• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    XSI
    XSI --- ---
    Whee.

    Bohužel naše přání poskytnout hráčům výjimečnou možnost získat Draka způsobilo hromadné narušení pravidel hry.

    Kingtorf je zklamán. Nerád přichází k tomu, kdo jenom předstírá, že je Mistr.

    Toto rozhodnutí pro nás nebylo snadné, ale byli jsme nuceni omezit termín udělení odměn za úspěchy Odvedenců. Získat Draka nebo jeho kameny lze do 26. února, po čemž funkce Odvedenců bude vypnuta, budou však aktivovány alternativní způsoby získat Draka - Lovením Zlatého Vejce nebo cestou pořízení v Krámku.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    XSI: jakoze jak hra bezi dlouho a jestli ma v tom pripade vubec zacit hrat kdyz bych to chtel hrat na nejaky urovni
    XSI
    XSI --- ---
    ZABAKA: Asi stopadesát až dvěstě metrů.
    Co myslíš tím jak je daleko?
    Za mě nejmíň stejně hratelná jako PoGo, víc herních prvků (všechny nemusí vyhovovat každýmu), subjektivně míň bugů, rychlý opravy a dobrý reakce vývojářů, lepší počítání vajec, výrazně míň hráčů a míň spawnů.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    ahoj, jak je hra daleko? premyslim ze bych zacal hrat taky. diky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: to doufam, ze mi to ukazes, az se zase nekde uvidime, jsem googlil ten problem a netyka se zdaleka jen her, je to proste obecne omezeni tech aplikaci, co nejsou uplne optimalizovane pro beh ve splitscreenu, takze s tim zrejme nepujde nic delat... asi to ma MIUI nejak lip vyreseny :-(
    Tim padem bohuzel celkem postrada smysl mit dve okna vedle sebe, protoze stejne nejdou ovladat soucasne a nevidim to druhe, to uz je lepsi mit v jednom okne discord, a ve druhem stridat clienty her. BTW ani ten discord se neaktualizuje pokud okno neni aktivni...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: afaik to asi zatim nepustili, stejne jako ty nove artefakty. Tohle me na jejich novinkach trosku vzdycky stve, ze neco pustej hned jak to napisou na strane serveru, na neco cekas s novou verzi aplikace, a neco se teprve stane az prepnou nejaky trigger. Ale tak aspon se neco deje... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo a viděli jste už nějakýho z těch nových?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: I s novou verzí mi to běhá normálně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak po update mi prestal fungovat splitscreen, co jsem slavnostne rozbehal teprve vcera, po prepnuti aplikace hned spadne - delat to nekomu jeste, LudekTata treba? Bo si nejsem uplne jistej, jestli je to fakt updatem, delal jsem tam i spoustu jinejch veci...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Noční update 1.5! Novinky:
    - dalších 20 nových potvor, podle těch obrázků na oficiálním webu asi inspirovaných Valentýnem
    - dva nové artefakty v shopu (ale zatím tam nic nevidím)
    - možnost listovat mezi potvorami v báglu swipnutím
    - notifikace o různých skončených timerech (daně, duel) - ty už tam samozřejmě byly, z popisu není jasné co bude jinak
    - v boji je teď dolní část obrazovky vyhrazena jen pro vyhýbání se útoku, ale nejde odtud útočit. Znamená to, že už se nestane, že místo uhnutí třeba omylem zaútočíte.
    - ale asi souvisí s dalším krokem, zvětšení dosahu některých kouzel, tj. je třeba více kroků do strany pro uhnutí
    - vylepšené testování krátkodobé ztráty spojení třeba při chytání (teď to bylo tak, že se celá akce zrušila)
    - opraven bug s nějakou ztrátou času vejce u dračice
    - opraven bug s občasným problémem s útočením divokých potvor
    - opraven bug, kdy to občas psalo v duelu, že není přítomen žádný soupeř (což je blbost když je AI tahá z databáze)
    - upraveno UI pro některé konkrétní modely telefonů (zmíněn iPhone X)
    - vylepšení popisů věcí a textů zpráv
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Volejte hurá a 3dny se radujte... Jde listovat v příšerách jako v poGO....!
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Tak našel toto...

    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Víme co nového přinesla aktualizace? Jestli to mám tahat v práci přes data?
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: I ty obžero! :-D :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted mi padnul z trhuly artefakt +3% ke vsem expum, takze tocim sloupy za 51exp :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: naopak se snazim dat co nejvetsi, kdyz mam, krome sampion aren mam zatim vzdycky. I na tu vasi desitku na Luzinach jsem vcera prispel az nahoru, kdyz jsem tam sel pro raid na EX gymu... :-)
    Jinak ted treba mam zase 25/25, ale proste je videt, ze to vyzaduje vyrazne vic prace.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Běžně jo, ale ten co jsem zmiňovala že jsem dávala před půlnocí byl zrovna kousek, kde jsem dotrénovávala L1 arénu s championem a dala jsem si záležet, abych ho na CP přehodila.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jak vy to děláte... vrací se mi zcela běžným tempem, nic divokého :-) Nedáváte moc velký plevel, že by se třeba vraceli výrazně častěji ti nejslabší v aréně?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No od včerejška mi to teda masí hrozně, už se mi jich vrátilo asi dvanáct, někteří i z těch co jsem je dala do arén včera před půlnocí (hrající konkurenci nepředpokládám).
    SARGO
    SARGO --- ---
    Třicet vteřin je oblíbená taxa, o tolik se mi prodloužila Vodní věž. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam