• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: No vidíš, gratuluju! A trošku závidím, větrné pořád někde naháním na questy a tohle kouzlo by se mi moc hodilo. :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: tak se tvé tvrzení potvrdilo. Dnes kouzlo na větrné potvůrky. Takže super. Děti můžou chytat i doma!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Ani ty, hlavní teoretik, nevíš, co se myslí Dračími artefakty u vajíček u dračice? :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ted mi nekdo prozradil, ze pro duel mas dostavat vzdycky soupere o 2 levely vyssi. Coz by mohlo vysvetlit, proc to je ted lehci, protoze na tom levelu jsem uz dlouho a tak se postupne zvětšuje ta množina...
    XSI
    XSI --- ---
    Přidávám se do klubu "sere mě, co mi vylezlo ze zlatýho vejce" – jako 4/4 def Hippolet s CP kolem 1500 je fakt k breku. To mě nezahojí ani to, že byl hned před kanclem, šel na druhou lopatu a započítal se do vejcovýho questu.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Aha, tak toho jsem si vůbec nevšimla.

    No mě se ZASE včera stalo, že obcházím blok k riftu, dlší dva bloky k dračici, už mám být dávno jinde, víme jak to chodí, no a za čtyři minuty rift i s dračicí pryč. Aaaa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: No když dáváš dračici vejce, tak jde dát jedno, že jo. A když chceš dát dvě naráz, napíše se, že napřed musíš mít buď Dračí srdce, nebo všechny dračí artefakty (což, předpokládám, ti umožní obsadit dračici všemi třemi naráz) - ale není mi jasné, co všechno spadá do oboru dračích artefaktů. (Samozřejmě čistě TEORETICKY, páč na tohle fakt odmítám šetřit. :-D)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Asi nechápu otázku :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Co se vlastně myslí těmi dračími artefakty, aby mohl dávat člověk dračici víc vajec? Všechny velké, nebo ty, které mají v názvu "dračí"...?

    Duelů dám tak půlku, dostávám často jednoho, kterého nedám ani s CP - ale poslední dobou pestřejší nabídka soupeřů, tak se mi dokonce stává, že ani nevím, jak to dopadne! :-D :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dostávám teď na duely zpravidla něco, co více či méně o prsa dovedu umlátit. Ale jsem level čerstvě 26, tak třeba to máte těžší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dneska mi prislo ze nejaka zmena v souperich pro duel, konecne tam byly nejaky slaby :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak fajn, postěžovat si pomohlo. Dneska zase jednou vydařené - Den Zápisů Do Bestiáře :-D Ze Zlatého vejcete se vykutálel velmi solidní Brněnius, kterého jsem ještě neměla, potom wild Charybdis, slabá, ale jako zářez dobrý, a konečně jsem uzmrzlinovala dost slimejšů na Curly. Good day! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Život tak není fér! Proč si dítě od dračice odnese úplně úchvatnýho Leviatana, kterého pořád ještě nemám, a já zase jen Absolona? Proč tam nefungují výměny? :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: To bude spíš na klerika ;-)

    Jinak za 40 větrobytostí bylo -5h do arén, což mi moc nepomůže když vybírám po probuzení, ua. Další quest 8 vajec.

    A už podruhý se mi stalo že jsem byla ulici od riftu a ta zlá věc zmizela.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Ale s těmi vajci je to divné. Nepočítá to už tak bohatýrsky jako ze začátku, ale v pohodě. Většina lidí pořád říká, že líp jak pogo, a po krátkých potížích si nikdo další (z mého okolí) nestěžuje. Nemůžeš mít v telefonu něco divně nastaveného? Nějaké uspávání aplikací a podobně?
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Pravda, to jsem chtěla! Asi. Chybí mi jich 14. Uaa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Potiony vyhazuju, ale sladkosti natáčím extra, ty bonusy jsou výtečný :-D

    XSI: Zrovna dneska jsou vzdušné příšery dost v pohodě - když chodí na Feromony :-)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: S vajíčkama teda vůbec problém nemám. Se vzdáleností, s obsahem trochu jo.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: i chození vajíček?Neříkejte, že mám smolíka zase jen já... Ja po 8km započítáno max půlku.... I jsem manželce na její tel dal poGO a te to napočíta 7km a nějaké drobné... To všechno beru, ale ani půlka je na nic...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me teda neprijde. Cestou do prace jsem taky dodelal 40 air, dostal jsem Long Hands, uz mi tusim chybi asi jen 2 kouzla. Vsechno funguje jak ma! :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: Hele to zní lákavě... Ale přijde mi fakt, že jak to bylo na začátku úžasný... Tak každá další aktualizace sebere něco dalšího z hratelnosti... Moc bych chtěl aby vše šlapalo jako když jsem to nainstaloval...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam