• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    Zajímavej poznatek – když jsem na odlehlým ostrově kde není dost obelisků, nedá to první dílek mapy s tím, že tu není vhodný místo na zlatý vejce.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Nemáte někdo slušný odkaz na aktualizované seznamy potvor s optimálními útoky a tak? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw kdyby mel nekdo cervenej cestu kolem Ujezda, tak by mi mohl zabit toho Grendela, co jsem tam dal omylem - ted nemam zadneho earth ani fire, a duely jsou jako docela pain... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nový týdenní minievent - od teď do 26. ledna.
    - snížená cena ballů v obchodě
    - dvojnásobek potvor v riftech

    To doufam konecne nachytam v riftech nejaky z tech novejch, zatim jako nic moc.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak muzu potvrdit, ze item bag je max 1500, pak uplne zmizi z shopu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: tak je pravda, ze kdybych bral nejdriv artefakt, a pak tim rychlejc kasiroval coiny, tak pri 50 procent sleve na bagl bych to stejne nedorovnal... takze tam asi nasypu vsechno no. A treba ted na ten event s truhlama jsem ani nespotreboval vsechny Eyesighty, protoze jsem proste nemel dost ballu, abych to mohl poustet u televize celej vecer, to je presne druh problemu, co velkej bagl resi.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako taky jsem si říkala že našetřím, ale rozšiřuju dost sporadicky, takže sleva hodně přišla vhod.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jo a diky za info
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jasne ze se to vyplatí návrat vse do bag a storage
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: afaik je to 1000 na potvory, 1500 na itemy.

    Ta akce me stve, jsem mel tak pekne skoro nasetreno na artefakt, a ted si rikam, jestli nebude lepsi to napalit do item baglu kdyz je sleva, velky zasoby itemu jsou tu jeste dulezitejsi nez v PoGO...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Jaka je maximalni kapacita bagu a storage, dekuji
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: to mám podchycene. Knihovny nevybírám a arény a souboj se snažím mit pokaždé taky plný. Ale i tak mám smolíka... Ale jak si říkám mít hned vše... Určitě by to nebyla taková zábava jako se zmrzkama... :)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Jenom některý druhy sladkostí. :-(
    Ale zas teda možná radši trapný sladkosti než mínus pět hodin na souboje když zbývá půlhodina nebo tak něco.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    3x po sobě 15 zmrzlin... Ok proč ne... Jen už jsme fakt myslel, že se někde psalo, že už sladkosti z odměn zmizí... Škoda no... :/
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Takovej ten pocit, kdyz vecer predtim obchazite dve hodiny pilire v sirokem okoli, abyste naharvestili aspon nejaky itemy a rozsirite kvuli tomu i bagl... :/ a ze aspon vychodite ten quest na vejce a konecne padnou treba dlouhy ruce nebo aspon to pilirovy kouzlo - samozrejme -5h na areny :( aspon ze tech truhel bylo fakt hodne a rozsirit pytel na potvory preventivne za pulku taky neni marny
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Hned jsem utratila 800 coinů. Worth it.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Hlavně rozšíření skladiště a tašky!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zacal nejakej dalsi event - +1 item z pilire hlavne! To se mi hodi zrovna... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JJ, na cestu z prace jsem to rovnou vypnul, to se nedalo. Ale ted uz to vypada ok.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: já měl problémy teď i se spouštěním.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam