• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: naporad, a uz z nej nebude padat nic jineho, takze doporucuju nejakej co je stranou
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Dotaz. Když si na sloup zakouzlim ty vajíčka za 300. Tak z toho sloupu padnou jen jednou nebo to už bude stále. Mám úkol na vajíčka. Ale tak 70 zatočení už mi nepadlo ani jedno... Tak jen jestli je to jednorázové nebo to budu mít pro chvilky jako je tato napořád... Děkuji
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Je to pole. A máš pravdu, možná jsem zbytečně pesimistická. Naposledy jsem se tam pokoušela projít před pár lety... (ach ach ach, nezapomenutelný zážitek :-D), třeba tam teď pěstovali něco, po čem zůstala půda pěkně udusaná, možná dokonce luxusní strniště. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: fakt? to pole vypada docela jako pristupny, ne? teda jestli to jeste je furt pole jako na satelitnich snimcich
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak to je mi líto!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Neuvěřitelné. Bydlím v PRAZE. Ne v centru, ale ne vyloženě na periferii. Minulé zlaté vejce bylo ukryté ve skalách a v tom dnešním je z těch devíti přístupný JEDEN čtvereček!!!!!!! Víc vykřičníků, víc!!!!!!!! :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já mám ZASE zlatý vejce v areálu výstaviště. No už to možná měsíc bude, co jsem byla na zlatým vejci naposled.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Moc pěkný ty sloupy . Já mám dnes radost ze zlatého vajíčka... 5/5 neptun... Na druhou lopatu... Takže luxus!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Normálně tam jsou asi 2.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: nevim to byl muj prvni pokus, ale asi sem budu chodit castejc :) aha koukam ted on se sem neposlal ten peknej obrazek, co jsem tam z mobilu daval, jsem asi pretapnul limit
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pokud se ovšem vykouzlí nějak mravně :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kampa - ideální kouzlo na pilíře, obejít ten obdélník přesně odpovídá času respawnu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: jo diky, ona mi to uz Sargo poslala na discordu, jsem mel nejakej blok na viditelnost toho druheho tabu :)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: EVILMIND: tuším že takto

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Úžasný event. Víc takových! Z 1 zraku 5kousku v baglu a děti mají 4 nové artefakty... A Dost pomáhá, že děti mají úžasné kouzlo na tvoření portálu... Zbohem poGO... Toto je super a už i i zase chodí km na vajíčka a mazlíčky... Takže super pátek :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: a muzes to vyfotit? to jsem asi slepej...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Vyhazovat už jde - jen tam není ikonka koše, ale šipečky :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Mohli by pri tom uz konecne taky udelat to vyhazovani artefaktu, i kdyz za ty esence to je celkem k nicemu (mam uz ted trojnasobek esenci nez v PoGO a nic kam je dat). Ty duplicitni artefakty me trochu stvou, mam v tom akorat bordel, chci drzet jen co realne muzu pouzivat. A taky dat unequip bez nasazeni jineho, jsem dneska totiz zjistil, ze vlastne ten artefakt ze jeste hodinu mam arenu i kdyz mi uz zabili potvoru v nem rozhodne nechci, protoze tu hodinu nemuzu pak obsadit jinou arenu, coz je vetsi problem, protoze v okoli je spoustu prazdnejch, ale doma zadny, takze jsem ted musel prvne vybrat jen za 24, fnuk... :-( :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Taky se mi teď tohle daří, nádhera - tenhle event by klidně mohl být delší :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Vecer jsem konecne mel cas zkusit akci, a je to jako docela harvest, dal jsem tri Eyesighty, a vzdycky padlo tolik truhel, ze se mi to vratilo zpatky (tusim mam ted o 1 vic nez na zacatku)... asi o vikendu zkusim spalit zasobu ballu... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam