• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    CHOZZE89: "Sleeping giant"
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KAJJAK: Podle mne lidi jako kocour by si zaslouzili ban a smazani prispevku. Nekolika zpusobi dokazal, ze o crypto nema poneti, a tak je ta jeho nabidka temer urcite scam. Proc tomu davat prostor? Bylo by nemile, kdyby mu nekto naletel a poslal penize...
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Co rikate na HPB? [ RESCAPE @ Bitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency ]
    To spojeni s Unionpay (Cinska obdoba Visa/Mastercard) by mohlo byt zajimave.

    The Chinese EOS
    Circulating supply-37M
    HPB mcap $200M, $ EOS mcap $6.8B
    Unionpay and NEO partnership
    Total Suppy : ~150-200M
    1M trans/sec
    Working product, now marketing
    In talks with big exchanges (Binance, BittreX
    Kucoin)

    end of february conference in san francisco (neo /litecoin are there too )

    High Performance Blockchain (HPB) price, charts, market cap, and other metrics | CoinMarketCap
    High Performance Blockchain (HPB) price, charts, market cap, and other metrics | CoinMarketCap
    https://coinmarketcap.com/currencies/high-performance-blockchain/

    HPB (Core Chain)
    http://www.gxn.io/en.html
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    pro kocoura jsem zapl jen cteni tady v klubu, priliz hodne prispevku, ktere nikomu nic nedavaj... Kdo ma zajem o jeho nabidku, muze si s nim psat pres postu...
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KOCOURMIKES:
    1) nic si mi do posty nenapsal
    2) kdyz tvrdis, ze EtherDelta je scam verejne, tak si to svoje tvrzeni i obhajuj verejne a ne v poste... nebo se smaz, kdyz si za tim nestojis.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KOCOURMIKES:

    clovece ja ti nejak vubec nerozumim, to se takhle vyjadrujes bezne nebo jen tady na nyxu? :-D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    _ELPH_: posta.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KAJJAK: email, telefon, stanovisko externiho mistniho pravnika.
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KOCOURMIKES: etherdelta neni scam. jak to myslis?

    KAJJAK: njn, chapu. ja to tak mel se storm
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KOCOURMIKES:

    muj nakup je spsi spekulativni nez ze bych to chtel tech 5 let drzet... Chci to po tom co to vstoupi na burzu pri prvnim vetsim peaku prodat... Ale to hold muzu jen na burze a jedina burza kde to zatim bude je hitBTC
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    etherdelta je scam
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KAJJAK: hitbtc bych neresil, jestli nepotrebujes obchodovat neco, co jinde neni.
    jsem jejich sluzby par krat vyuzil (kdyz jedina druha moznost byla EtherDelta, co ma slozity interface) a vzdy jim trvalo cele dny od meho withdrawal requestu, nez zadali transfer (a samozrejme ho jeste zadali s nizkymi trasfer fees, takze i pak to jeste trvalo...
    ((a kdyz mas nestesti, tak to pry trva i par tydnu a support nereaguje... no nekolik dni uplne bezduvodne je u nich default.

    Jinak k EtherDelta vznika fajn alternativa na erc20 tokeny https://radarrelay.com
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KAJJAK: Však ten já mám, v devizovce zamenim CZK za EUR a pak posílám na burzu (nemám příjem v EUR, který by mi jinak eura generoval). Na většině burz je podmínka zasílat a vybírat ze svého účtu. Vlastně neznám burzu, kde to tak není, je to kvůli praní špinavých peněz.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    CHOZZE89:

    a neni lepsi mit na fio eur ucet? pak bys nemusel menit vubec ne?
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    LIBORNSR: Zadnej, ale je minimalni vyse obchodu a to 5EUR/USD na Bitstampu, poloniex ma taky neco v tehle vysi.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    CHOZZE89: nevis jaky je na jednotlivých smenarnach minimální deposit?
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    KAJJAK: Na Bitstamp vkladam zadarmo, resp. posilam SEPA z Fio a to stoji cca 25
    Kc + penize menim pres EasyChange, abych mel lepsi kurz ne dava Fio.
    Bitstamp se da i platebni kartou, castka neomezena, ale musi mit 3D secure, tam je to feecko velky a navic tim musis hned koupit menu za market, nemuzes jen dobit EUR/USD ucet tou platbou - ale zase se to hodi, kdyz to tam potrebujes dostat hned, tak se ti ten poplatek vyplati.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SCARF_23:

    nejenom bittrex,
    zkousel sem bitstamp, tam uz mi tri tydny visi https://image.prntscr.com/image/DeYJGdA9S3y79E2aTYWY5Q.png

    hitbc dva tydny ukazuje https://image.prntscr.com/image/k7-NgvtAQG2O7KvIQMBRmA.png a navic je problem jim vubec dorucit verifikacni email s naskenovanymi doklady, podpora nereaguje...

    Kucoin vypada v pohode, ale zda se ze to je cinska burza kdyz hlavni volbu maji china mainland pri vyberu zeme...

    hodne rychle mi to slo jen na coinbase.com pri platbe kreditkou... maximalne pres kreditku vlozis 500 eur tydne, poplatek byl 25 eur coz mi prijde celkem hodne... jedna SEPA platba v me CSOB bance je pak za 250kc coz je nejakych 10 eur rekneme...

    Kolik stoji vklady vas na vasich burzach? A kolik smena bitcoinu za alty?

    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    SCARF_23: jo vidis, to jsem si neuvedomil.. jinak teda nemam srovnani, protoze jsem jinde ucet nemel. Kazdopadne s Bittrexem spokojenost. Pak jeste Bitmex - pakovy obchody, super vytuneny prostredi. Ted pri tom rektu me to ale tak vykoupalo, ze lituju, ze jsem radeji neposlal neco utulku nebo tak.. tak si s tim dam asi chvili oraz :)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Bittrex ma aktualne pozastaveny registrace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam