• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Někdy to vyjde, někdy ne, no. Já měla myslím za vajíčka minule Sloup arkany. Tak příště ;-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: tak to je oboje na *****. Vzhledem k tomu jak málo lidí stále hraje... Ja dnes odměna za vajíčka 15 koblih... Chjo...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Minule mínus čas na souboje, teď spell Požehnání obrany
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    XSI: Já jsem měl teď při prvním oku (ve dne) 10 truhel a při druhém (za tmy) 9.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: a odměna za 150?
    XSI
    XSI --- ---
    Dvě poslední potvory do 150 chycených, tak to zapnu, jestli něco nepřijde, a najednou v nearby Brněnius, kterýho ještě nemám, takže ač jsem celý den odolávala, stejně startuju oko :-D
    btw, na FB jsem zachytila nějakej mýtus, že v noci je víc truhel. Nope, byly za celou dobu čtyři a o ničem.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: parádička. Díky mám hotovo. Dal jsem si to na sloup k obelisku kam chodím pro úkoly. A hned 2x 10h. Radši bych na úkol 2h ale kdo si počká... a třeba přijde i něco pěkného...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: naporad, a uz z nej nebude padat nic jineho, takze doporucuju nejakej co je stranou
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Dotaz. Když si na sloup zakouzlim ty vajíčka za 300. Tak z toho sloupu padnou jen jednou nebo to už bude stále. Mám úkol na vajíčka. Ale tak 70 zatočení už mi nepadlo ani jedno... Tak jen jestli je to jednorázové nebo to budu mít pro chvilky jako je tato napořád... Děkuji
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Je to pole. A máš pravdu, možná jsem zbytečně pesimistická. Naposledy jsem se tam pokoušela projít před pár lety... (ach ach ach, nezapomenutelný zážitek :-D), třeba tam teď pěstovali něco, po čem zůstala půda pěkně udusaná, možná dokonce luxusní strniště. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: fakt? to pole vypada docela jako pristupny, ne? teda jestli to jeste je furt pole jako na satelitnich snimcich
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak to je mi líto!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Neuvěřitelné. Bydlím v PRAZE. Ne v centru, ale ne vyloženě na periferii. Minulé zlaté vejce bylo ukryté ve skalách a v tom dnešním je z těch devíti přístupný JEDEN čtvereček!!!!!!! Víc vykřičníků, víc!!!!!!!! :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já mám ZASE zlatý vejce v areálu výstaviště. No už to možná měsíc bude, co jsem byla na zlatým vejci naposled.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Moc pěkný ty sloupy . Já mám dnes radost ze zlatého vajíčka... 5/5 neptun... Na druhou lopatu... Takže luxus!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Normálně tam jsou asi 2.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: nevim to byl muj prvni pokus, ale asi sem budu chodit castejc :) aha koukam ted on se sem neposlal ten peknej obrazek, co jsem tam z mobilu daval, jsem asi pretapnul limit
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Pokud se ovšem vykouzlí nějak mravně :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kampa - ideální kouzlo na pilíře, obejít ten obdélník přesně odpovídá času respawnu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: jo diky, ona mi to uz Sargo poslala na discordu, jsem mel nejakej blok na viditelnost toho druheho tabu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam