• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    Klub na výměnu zkušeností či (konstruktivních) názorů o tomhle čím dál rychleji se rozvíjejícícm odvětví cykloprůmyslu.

    VZHLEDEM K SITUACI VEDLE V KLUBU SLUŠNÉ HEJTY POVOLENY, CO BUDE ZA ČAROU SMÁZNU
    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Dělají, no. Po tom tuningu už to není ekolo, a musí mít výbavu jako skútr, což teda znamená RZ a tak. To je jako s tím "já mám právo provozovat pojízdnou výrobnu dieselových sazí" - sám o sobě žádný z těch kroků není nelegální,a hovno spadne až na dementa na konci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PISKVOR: no meli reklamu, "zvysime rychlost vaseho elektrokola" prave byla debata nad tim,ze delaj elkolum medvedi sluzbu a do rukou dementu nebezpecnej stroj
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Co na tom chtějí reklamovat? Že to jako skútr není způsobilý k silničnímu provozu, jim - předpokládám - někdo řekl...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PISKVOR: joo, to jsou ty idioti,co to odblokování reklamovali na FB a jinde, ze?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PISKVOR: ano
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHEWBACCA: Na té stránce je asi nejzajímavější informace tohle: "Elektrokolo s uvedenou úpravou je možné provozovat jen na vlastní nebezpečí a zásadně mimo veřejné a pozemní komunikace"
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JOPS: nicméně mají zajímavé stránky s informacemi. takže díky

    CHIP TUNING ELEKTROKOLA - ODBLOKOVÁNÍ RYCHLOSTI ELEKTROKOLA | AKUMO.cz - Největší prodejce elektrokol
    https://www.akumo.cz/odstraneni-omezovace
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    JOPS: dík za tip ale vyberu na eshopu. byl jsem osobne v nekolika prodejnach minuly rok a to co maji na prodejnach k odberu je proti oeshopu nesrovnatelne
    JOPS
    JOPS --- ---
    CHEWBACCA: nevim odkud jsi, tipuju Praha, ale zajed si na Melnik do www.akumo.cz, maji ted na kraji Melnika novou prodejnu a mam pocit, ze to je jeden z nejvetsich prodejcu ebiku v republice.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    CHEWBACCA: precti si to hodnoceni toho kola. asi je to okej co se tyce vseho moznyho, ale je tam naka vymrdana prehazovacka, diky ktery pada retez pri jizde terenem. takze kdyz to koupis, tak pak musis reklamovat at tam daj jinou, jak pisou recenze...
    nakej kokot upadnul a zranil se a ohnul slapacku, coz teda nepovazuju za dobrou vizitku sestavenyho kola
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zdravím před sezonou :-)

    přemýšlím letos o elektrokole. Jaké z vás je lepší poměr cena výkon z hlediska lepšího osazení včetně baterie a motoru? děkuji za rady/názory. Pokud dobř čtu tak ten Halden je co se motoru týče 95nM vs 65nM u Stiluse. A Baterie 882 Wh vs 500 Wh takze v techto parametrech jasny win?

    A: https://www.maxbike.cz/eshop/halden-1
    B: https://www.decathlon.cz/p/horske-elektrokolo-e-st-stilus-29/_/R-p-X8623039?mc=8623039&gclid=EAIaIQobChMI5-bBgZbS9QIVNo1oCR2MuAKREAQYAiABEgLH__D_BwE
    MINER
    MINER --- ---
    FYI: Garmin přidal eBike activity v nejnovějším update.
    eBike sice moc nenahrávám, páč mám ebike na commuting, ale občas hodim delší pilu, a pak byl vopruz to vždy v připojený stravě měnit, aby to neničilo rekordy chrtům.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PEPAZZ: aby to mělo slušnou geo tak musí pár tisíc euro připlatit :-)

    Za mě nejlepší poměr cena výkon Cube Stereo Hybrid. Ma to bosch motor a je to dobře vybavené vzhledem k ceně
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    PEPAZZ: nikdo neporadí?
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    respektive jinak,..na aliexpresu nikde ho nemeli. bud rovnou ten 3kw zadni nebo bafang hub 750w max
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BIGGIE: to sis stavel sam? kde si sehnal ten 1000w bafang? ja sem moh objednat jen 750w
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Ahoj, prosím o tipy na full e trail bike max do 150mm se slusnou geo, jestli vůbec něco takového je. Strop má kámoš řekněme 5tis euro
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    Prodavam svou bestii , RB dragster Fr, 1000w bafang , 48V baterie, najeto tak 50km, tlumice oba po repasi, novy plaste , 100% kondice , 18mesicu zaruka na motor a barerii,

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PSYSBEE: Tak jestli ma nekdo cip “natvrdo” oka ale my mame treba cip jenom po dvojkliku na “chuzi” do kopce … takze vidim cajta udelam doubleclick a cus …

    Jen tak btw
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXCITE: Ještě tam bylo pod nosičem světlo na dynamo...proto ta moje reakce "při fotce zboku není vidět zadní světlo."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam