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Draconius GO
    51 min ·
    Update 1.2.1: Breaking news from battlefields!
    The conflict between the Red and the Blue Orders is gaining momentum, and the Champions of the Order are going to war. Champions are experienced beastmasters who will support their Orders in battles for Arenas. If a faction owns the Arena for too long, the Champions will periodically attack it, helping the players of their Order to pry it away from the enemy. If the Arena weakens too much, the Champion will take it. In this case, he will use strong monsters to protect it. Players will be able to look for Arenas protected by stronger Champions to strengthen the buildings even more and jointly defend them against enemy faction attacks.
    In addition, the following changes have been made:
    - The EULA has been updated.
    - The level of opponents in the Duel is reduced (except for the Golden League).
    - The ability to distinguish creatures with ideal stats from others (5/5) is added.
    - Scrolling through Arenas' defenders is improved.
    - The bug of the enemy freezing in battle with 0 HP is fixed.
    - The bug of being counted as defeated by a wild monster in case of a victory is fixed.
    - Models and animations of some creatures are fixed.
    - Some inaccuracies in the texts are fixed.
    - The Mother of Dragons' cocoon breaks in the Rift after being used.
    - Sorting creatures by their Bestiary number is improved.
    - The bug of losing several spheres when throwing one to capture a creature is fixed.
    - The error of counting of Duel results with unstable Internet connection is fixed.
    - The bug of losing a treasure when entering the Silver League is fixed.
    - The bug of receiving different buffs by players from the same chest is fixed.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já jsem nějak začala dostávat jiné hráče a PvP moc nedávám. Chci zpět staré známé! :-D
    A to kouzlo se sloupy dle mého opravili proti dřívějšku - jo moment, ty píšeš o portále. Klikaři! :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam