• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Tak je to pro tátu, kterýmu je 60, tak hlavní požadavek aby to dobře fungovalo a nestalo se to.
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Kdybych jaa porizoval nejaky e kolo tak vezmu neco se zapustenou baterkou a pak si to dotuninguju dle potreby. Tak sem to udelal s Crussiss etland 9.3
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    na tech 50 to tak zacina a za me Bosch... treba na kole Cube
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Za kolik se dá pořídit nějaký rozumnej ht ? Kolem 50k? Nějaký tipy?
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    TOM_HOST: Scott ma pekny brasnicky a to ve stejne cenove kategorii.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MINER: taky pekny!
    MINER
    MINER --- ---
    TOM_HOST: na teleskopu mám https://www.deuter.com/DE/en/bike-accessories/bike-bag-race-i-3290617-black.html - narve se tam duše, nářadí, záplaty a malý světýlka na fest. Sedlovce to nevadí.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jakou by jste dali brasnicku nejakou malou a hlavne kam??? Sedatko je pneumaticke tam moc nechci

    Zatim jsem vybral

    Brašna Blackburn Local Top Tube Bag | Bike-Eshop.CZ
    https://www.bike-eshop.cz/brasny-do-ramu/brasna-blackburn-local-top-tube-bag

    MOTTE
    MOTTE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: tak pro mamku to jiste postaci.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MOTTE: Ti pak poslu fotku, este sem nevidel hezky elektrokolo takze necekam nic vystaviho :D ... škoda žes nenapsal dřiv, ted uz je to pase resit... už to je namontovany, pristi tejden vyzvedavam.. neni to kolo na paradu ale pro mamu aby mohla jezdit i svim handicapem spolu s tatou .) ...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: neni lepsi vzit stredovej pohon? Divim se ze zrovna Psybee rika ze v poho kdyz hejtil vzhled Crussis E Atland 9,3. To bude s timto panecku podivana na kolo po zdarene instalaci.....
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MINER: Vypadá to na KTM Macina Mezzo .... viz:
    EB18: KTM Macina line adds road, city, trail & moto-style enduro MTB e-bikes - e-Bikerumor
    https://e-bikerumor.com/.../eb18-ktm-macina-line-adds-road-city-trail-moto-style-enduro-mtb-e-bikes/
    MINER
    MINER --- ---
    MAESTRO_007: stejně by mě zajímalo víc o tom kole. Vypadá to, že to má Fauza drive?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PSYSBEE: asi chapu jak to myslis, ale vetsina lidi s tema elektrohorakama stejne jezdi po cyklostezce, tak proc ne rovnou silnicka... ja teda radsi elektrokola na cestach nez na svem oblibenem trailu :-)

    a to jezdim v 90% na silnicce
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: LED je hodně jednoduchej, LCD nabízí i funkce cyklocomputeru, kterej by sis k LED panelu stejně časem nejspíš koupil...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PSYSBEE: Bezva, díky! To sem i chtěl no, radši to trochu předimenzovat... stačí ten LED panel? LCD mi přijde spíš matoucí a zbytečně komplikovaný pro neznalce...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: za mě OK, baterku vezmi 13,4 Ah.
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Zdravim, přemýšlíme doma nad tídmdle setem na trekový kolo ... nemáte někdo zkušenosti nebo info jak je to dobrý/špatný, použitelný/nepoužitelný? Pujde o ježdění po městě po cyklostezkách, žádný extremní kopce, pro pomoc fyzicky ne tolik zdatný cyklistce aby se neutavila při jízdě se zdatnějším jezdcem na normálním kole? Počítám jízdy kolem 50 - 60 km, převážně rovinka...

    Elektrosada Apache SILENT - zadní motor | Citybikes
    https://www.citybikes.cz/...adni-pohon?gclid=EAIaIQobChMIhabms8zE3AIViZEbCh2BrQh0EAQYAiABEgLG2vD_BwE
    MINER
    MINER --- ---
    AIM_FREEMAN: hlavně podle první věty mi přijde, že se to bude chovat strašně divně se zpožděním 2s.
    Motor se zapne po 1,5 – 2sec. od chvíle, kdy začnete šlapat, a vypne se se stejným zpožděním, když šlapat přestanete.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam