• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nový týdenní event do 16.2.:
    - dvakrát větší šance na soulstone v Duelu
    - o 20% snížena cena dodatečných duelů
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Jeden stačí, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy event na recruitovani novacku vymenou za noveho draka Kingpeat
    to bude zjevne dalsi, kteryho nebudu mit, protoze kvuli tomu zadny multiucty fakt nezakladam...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: maximum coinu za quest je zrejme 10
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Nakonec jsem to nestihla řešit :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... a o hodinku později dalších osm hodin dolů, protože deset knihoven se plní bezprostředně. Tomu říkám efektivita! :-D

    XSI: Jak to asi tehdá dopadlo na pustém ostrově? :-))
    SARGO
    SARGO --- ---
    Honem jsem kvůli tomu dodělávala quest, jakože zvědavost, ale naštěstí jsem dostala těch krásných optimálních osm hodin na arény, které mi to tímto překlopilo z rána na večer... pěkné! Zvědavost se odkládá. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na FB uz nekdo dostal 5 coinu za daily quest
    ja teda zatim nic, furt mam samy nesplnitelny :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    Mmmm, to zní dobře, zapínám pocit mírně zbytnělé samolibosti :-D Ale za co by je mazali, ono proběhlo něco takového? Buď jak buď, kolem Vánoc sázím i na cizince, to jich tu je hafo a i ta jména by kolikrát napovídala.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ty jsi taky nejvetsi level v Praze ze jo :-)
    Aspon jsem teda nevidel ty lidi, co byli na 33 nekdy pred Vanocema, uz pak nikdy v arenach, tak to asi vzdali, nebo je smazli.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: 446 / 11360 :-D To asi tuplem dělám něco špatně... 8-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A kolik mas? :) Me to ukazuje 297 vajec a 7641 potvor - s tim, ze na redditu maji vetsinou o moc vic vajec a moc min potvor, tak asi delam neco blbe nebo co...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Krása všechno! Změny opravdu takové, že někdo přemýšlel :-) (Nebo si uměl nechat poradit :-D)
    Množství vajec teda kruťácký... A třesu se na večer, že si vyčaruju sloupy. Zjitím, jestli to vážně funguje, splním si tak quest, prostě samé klady. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jo už tam mam nejake uveritelne cislo s poctem vajec. Jeste jsem zvedavej na ty odmeny v coinech, zatim nikdo nic nepsal a ja mam ted furt questy co nechci plnit...
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Už to prý opravili a počítání vajec funguje správně (zdroj Discord). Ze stejného zdroje i další info: přivolané pilíře už jde lurovat; pokud při chytání jednoho draka se v okolí objeví jiný, telefon na to upozorní vibrováním; trvání přivolaného riftu se snad nezkrátilo (byla obava, jestli základní verze kouzla nebude teď kratší).
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: Nah, já to měla přes FB a ne přes Google, oook.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: to uz je dlouho, ne? mam pocit, ze neco o prevadeni uctu jsem cetl uz na podzim - ve smyslu pochvaly, ze to jde i mezi FB/G+ apod
    XSI
    XSI --- ---
    Hm, mám ten jejich account, ale update mi to odhlásil a dá se přihlásit jen přes Google nebo FB.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dalsi veci jsem postupne naklikal sem - https://www.facebook.com/DracoGOCZ/posts/1596617007096086
    hlavne to vzdaleny osazovani je super, to resim skoro furt...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    taky je tam odpocitavani Dlouhych rukou kdykoliv k videni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam