• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dneska jsem dostal posledni kouzlo, co mi chybelo
    meli by pridat nejaka dalsi... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Tyjo nevim, je to možný, zkoušela jsem to jen jednou. Tak třeba to půjde.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to je ale divny, ne? to by nemelo souviset s poctem obelisku (ktery muzes najit jinde nebo jich nepotrebujes vsech 9), ale spis to bude to opatreni, co kdysi psali ze ti to neda kdyz by mela oblast byt kompletne modra/zelena. Mozna kdyz to zkusis za hodinu znova, nalosuje jine misto, a uz ti da?
    XSI
    XSI --- ---
    Zajímavej poznatek – když jsem na odlehlým ostrově kde není dost obelisků, nedá to první dílek mapy s tím, že tu není vhodný místo na zlatý vejce.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Nemáte někdo slušný odkaz na aktualizované seznamy potvor s optimálními útoky a tak? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw kdyby mel nekdo cervenej cestu kolem Ujezda, tak by mi mohl zabit toho Grendela, co jsem tam dal omylem - ted nemam zadneho earth ani fire, a duely jsou jako docela pain... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nový týdenní minievent - od teď do 26. ledna.
    - snížená cena ballů v obchodě
    - dvojnásobek potvor v riftech

    To doufam konecne nachytam v riftech nejaky z tech novejch, zatim jako nic moc.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak muzu potvrdit, ze item bag je max 1500, pak uplne zmizi z shopu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: tak je pravda, ze kdybych bral nejdriv artefakt, a pak tim rychlejc kasiroval coiny, tak pri 50 procent sleve na bagl bych to stejne nedorovnal... takze tam asi nasypu vsechno no. A treba ted na ten event s truhlama jsem ani nespotreboval vsechny Eyesighty, protoze jsem proste nemel dost ballu, abych to mohl poustet u televize celej vecer, to je presne druh problemu, co velkej bagl resi.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jako taky jsem si říkala že našetřím, ale rozšiřuju dost sporadicky, takže sleva hodně přišla vhod.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jo a diky za info
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jasne ze se to vyplatí návrat vse do bag a storage
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: afaik je to 1000 na potvory, 1500 na itemy.

    Ta akce me stve, jsem mel tak pekne skoro nasetreno na artefakt, a ted si rikam, jestli nebude lepsi to napalit do item baglu kdyz je sleva, velky zasoby itemu jsou tu jeste dulezitejsi nez v PoGO...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Jaka je maximalni kapacita bagu a storage, dekuji
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: to mám podchycene. Knihovny nevybírám a arény a souboj se snažím mit pokaždé taky plný. Ale i tak mám smolíka... Ale jak si říkám mít hned vše... Určitě by to nebyla taková zábava jako se zmrzkama... :)
    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Jenom některý druhy sladkostí. :-(
    Ale zas teda možná radši trapný sladkosti než mínus pět hodin na souboje když zbývá půlhodina nebo tak něco.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    3x po sobě 15 zmrzlin... Ok proč ne... Jen už jsme fakt myslel, že se někde psalo, že už sladkosti z odměn zmizí... Škoda no... :/
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Takovej ten pocit, kdyz vecer predtim obchazite dve hodiny pilire v sirokem okoli, abyste naharvestili aspon nejaky itemy a rozsirite kvuli tomu i bagl... :/ a ze aspon vychodite ten quest na vejce a konecne padnou treba dlouhy ruce nebo aspon to pilirovy kouzlo - samozrejme -5h na areny :( aspon ze tech truhel bylo fakt hodne a rozsirit pytel na potvory preventivne za pulku taky neni marny
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Hned jsem utratila 800 coinů. Worth it.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Hlavně rozšíření skladiště a tašky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam