• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: jo diky, ona mi to uz Sargo poslala na discordu, jsem mel nejakej blok na viditelnost toho druheho tabu :)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: EVILMIND: tuším že takto

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Úžasný event. Víc takových! Z 1 zraku 5kousku v baglu a děti mají 4 nové artefakty... A Dost pomáhá, že děti mají úžasné kouzlo na tvoření portálu... Zbohem poGO... Toto je super a už i i zase chodí km na vajíčka a mazlíčky... Takže super pátek :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: a muzes to vyfotit? to jsem asi slepej...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Vyhazovat už jde - jen tam není ikonka koše, ale šipečky :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mohli by pri tom uz konecne taky udelat to vyhazovani artefaktu, i kdyz za ty esence to je celkem k nicemu (mam uz ted trojnasobek esenci nez v PoGO a nic kam je dat). Ty duplicitni artefakty me trochu stvou, mam v tom akorat bordel, chci drzet jen co realne muzu pouzivat. A taky dat unequip bez nasazeni jineho, jsem dneska totiz zjistil, ze vlastne ten artefakt ze jeste hodinu mam arenu i kdyz mi uz zabili potvoru v nem rozhodne nechci, protoze tu hodinu nemuzu pak obsadit jinou arenu, coz je vetsi problem, protoze v okoli je spoustu prazdnejch, ale doma zadny, takze jsem ted musel prvne vybrat jen za 24, fnuk... :-( :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Taky se mi teď tohle daří, nádhera - tenhle event by klidně mohl být delší :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Vecer jsem konecne mel cas zkusit akci, a je to jako docela harvest, dal jsem tri Eyesighty, a vzdycky padlo tolik truhel, ze se mi to vratilo zpatky (tusim mam ted o 1 vic nez na zacatku)... asi o vikendu zkusim spalit zasobu ballu... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aktualizovane max CP - bohuzel je tak videt, ze se asi skoro nic z novych nevyplati, mozna Yeti/Centoleon maximalne
    Draconius Go: Max CP of Creatures - Draconius Go Hub
    https://www.draconiusgohub.com/draconius-go-max-cp-creatures/
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: jojo. To rozhodně. Věřím, že se to zase pohne.
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Tak dobrá zpráva je, že o tom vědí...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak dnešní odpověď... :

    Hello,

    We are currently investigating the issue. We apologize for any
    inconveniences caused. Please, try to stay on the map while walking.

    Best regards,
    Support team
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    SARGO: dám vědět dám. A lurovacka ještě nejde. Btw nešla 30teho když sem doma dával dětem sloupy...
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Dneska jsem koukala a nope.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Nevíte, jestli už se dají zlůrovat očarovaný sloupy? Dala bych si malou večerní seanci... :-D


    KLERIK: Dej pak vědět, co odpověděli :-)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Já právě když jich začínám mít moc, tak je přetvářím na vyšší, aby to nezabíralo místo. No a teď se to moc nevyplatilo.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Mám na to spell a je to nejvíc dobrý. A přišel mi z toho nějakej 1400 Kraus což taky neni k zahození.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: já to dělal 4dny... A šedých mám snad 30
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: ja dostal 40 arcane, a asi to normalne vzdam, jsem v prvnim riftu chytil JEDNU potvoru, se to narolovalo tak, ze vsechny pilire byly daleko na kraji, a bez piliru spawnuje prd. A nechce se mi plejtvat Eyesight na rift.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    *edit do 9.1.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pár dnešních změn:
    - posílení CP u Frigan, Tonnir a Ronolph, je nutné powerup/evolve aby se přepočet projevil. Nedokážu komentovat použitelnost, zatím jsem chytil prd.
    - artefakt Totem of Second Vision teď skrývá více běžných potvor
    - začal minievent Dragon Stare, během kterého je cena Eyesight snížena na 240 coinů (i tak bych ji nekoupil, padá jich dost), a spawnuje dvojnásobek truhel (až do 7.1.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam