• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MASTER_AStar Citizen
    Diskuze o Roberts Space Industries "STAR CITIZEN" sci-fi vesmírné MMO hře.
    rozbalit záhlaví
    SONIC
    SONIC --- ---
    BAT: Selling the Ore
    With a full cargo hold, the ore may be sold at a mining kiosk near the Administration NPC at the three major trade hubs around Crusader:

    Port Olisar
    GrimHex
    Levski
    BAT
    BAT --- ---
    BAT, SONIC: podle https://starcitizen.tools/Mining to vypada, ze zatim jedina lod ve ktere se da tezit je opravdu jen ten prospector, ale zaroven tam zminujou, ze se ty natezeny surovinu podavat daji (nebo jen nezminuji opak?).
    BAT
    BAT --- ---
    SONIC: Aha, ja ani nevim.
    Ja jen zkousel neco natezit v Preospectoru abych se podival jak to funguje, ale uz jsem se pak nestaral o to neco prodavat.
    Myslel jsem si, ze to lze, protoze jsem jednou v chatu zachytil sahodlouhy kleni nejakyho minera, kteryho nekde rozstrileli a hrozne tem lidem vycital, ze prisel o hromadu natezenejch surovin - rikal jsem si, pokud se to neda prodat, proc mu na tom zalezi?

    Neni uz nejaka ta playable lod, ktera ma rafinerku v sobe?
    SONIC
    SONIC --- ---
    BAT: tezari to muzou nekde prodat uz? rafinace natezenyho tam mam pocit jeste neni..
    BAT
    BAT --- ---
    Ja jsem taky potesenej.
    Atmosferu to ma vybornou, vypada to krasne, ale to neni nic novyho.
    Novy je pro me hlavne to, ze i na brambore uz to ma hratelny FPS, s vyjimkou Lorville, lesu na Hurstonu, a Levski.
    Skoda tech rozbitejch misi a NPC, ale i tak se v tom da najit docela dost zabavy.

    Delivery mise jsou obvykle rozbity - zvlast pokud jsou postaveny na interakci s NPC, ktera jsou obvykle rozbita.
    Docela ok jsou mise na hledani cernych skrinek - i kdyz by pak nesel boxik odevzdat, tak si clovek aspon udela vylet nekam kde MOZNA jeste nebyl.
    Hledani mrtvy posadky taky cloveka muze privest na zajimavy mista, a mise plne funguje (tam ani neni moc co rozbit).
    Patrolovaci mise bych moc nedoporucoval - obcas trva nez hra zaregistruje ze jste dorazili na danej waypoint, parkrat mi kvuli tomu i vyprsel timeout, a kdyz uz tohle funguje, tak jsou AI lode bud jako mrtvy brouci (nehybou se, nereaguji, takze je znicite bez odporu), a nebo fungujou a jsou casto docela OP (ne ze by byli nebezpecny, ale jakoby telepaticky vedeli kdy se vam na ne podari namirit zbrane, v kteremzto okamziku zmeni smer nebo rychlost, takze trva vecnost nez je clovek ustrili. Mozna zalezi v cem letite, ja to delal s Cutlass Black a byl to stranej vopruz kdyz takhle fungovali).

    Spis je lepsi dat se dohromady s nejakyma dalsima lidma, a doprovazet treba "blazny" kteri kseftuji s Widow, nebo cimkoliv.
    Mozna nove i delat eskortu tezarum, ale tam to bude asi trosku nuda, nevim nezkousel jsem.
    SONIC
    SONIC --- ---
    za me porad lepsi a lepsi..zatim sem tam jenom nakouk skocil petiminutovej skok pojezdil metrem a pak me to koplo..:) priste skusim PvE misi..ale pocit s toho fakt dobrej..ten vizual je proi me uplne top ze vsech vesmirnejch her..
    BAT
    BAT --- ---
    Tak co rikate na PU 3.3.6? hrajete, nebo to tu umrelo driv nez to zacalo zit?
    SONIC
    SONIC --- ---
    NIS: joj 3.1 je to trosku lepsi...ale ty propady FPS sou porad vo nervy :)
    NIS
    NIS --- ---
    Ja to taky hraju, kdyztak si me pridejte - devNull01. Jeste s jednim kamosem to obcas zapnem. Ted spis cekame na optimalizaci, ale pred par dny vysel velky patch, tak to brzy ozkousime.
    SONIC
    SONIC --- ---
    KOCOURMIKES: Univers - 1 slunecni soustava - par planet s ruznejma outpostama na povrchu a par stanicema na obezny draze..ukoly typu vyzvedni a doruc, znic, najdi a doruc, stahni data, nahod slektriku, potvrd smrt posadky vraku..litat se zbozim a obchodovat muzes..

    star marine FPS ale aby se sesly dva teamy plny proti sobe se mi jeste nezadarilo..
    arena comander - dog fighting - litaci souboje proti NPC nebo lidem + závody Muray cup..

    a samozrejme je to zabugovany :)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    SONIC: uz se tam da neco hrat ? co konkretne ?
    SONIC
    SONIC --- ---
    Za chvilku to budu mit konecne na cem pustit...hrajete to nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam