• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: tak se tvé tvrzení potvrdilo. Dnes kouzlo na větrné potvůrky. Takže super. Děti můžou chytat i doma!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: Hele to zní lákavě... Ale přijde mi fakt, že jak to bylo na začátku úžasný... Tak každá další aktualizace sebere něco dalšího z hratelnosti... Moc bych chtěl aby vše šlapalo jako když jsem to nainstaloval...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: To se musí obrátit! Vždycky když mám pocit že jdem na vrcholu mizérie tak mi přijde něco epickýho.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: já měl teď serku 3hodin mínus z aren.. Už tuším 5 X v řadě... Asi lepší než sladkosti... Ale začínám být naštvanej a víc a víc se vracím k poGO... Z 10 km vajíček nic použitelného, vajíčka se nezapočítávaji jak mají a dal jsem si dračí oči a z cca 10 truhel krom stříbrných run nic... Fakt mám asi smolíka... Když vidím ale co padá okolo, je mi smutno... A děti teď ba jak teď v poGO sněží a atd...
    XSI
    XSI --- ---
    Jako quest od pátku mám chytit 40 větrných příšer. Je to očistec jak blázen tak fakt doufám, že to má nějakej rozumnější pool odměn. Přijde mi že měnit složitý questy za něco, za co bude deset jednohubek co běžně mažu nemá moc cenu.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Taky se mi dneska podařilo na první lopatu, ani jsem nemusel lézt do IKEMu. A další haluz, na denní úkol jsem dostal projít v daném pořadí 15 sloupů, ten poslední padnul do areálu ZŠ, v neděli samozřejmě zavřeného. Naštěstí, zrovna když jsem zklamaně odcházel, tak GPSka trochu podriftovala... odměna pak už klasika, 15 sladkostí.
    XSI
    XSI --- ---
    Ten spell furt moc chci!

    Jinak já dneska byla pěkná trubka, každej den si hlídám, abych dala první sloup ten, co mám před domem začarovanej na potiony, a dneska, zrovna sedmej den na to samozřejmě zapomenu, aaa!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Dneska jsem vyčarovala přesně pět riftů - aneb když neumíte říci ne každýmu obejdovi, co jde okolo... :-D Pohled z okna byl skvělý, škoda, že to nešlo vyfotit na jednu obrazovku :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dneska slusny kopani, poznali jsme kde to je z jedineho policka (krizovatka u vltavske), hned jsme tam sli, a protoze ostatni chteli predevsim do riftu na dracici tak jsme nekopali z te strany ale z opacne, takze to bylo na 1 lopatu
    a jeste jsem dostal perfect Charybdis :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Přesně! Už jsem se chystala jim to napsat, to by určitě pomohlo. :-D
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    DRAKY: Kdyby Draconius měl podporu pro split screen, tak by to šlo i na jednom zařízení ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    DRAKY: Jako jo, ale to by mi s druhým mobilem nesmělo odjet dítko na víkend - a nesměla bych ten víkend mít pracovní :-D Ale co jsem vychytala ten základ, tak samozřejmě plusko se nezastaví, a noc je má, muhahá. :-D
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    SARGO: náhodou je to skvělý, když máš dvě zařízení - když už couráš hodiny venku, vyplatí se to v obou hrách :) občas teda nevím, kde dřív šmrdlat prstem, ale mozek stříká dopaminovým nadšením :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Taky se sakra mohli domluvit, ať nedávají eventy současně. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: aha to jsem si precetl pozde no :) to vydrzim do nedele
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: No dlouhé ruce v šest u nás... doraž :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: no podle me do zitra (ale nevim jestli vcetne) je ten vetsi spawn, nicmene az skonci tak furt bude trochu vetsi spawn diky celozimnimu levelu, a od zejtra. Kazdopadne teda asi budu muset dneska jit cestou domu nafarmit bally, skoda ze bez dlouhych rukou to jde tak blbe... :-( A ty o pul vetsi expy uz jedou ted. Konecne snad dam 30 a budu mit ten full heal!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Začínám v tom mít guláš... takže během zítřka nakupovat, lurovat, feromonovat a věžit a evolvovat co to dá do posledního dechu a v neděli jít na pokouše? :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Každopádně je zajímavý, že vlastně ted vyhlásili tři různé eventy, co se vzájemně částečně překrývají! :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: skoda ze jsem evolvoval vcera zrovna :-( A jako spatny nacasovani, v praci ted furt do vecera a o vikendu startuje nova liga POE, nemohli to nechat az na Vanoce? :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Ale joo.

    Do you want to win? Become stronger!

    The fight for Arenas, Libraries and battles in the Duels of Wizards require tremendous power! To win, you will need experience and essence to make your creatures worthy of great battles.

    It's time to gain some experience!

    + 50% of experience for your characters
    + 50% of essence for your creatures
    - 20% on sets of Crystals of Wisdom.

    The special offer will last until December 14 inclusive.
    Great power only comes together with great wisdom.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: kde se dá? Nikdy jsem to nedělal... Potřeboval jsem dodělat úkol a jsem akorát nás štvanej... :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam