• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: psal jsem do firmy a delaji to softwarově co sem pochopil a psali že za dva měsíce cca to dokážou u těchto motorů.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CHEWBACCA: tak kolo vrat, kup random kolo z bazaru, na aliexpresu bafang kit a vypni omezovac a budes king za 1/4 ceny
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: jinak spousta prodejců do motoru Bosch chipy montuje bez problémů :-) ..takže záleží na tobě
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: teoreticky se ideální chip nevyvine nikdy. Bosch nestále dělá aktualizace softwaru, motoru atd. a na to musí reagovat výrobci chipů. Bosch chipy neschvaluje. Občas to funguje občas se objeví problémy a pak se zdlouhavě řeší problémy když nepomůže chip jenom vymontovat. Toto celé je daň za tu spolehlivost, funkčnost atd. u Bosch motorů
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAESTRO_007: ok díky za info. jak dlouho cca trva u tech novych motoru nez se "vyvine" overeny chip? da se to nejak casove vyjadrit? neni to nic na cem byl lpel ted hned ale do budoucna o tom opravdu premyslim.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    CHEWBACCA: na tenhle nový typ zatím není overeny chip. A ani ten klasický Bosch CX gen.4 nedoporučuju chipovat.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PSYSBEE: Bosch Drive Unit Performance CX Generation 4 (85Nm) Cruise (250Watt), Smart System
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    CHEWBACCA: co mas za motor?
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    CHEWBACCA: Ano, skoro kazdy si zvladneme najit duvod proc udelat neco co se nesmi :) … , verim ze si ale potom na ten skutr das poznavaci znacku ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tak jsem v pondělí pořídil svoje první ekolo a musim po 50km testovací jízdě konstatovat, že ten omezovač na 25km/h mě pocitově dost nevyhovuje, nejenže s podporou tam ma člověk tu rychlost ihned a poté je odsouzen na šlapání bez podpory, což mi přijde náročnější než na normal kole, ale že i nestiha partaky na normalnim kole co uz maj neco najeto a valej 25km/h+ stadnadrdne. nevim jestli treba nedelam neco spatne, ale nemyslim si takze premyslim tom odemknuti toho omezovače z tědlech důvodů.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Dělají, no. Po tom tuningu už to není ekolo, a musí mít výbavu jako skútr, což teda znamená RZ a tak. To je jako s tím "já mám právo provozovat pojízdnou výrobnu dieselových sazí" - sám o sobě žádný z těch kroků není nelegální,a hovno spadne až na dementa na konci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PISKVOR: no meli reklamu, "zvysime rychlost vaseho elektrokola" prave byla debata nad tim,ze delaj elkolum medvedi sluzbu a do rukou dementu nebezpecnej stroj
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Co na tom chtějí reklamovat? Že to jako skútr není způsobilý k silničnímu provozu, jim - předpokládám - někdo řekl...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PISKVOR: joo, to jsou ty idioti,co to odblokování reklamovali na FB a jinde, ze?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PISKVOR: ano
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHEWBACCA: Na té stránce je asi nejzajímavější informace tohle: "Elektrokolo s uvedenou úpravou je možné provozovat jen na vlastní nebezpečí a zásadně mimo veřejné a pozemní komunikace"
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JOPS: nicméně mají zajímavé stránky s informacemi. takže díky

    CHIP TUNING ELEKTROKOLA - ODBLOKOVÁNÍ RYCHLOSTI ELEKTROKOLA | AKUMO.cz - Největší prodejce elektrokol
    https://www.akumo.cz/odstraneni-omezovace
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JOPS: dík za tip ale vyberu na eshopu. byl jsem osobne v nekolika prodejnach minuly rok a to co maji na prodejnach k odberu je proti oeshopu nesrovnatelne
    JOPS
    JOPS --- ---
    CHEWBACCA: nevim odkud jsi, tipuju Praha, ale zajed si na Melnik do www.akumo.cz, maji ted na kraji Melnika novou prodejnu a mam pocit, ze to je jeden z nejvetsich prodejcu ebiku v republice.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CHEWBACCA: precti si to hodnoceni toho kola. asi je to okej co se tyce vseho moznyho, ale je tam naka vymrdana prehazovacka, diky ktery pada retez pri jizde terenem. takze kdyz to koupis, tak pak musis reklamovat at tam daj jinou, jak pisou recenze...
    nakej kokot upadnul a zranil se a ohnul slapacku, coz teda nepovazuju za dobrou vizitku sestavenyho kola
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam