• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: aha! Mno... ale i to je trochu k nasrani, devalvuje to hodnotu meho +1 itemu.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Má kokony tři, takže na tři.
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska tři rifty a ani jedna dračice. Poslední jsem viděla asi tak před týdnem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: kdyz pominu opravu chyb (to s tema 0HP se mi stalo asi trikrat takze super), tak mi prijde, ze Championi je proste jen RP omacka kolem toho vykopavani z gymu, ktery mimochodem jsem naprosto presvedcen, ze nebylo opraveno, a jestli chapu spravne (ta formulace je divna, mozna ztraceno v prekladu), dracice v riftu je ted uz jen na jedno pouziti? To by jako bylo dost sucks, protoze bezne ji vytezim do sucha...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Draconius GO
    51 min ·
    Update 1.2.1: Breaking news from battlefields!
    The conflict between the Red and the Blue Orders is gaining momentum, and the Champions of the Order are going to war. Champions are experienced beastmasters who will support their Orders in battles for Arenas. If a faction owns the Arena for too long, the Champions will periodically attack it, helping the players of their Order to pry it away from the enemy. If the Arena weakens too much, the Champion will take it. In this case, he will use strong monsters to protect it. Players will be able to look for Arenas protected by stronger Champions to strengthen the buildings even more and jointly defend them against enemy faction attacks.
    In addition, the following changes have been made:
    - The EULA has been updated.
    - The level of opponents in the Duel is reduced (except for the Golden League).
    - The ability to distinguish creatures with ideal stats from others (5/5) is added.
    - Scrolling through Arenas' defenders is improved.
    - The bug of the enemy freezing in battle with 0 HP is fixed.
    - The bug of being counted as defeated by a wild monster in case of a victory is fixed.
    - Models and animations of some creatures are fixed.
    - Some inaccuracies in the texts are fixed.
    - The Mother of Dragons' cocoon breaks in the Rift after being used.
    - Sorting creatures by their Bestiary number is improved.
    - The bug of losing several spheres when throwing one to capture a creature is fixed.
    - The error of counting of Duel results with unstable Internet connection is fixed.
    - The bug of losing a treasure when entering the Silver League is fixed.
    - The bug of receiving different buffs by players from the same chest is fixed.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já jsem nějak začala dostávat jiné hráče a PvP moc nedávám. Chci zpět staré známé! :-D
    A to kouzlo se sloupy dle mého opravili proti dřívějšku - jo moment, ty píšeš o portále. Klikaři! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: vcera vecer jako vrchol, jsem z Dragonsight nahodne sebral CP, tak jdu PvP, vyhral jsem asi za 800 exp tak dobry, ale nemel jsem uz cas na dalsi. Ale mel jsem full heal partu, tak si rikam jdu znova bez CP - a dostal jsem podruhy toho samyho cloveka... To uz je jako vrchol, by meli tu omezenou skupinu acc co pouzivaji aspon nejak lip maskovat.

    Aspon ze hra mi to chce kompenzovat a nadelila mi do prace portal s dracici a 4 sloupy... :")
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Dneska jsem viděla injekční stříkačku a neohlásila ji policii. :-( Ale myslela jsem, že to jsem vykoupila tím sprintem pro siluetu, která zdrhla ve vteřině co jsem k ní došla. Nah.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Zpytuj svědomí, pomysli na všechny své hříchy, pomni všech malomocných, které jsi bez pomoci překročila. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    A jinak v PvP mám pokaždý někoho jinýho, a často maj v názvech potvor staty nebo cool jména, třeba Bob Marley
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já už čtrnáct dní z vejce nic slušnýho nedostala prosímpěkně. A před čtrnácti dnama mi to vyseděla dračice a tu už jsem pár dnů neviděla, ač trhám rekordy v nachozené vzdálenosti.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ale ty názvy jednotlivých potvor jsou konzistentní a je tam vidět vývoj... můj Ryan si čerstvě posílil Mantikoru :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Podle mě to nebudou lidi, budou to mít nějak nagenerované z toho, co lidi opravdu mají, ale přizpůsobené tvému levelu. Je to taky vysvětlení toho, proč mam obden ty samé hráče, když jinak by ten pool hráčů musel být obrovský.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Občas spam a občas dobrý, kdyby chodily samé pecky, co byste chtěli hrát za čtrnáct dní? ;-)
    XSI
    XSI --- ---
    Jako ty PvP mě teda serou, nevim kde to ti lidi berou ale když už to nemůžu umlátit, tak to většinou skončí timeoutem, což je teda dost neuspokojivý.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jo na redditu ten thread uplne usnul, bohuzel za to asi muzou tvurci, ze tema zmenama bleskove zase lidi vyhnali... jsem docela zvedavej, co s tim udelaji, protoze na rozdil od Nianticu si asi nemuzou uplne dovolit hrace ignorovat
    XSI
    XSI --- ---
    Čekala jsem na Redditu řev že z desítek chodí samej spam a nic! Vůbec je tam ta diskuze nějaká vyklidněná. To chodí blbosti jen u nás?
    XSI
    XSI --- ---
    btw ze zlatýho Poupě (Rosebud) – sice defender, ale útoky vypadají mocně. Fun fact – v náhledu v inventáři má na těch fialových uších nějakej vzor ale v detailu ne. :-D
    Akorát jsem teda blbá a večer jsem v nějakým rozmaru vytáhla nahoru 5/5 Marilyn a teď mi chybí esence.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Přesně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak nechodim ven ted moc, tak musim rict, ze jste meli pravdu s tema healama, je to jako zly... navic vcera jsem dvakrat prohral i kdyz jsem mel CP, proti me 6x3500 docela jako masakr
    a jako setrit si celej den healy na to, abych pak urval za 5 minut 300 expu, to mi prijde trochu o nicem, takze od ted to asi budu proste ignorovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam