• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WITCHIEPOROD - obecna diskuze
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    PETEKKA: ja teda hpnp diskuzi beru jako humornou ironickou skupinu. A v podstatě až teď, na zaklade vedlejsi afery, mi došlo, kolik lidí si myslí, že je to vážně míněná diskuze :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    EWUSHA: Vedle jsi dostala ban, proto jsi tam ten článek nedala - to jen na upřesněnou.

    Že jsi tam dostala nějaký mínusy, to je jedna věc. Ale další věc je všem tvrdit, jak tě opravdu zajímá něčí pohled na věc/příběh a utvrzovat všechny, že vůbec nejde o žádný útok, jak ti tam někdo vyčítal. A když dostaneš odpovědi, vyneseš z Nyxu cizí příspěvky na FB do hpnp (u čehož se tedy osobně domnívám, že je dosti vyšinutá "diskuze", ale budiž). Měla by ses stydět. A já blbka jsem se tě tam nejdřív zastávala:). Nevím z čeho usuzuješ, že vedle vládne jakýsi" hpnp", možná by stačilo, kdyby sis uvědomila, že život není černobílý?
    EWUSHA
    EWUSHA --- ---
    PETEKKA: Nikoliv. Jen si myslím, že vedle, kde vládne HPNP, nemá smysl takový článek/rozhovor vůbec dávat. Tady snad ano.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    BLONDYNKA: jojo byl to aldous , taky sem na to prisla, ale nechtela jsem tu tim zatezovat porodni diskuzi uz...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KLEVKA:
    Konec civilizace - Aldous Huxley | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/konec-civilizace-59620?c=all

    Akorát že to nebyl alkohol, používaly se živné roztoky, namíchané zvlášť pro každou kastu.

    Jinak obecně k alkoholu, na světě je x žen, které chlastají a fetují jako o život po celé těhotenství a narodí se jim zdravé děti. Ne že by to bylo bůhvíjak zdravé a skvělé, ale tohle zbytečné hysterčení okolo alkoholu dost přeháníš. Chtělo by to se trochu zklidnit, ne?
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    EWUSHA: tak ses přesunula sem?
    EWUSHA
    EWUSHA --- ---
    Rodiče potřebují osvětu ohledně svých práv | A2larm
    https://a2larm.cz/2018/02/rodice-potrebuji-osvetu-o-svych-pravech/
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    http://www.vyzkumoporodu.cz/

    Vyplňte dotazník a přispějte ke zlepšení péče v těhotenství a při porodu.
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SARKALINA: partner u porodu je vazne skvela, manzel ji dostal od kolegy v praci a precetli jsme ji oba
    KAREN
    KAREN --- ---


    novy pokyny WHO. jiz brzy v nasich porodnicich, jakoby...

    Science & Sensibility : Blogs : World Health Organization Releases New Intrapartum Care Guidelines and They ROCK!
    https://www.scienceandsensibility.org/blog/who-guidelines-2018
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STARDAY: ivana konigsmarkova udajne za celou svoji karieru nedokazala rozkojit jen jednu jedinou zenu...tak ji muzes zkusit...a gratulace velika teda! moc krasna zprava.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    holky a ted ty minusy u posledniho kociciniho prispevku za co?
    snad se tady z toho nestane kult urputnejch minusarek jako vedle, prijde mi to zbytecny k nejakejm prispevkum ;)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KOCICINKA: tenhle názor nemá se selským rozumem vůbec nic společného:D
    IKA
    IKA --- ---
    KOCICINKA: "Pokud tělo ví, jaké látky a vitaminy má dát do mléka, tak určitě ví, jestli tam alkohol může nebo nesmí být."

    Toto je strašný nezmysel - to by ale žiadne lieky, jedy, atď v tele matky neškodili dieťaťu, pretože "telo vie".
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    KOCICINKA: rekla bych, ze ten pediatr rikal spis svuj osobni nazor na alkohol zrejme temer nedotcenej lekarskou vedou. v prvnich treba 4 tydnech je ten budouci zarodek proste jen shluk bunek. neni tam nic, co by alkohol mohl poskodit. pokud se bunky rozhodnou v tele zustat a stvorit ze sebe nasledne embrio, bude to bez nasledku.
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    nemáte prosím doporučení na laktační poradkyni, co by měla čas v létě. tentokrát bych tomu chtěla dát větší šanci než minule. ale nepotřebuju někoho hodně umanutého, pro koho bude kojení jediná schůdná cesta, spíš někoho empatického, s kým bzch se určitě chtěla potkat ještě před porodem, ať vím, že si sedíme
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DISIMA: aktivni porod - janet balaskas, partner u porodu-penny simkins
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    SANCHA ted koukam na dej na wiki, tak asi tesne vedle, ale cetla jsem nejake scifi, kde byl dej, ze lidi byli vytvareni mimo matky, byli v sklenenych nadobach a nekterym plodum tam vpravovali alkohol a tim snizovali jejich zarazeni do socialni vrstvy... Bylo nekolik jakoby kast...Tak se mi ten usek vzdy vybavi...
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    KLEVKA: Četla, ale nepamatuju, muůžeš připomenout?
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Jeste k tomu alku v tehu cetly jste orwella 1984? (((+:
    Tam je jasne videt, k cemu se alkohol u plodu pouziva...
    u prvni jsem si obcas trochu pivka dala, asi decku, dve, dle chuti. Pri kojeni dale taky. To uz i vic jak decku... U drhuheho me nejak nic nechutnalo a nejak jsem dosla do uplne abstinence. Ale uvidime co prijde s letem (+:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam