• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    Přidávám se do klubu "sere mě, co mi vylezlo ze zlatýho vejce" – jako 4/4 def Hippolet s CP kolem 1500 je fakt k breku. To mě nezahojí ani to, že byl hned před kanclem, šel na druhou lopatu a započítal se do vejcovýho questu.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Aha, tak toho jsem si vůbec nevšimla.

    No mě se ZASE včera stalo, že obcházím blok k riftu, dlší dva bloky k dračici, už mám být dávno jinde, víme jak to chodí, no a za čtyři minuty rift i s dračicí pryč. Aaaa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: No když dáváš dračici vejce, tak jde dát jedno, že jo. A když chceš dát dvě naráz, napíše se, že napřed musíš mít buď Dračí srdce, nebo všechny dračí artefakty (což, předpokládám, ti umožní obsadit dračici všemi třemi naráz) - ale není mi jasné, co všechno spadá do oboru dračích artefaktů. (Samozřejmě čistě TEORETICKY, páč na tohle fakt odmítám šetřit. :-D)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Asi nechápu otázku :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Co se vlastně myslí těmi dračími artefakty, aby mohl dávat člověk dračici víc vajec? Všechny velké, nebo ty, které mají v názvu "dračí"...?

    Duelů dám tak půlku, dostávám často jednoho, kterého nedám ani s CP - ale poslední dobou pestřejší nabídka soupeřů, tak se mi dokonce stává, že ani nevím, jak to dopadne! :-D :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dostávám teď na duely zpravidla něco, co více či méně o prsa dovedu umlátit. Ale jsem level čerstvě 26, tak třeba to máte těžší.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dneska mi prislo ze nejaka zmena v souperich pro duel, konecne tam byly nejaky slaby :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tak fajn, postěžovat si pomohlo. Dneska zase jednou vydařené - Den Zápisů Do Bestiáře :-D Ze Zlatého vejcete se vykutálel velmi solidní Brněnius, kterého jsem ještě neměla, potom wild Charybdis, slabá, ale jako zářez dobrý, a konečně jsem uzmrzlinovala dost slimejšů na Curly. Good day! :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    Život tak není fér! Proč si dítě od dračice odnese úplně úchvatnýho Leviatana, kterého pořád ještě nemám, a já zase jen Absolona? Proč tam nefungují výměny? :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: To bude spíš na klerika ;-)

    Jinak za 40 větrobytostí bylo -5h do arén, což mi moc nepomůže když vybírám po probuzení, ua. Další quest 8 vajec.

    A už podruhý se mi stalo že jsem byla ulici od riftu a ta zlá věc zmizela.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Ale s těmi vajci je to divné. Nepočítá to už tak bohatýrsky jako ze začátku, ale v pohodě. Většina lidí pořád říká, že líp jak pogo, a po krátkých potížích si nikdo další (z mého okolí) nestěžuje. Nemůžeš mít v telefonu něco divně nastaveného? Nějaké uspávání aplikací a podobně?
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Pravda, to jsem chtěla! Asi. Chybí mi jich 14. Uaa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Potiony vyhazuju, ale sladkosti natáčím extra, ty bonusy jsou výtečný :-D

    XSI: Zrovna dneska jsou vzdušné příšery dost v pohodě - když chodí na Feromony :-)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: S vajíčkama teda vůbec problém nemám. Se vzdáleností, s obsahem trochu jo.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: i chození vajíček?Neříkejte, že mám smolíka zase jen já... Ja po 8km započítáno max půlku.... I jsem manželce na její tel dal poGO a te to napočíta 7km a nějaké drobné... To všechno beru, ale ani půlka je na nic...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Me teda neprijde. Cestou do prace jsem taky dodelal 40 air, dostal jsem Long Hands, uz mi tusim chybi asi jen 2 kouzla. Vsechno funguje jak ma! :-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: Hele to zní lákavě... Ale přijde mi fakt, že jak to bylo na začátku úžasný... Tak každá další aktualizace sebere něco dalšího z hratelnosti... Moc bych chtěl aby vše šlapalo jako když jsem to nainstaloval...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: To se musí obrátit! Vždycky když mám pocit že jdem na vrcholu mizérie tak mi přijde něco epickýho.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: já měl teď serku 3hodin mínus z aren.. Už tuším 5 X v řadě... Asi lepší než sladkosti... Ale začínám být naštvanej a víc a víc se vracím k poGO... Z 10 km vajíček nic použitelného, vajíčka se nezapočítávaji jak mají a dal jsem si dračí oči a z cca 10 truhel krom stříbrných run nic... Fakt mám asi smolíka... Když vidím ale co padá okolo, je mi smutno... A děti teď ba jak teď v poGO sněží a atd...
    XSI
    XSI --- ---
    Jako quest od pátku mám chytit 40 větrných příšer. Je to očistec jak blázen tak fakt doufám, že to má nějakej rozumnější pool odměn. Přijde mi že měnit složitý questy za něco, za co bude deset jednohubek co běžně mažu nemá moc cenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam