• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: To už jsem dloooouho nepotřebovala... jak si čaruju rifty, dostatečně často mi vyjdou sloupy u domu, abych si nahamounila :-))

    ZABAKA: V menu vlezeš do "Magie" a máš tam dvě věci: Oltář (s přehledem získaných run) a Recepty. V receptech vidíš, co všechno si můžeš vyčarovat. Dar zlatého draka má každý hned na začáku. Vykouzlíš oltář, dosázíš do něj - sám nebo s někým - patřičné runy, aktivuješ. Protože si toho jedna osoba nevšimla, raději dodám, že runy můžeš (jenom slabší za silnější) za sebe směňovat kliknutím na Přetvořit. :-)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    EVILMIND: ty kouzla jsem jeste poradne nepochopil. nechci se tady moc ptat na uplny banality ale jak se delaj ty kouzla? :D :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZABAKA: hra obsahuje moznosti, ktery ocekava, ze budou lidi pouzivat - predevsim to kouzlo, co umi kazdej od zacatku, ze vytocis dvakrat vic veci ze sloupu. Idealne ho vzit kdyz jeste predtim vezmes z truhly +2 itemy.
    Na zacatku to muze byt tezke, ale treba ted mi staci 30 minut jednou za dva tydny a v klidu z toho pak ziju, kdyz tech 30 minut clovek nacasuje fakt aby to bylo efektivni.
    SARGO
    SARGO --- ---
    ZABAKA: Copak se ti děje za nepravosti? :-D Málo sfér? Inu... chodit. Točit. :-D
    Zvětšit bag, najít si dobré místo, zakouzlit na sebe dvojité vytáčení...
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    stema sferama je to porad takova bida? naky tipy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    resp. samozrejme nemuzu vyloucit, ze se to muze lisit i pro nejaky dalsi utoky, ale zatim jsem nemel problemy s uhybanim s timhle...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: je to 1-2-3 ted, driv to bylo 1-1-2
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Uz jste odhalili pattern toho novyho dodgovani? Prijde mi, ze neplati proste 1 dodge na trojny utoky, 2 dodge na dvojny a 3 dodge na nejdelsi utok, ale mozna je chyba v mem pozorovani... Mam dojem, ze na wrath of arcana jsou potreba 4 dokonce...
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    ZABAKA: vlezes pres portal do riftu a nekdy tam matka draku je a nekdy neni :)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    jedna lamí otazka. kde najdu matku draku?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak hlavně aby se to zase sesynchronizovalo a ne že je to nějaká trvalá vychytávka... to bych byla asi nevrlá :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: videl jsem, ze si na to vcera lidi stezovali, dneska rano jsem se ale utoku dockal konecne. Ale vcera prd pri tech updatech (byl jeste vecer 1.5.1 bugfix), a to to mam zapnute furt.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Není nějak rozbitý útok divokých monster? Nějak ne a ne zaútočit :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    max CP novych potvor - 4000cp ma ten peknej andel, tj. dalsi, co nikdy nechytnu asi :-)

    New Creatures Added In Feb Update - Draconius Go Hub
    https://www.draconiusgohub.com/new-creatures-added-in-feb-update/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: tak zlevnili vsechny itemy, co nejak manipuluji s trenovanim aren, to muze cilit na podporu toho noveho biče. Takže to přeneseně je pro tebe ještě více zlata, ale jen tehdy, kdy si je koupí někdo jinej, kdo hraje v tvém okolí... 8-)
    Doufám budou takhle občas zlevňovat i další v budoucnu, přece jen třeba v dlouhodobém výhledu mít těch 8 artefaktů z shopu.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Omg!!!
    Mně se teď povracelo co mohlo a mám jich jen 13 :-(
    Zítra to musím nějak boostnout než budu vybírat.
    Jsem trochu smutná, že je akce "ještě víc zlata", ale zlevnili itemy, který si kvůli "ještě víc zlata" pořizovat neplánuju.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DRAKY: me se event libi, mohlo by to bejt nafurt tolik coinu za den :-)
    XSI
    XSI --- ---
    ZABAKA: Sbírej všechno. A dej si do googlu draconius go bestiary třeba.
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    Fakt se snazim nebrat si to osobne, ale vyhlasit event s tim, ze je mozny vybirat coins z 13 aren den pote, co se konecne prokousu do zlaty ligy a vyhodi me to ze vsech aren... :) este ted dostat za 40 chycenejch arcane zase misto kouzla naky zmrzliny nebo zbytecnej duel decrease na 4 hodiny rano a snad se zas vratim k pogo :)
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ok 5. level dosazen :D nejak jsem to tu cely nesjizdel. mate nekdo nejaky zajimavy odkazy ci rady co sbirat? absolutne nemam tuseni co je plevel a co ne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: koukam to jeste vylepsili o to, ze sice je mozne expit do 26. unora, ale uz se nedaji zalozit novi odvedenci prej, zrejme se po tom oznameni jejich pocet naopak znasobil... :-)))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    kompletni prehled novejch - ten andel je peknej :)

    Data Mining 1.5: All New Creatures and their Shadows - Draconius GO News
    https://draconiusgonews.com/data-mining-1-5-new-creatures-shadows/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam