• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Aha. No na základě zkušenosti jiný hry mi to přišlo jako možný. Tam když uprostřed útoku shodíš appku tak se ten útok nepočítá.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: ? To jako že se to ten druhý nějak dozvěděl? :-)) Stalo se mi to jen jednou, ale pak tam ten souboj naskočil jako nevybojovaný a potvory se samy uzdravily.
    XSI
    XSI --- ---
    btw za výběr z 12 arén jsem dostala Ohnivou věž.
    XSI
    XSI --- ---
    Tak to sice údajně opravili, ale stejně se mi v PvP zasekl na 0HP. Napadlo mě ještě že to může být tím, když někdo shodil appku, prostě aby druhej nevyhrál.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Ticho tam, já měla minule CP800 Tygromanta a Mantikoru furt nemám.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Hledat zlaté vejce s vlastním dítětem je frustrující. Kopnu já - a je z toho dvoutisícová Mantichora. Jako pěkný, ale zrovna těch už mám několik. Kopne on a má pětkovou Charibdis, po které marně toužím a v Bestiáři mi stále schází. To prostě není fér. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo, me z desitky neprislo nic fakt hrozne dlouho - z petky aspon prijde obcas neco, co se mi hodi na candy. Ale uz mam skoro jen samy desitky v inventari, tak ted se to snad zlomi... :-)
    BTW zejtra v 13 na hlavaku zase jdeme pro zlate vejce, jako kazdy tyden, kdyby se nekdo chtel pripojit...
    XSI
    XSI --- ---
    btw mi zase přišla z pětkovýho vejce o moc lepší potvora než z desítkovýho, tentokrát od dračice. U 5km a 10km to většinou funguje taky.
    XSI
    XSI --- ---
    Já mám zase u krematoria, ach jo.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Lepším se, už najdu lokaci na Zlaté vejce z jediného kousku a to tam ani nebylo nic moc extra a ještě z nějakého důvodu tam chyběla celá škola. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Tak z rozlíhnutýho desetihodinovýho vejce co jsem s sebou nosila skoro čtrnáct dní byl Trol, to jsem teda čekala větší pecku. A z vlaku už fakt nejde brát kousky mapy, chjo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jo
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: A už to běží teď?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako jo no. :-D
    Jinak počítání vzdálenosti u vajec tentokrát reklamovat nemůžu, jde mi v pohodě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: jako dobrý, ale jelikož si pořád pamatuju, jak to ještě před tejdnem dávalo mnohem víc, tak mi ti přijde jako dost chucpe - nejdřív brutálně nerfnout a pak udělat event že to dám ani ne na původní úroveň na týden... :)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Já mám jen jeden, no. A stejně šetřím runy na Ruce.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: mít tak recepty na věže... Ale jako 15 lízátek je taky super odměna...
    XSI
    XSI --- ---
    Hmmm

    SPECIAL OFFER: Winter invasion by creatures!

    Winter is here, and it's time to take part in our special Event that will last for 7 days!
    You will get:
    - Doubled generation of creatures from elemental towers, pheromones and lures.
    - 20% discount on the purchase of lures and pheromones.
    Hurry up to join the winter event!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: přijde mi, že ještě hůř... Nějak se jim to teď po posledním updatu nedaří nastavit.... Nemyslím, že tímto nalákaji další hráče...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KLERIK: Právě si jdu poplakat. Přijde mi, že to počítá jak PoGo. A to fakt, fakt NECHCI.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: chtěl jsem si doběhat desítky a úplný prd. Jako nezapočítala se ani půlka... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam