• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Jenom některý druhy sladkostí. :-(
    Ale zas teda možná radši trapný sladkosti než mínus pět hodin na souboje když zbývá půlhodina nebo tak něco.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    3x po sobě 15 zmrzlin... Ok proč ne... Jen už jsme fakt myslel, že se někde psalo, že už sladkosti z odměn zmizí... Škoda no... :/
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Takovej ten pocit, kdyz vecer predtim obchazite dve hodiny pilire v sirokem okoli, abyste naharvestili aspon nejaky itemy a rozsirite kvuli tomu i bagl... :/ a ze aspon vychodite ten quest na vejce a konecne padnou treba dlouhy ruce nebo aspon to pilirovy kouzlo - samozrejme -5h na areny :( aspon ze tech truhel bylo fakt hodne a rozsirit pytel na potvory preventivne za pulku taky neni marny
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Hned jsem utratila 800 coinů. Worth it.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Hlavně rozšíření skladiště a tašky!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Zacal nejakej dalsi event - +1 item z pilire hlavne! To se mi hodi zrovna... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JJ, na cestu z prace jsem to rovnou vypnul, to se nedalo. Ale ted uz to vypada ok.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: já měl problémy teď i se spouštěním.
    XSI
    XSI --- ---
    Máte to taky dneska takový zasekaný a pomalý (cca poslední hodinu), nebo je problém s mým telefonem?
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Někdy to vyjde, někdy ne, no. Já měla myslím za vajíčka minule Sloup arkany. Tak příště ;-)
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: tak to je oboje na *****. Vzhledem k tomu jak málo lidí stále hraje... Ja dnes odměna za vajíčka 15 koblih... Chjo...
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Minule mínus čas na souboje, teď spell Požehnání obrany
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    XSI: Já jsem měl teď při prvním oku (ve dne) 10 truhel a při druhém (za tmy) 9.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: a odměna za 150?
    XSI
    XSI --- ---
    Dvě poslední potvory do 150 chycených, tak to zapnu, jestli něco nepřijde, a najednou v nearby Brněnius, kterýho ještě nemám, takže ač jsem celý den odolávala, stejně startuju oko :-D
    btw, na FB jsem zachytila nějakej mýtus, že v noci je víc truhel. Nope, byly za celou dobu čtyři a o ničem.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: parádička. Díky mám hotovo. Dal jsem si to na sloup k obelisku kam chodím pro úkoly. A hned 2x 10h. Radši bych na úkol 2h ale kdo si počká... a třeba přijde i něco pěkného...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: naporad, a uz z nej nebude padat nic jineho, takze doporucuju nejakej co je stranou
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Dotaz. Když si na sloup zakouzlim ty vajíčka za 300. Tak z toho sloupu padnou jen jednou nebo to už bude stále. Mám úkol na vajíčka. Ale tak 70 zatočení už mi nepadlo ani jedno... Tak jen jestli je to jednorázové nebo to budu mít pro chvilky jako je tato napořád... Děkuji
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Je to pole. A máš pravdu, možná jsem zbytečně pesimistická. Naposledy jsem se tam pokoušela projít před pár lety... (ach ach ach, nezapomenutelný zážitek :-D), třeba tam teď pěstovali něco, po čem zůstala půda pěkně udusaná, možná dokonce luxusní strniště. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: fakt? to pole vypada docela jako pristupny, ne? teda jestli to jeste je furt pole jako na satelitnich snimcich
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam