• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Nah, já to měla přes FB a ne přes Google, oook.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to uz je dlouho, ne? mam pocit, ze neco o prevadeni uctu jsem cetl uz na podzim - ve smyslu pochvaly, ze to jde i mezi FB/G+ apod
    XSI
    XSI --- ---
    Hm, mám ten jejich account, ale update mi to odhlásil a dá se přihlásit jen přes Google nebo FB.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dalsi veci jsem postupne naklikal sem - https://www.facebook.com/DracoGOCZ/posts/1596617007096086
    hlavne to vzdaleny osazovani je super, to resim skoro furt...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    taky je tam odpocitavani Dlouhych rukou kdykoliv k videni
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Na trainer obrazovce je statistika chycenych potvor a hatchnutych vajec - ty se ovsem pocitaji od nuly, ehm.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nova verze konecne ukazuje kolik mate obsazenych aren.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz nejde healnout potvoru powerupem
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    copy/paste co jsem psal na FB

    Novinky dnešní verze 1.4, která se zjeví po skončení dnešní maintenance, tj. cca ve 14:00. U některých věcí není úplně jasné, co znamenají, částečně se to možná ztratilo v překladu do angličtiny, upravíme až hra poběží:
    - lze zvýšit level receptu coby odměny z questu. Nejasné, recepty teď žádné levely nemají, možná nová funkce? To by se hodilo, protože já už mám recepty všechny...
    - za questy odměna v dracoins! I pokud by byla minimální, tak to je velká motivace.
    - při změně nesplněného questu už nelze dostat znovu ten samý
    - nedostanete quest na Knihovny pokud právě jste na cooldownu po retrainu
    - enchantované pilíře nyní mají šanci na vytočení run/eyesightu
    - v truhlách je několik nových low level artefaktů. Pravděpodobně tedy horší verze těch z shopu.
    - snížení levelu wild monster u nižších levelů hráčů
    - oprava chyby, kdy se wild potvora někdy neobjevila
    - vylepšen mechanismus generování riftů

    Další změny ještě mohou být zveřejněny po instalaci nového update.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pekná změna, s tím že to odpočítáva minimálně půl hodiny, jen jsem to vyfotil až teď.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: pravda, na areny to mam vlastne furt, me to toci desne... potrebuju uz ten +3 areny artefakt abych nemusel vzdycky den cekat :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Tři obelisky, tři fragmenty! Dá se "-)
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: To místo jsem našla, což o to, ale kopat s jedním fragmentem?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Max. je imho 12 (už jsem měla).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: quest na obsazeni pocita uz i ty obsazene. Takže pokud máš trvale obsazených osm, což je tuším maximum co to dává, tak ho vždycky splníš instantně.
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    EVILMIND: knihovny trvale nevyužívám, ale měla jsem quest na jejich obsazení. Snažím se hlídat si výběr z arén, aby byl na nule, když dokončuju quest, ale ne vždycky je to úplně prakticky možný - třeba teď jsem sbírala 40 vzdušnejch potvor dva dny, protože ty mrchy prostě nikde okolo nebyly, feromonovej den daleko a ani dragonsight nepomohl s víc než 10 kouskama. Ovšem dneska, když jsem měla pohlídaný oboje, tak mi snížili čas do duelu - a to už mě fakt mohlo jebnout. Jako fakt nevím, co s runama. Tak jedu skoro furt dvojnásobek itemů a ty pak plejtvám na tu vodní věž, vyčaruju si obvykle dvě. A hořknu a hořknu...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Snizeni casu do aren je nahodou v pohode docela, to jsou vlastne primo free coiny - vetsinou je to i pouzitelne, protoze postupem casu se clovek dostane na termin rano, ale pak samozrejme nevstava ve 3, takze libovolny snizeni to hezky posune pred pulnoc. Snizeni do knihovny muzes vyrusit kdyz proste nebudes pouzivat retrain (coz mi, vzhledem k tomu jak nikdy nemam nic noveho dobreho, nedela problem), a pak uz je to jen o stesti no... Kazdopadne jsem si myslel, ze na ty posledni 2 kouzla budu cekat dele, to mi prislo jako mala sance.
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    EVILMIND: ciwe no mě jebne - lvl 26 a dostala jsem doteď JEDNO kouzlo, vodní věž. A asi miliardu cukrátek a zbytečný snížení časů - když už ne do knihoven a arén, tak do duelu. A teď mám v práci funglovej portál s dračičí a hádejte, kolik mám ancient vajec? Jedno dvojkový. Ta hra mě nenávidí.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Na druhou stranu, je to tím pádem nejspíš místo na tom ostrově? :-))
    XSI
    XSI --- ---
    Tak jo, zkusila jsem obelisk podruhý a fragment mapy jsem dostala. Ale na ostrově kde jsou tři obelisky celkem, taaakže... Fakt nevím.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: jo to je super - muzes si hezky vybrat misto, i naplanovat veci tak aby to bylo co nejvic efektivni, treba z vykouzlenejch piliru na Kampe pak ziju klidne dva tydny, i vic, a to jsem ani nemel +2 truhlu naposledy. Akorat tomu chybi to stesti na potvory no, z golden vajec mam za posledni dva mesice jednu dobrou, z 10km jsem naposled mel neco pouzitelneho v listopadu.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: jinak tedy gratulace...!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam