• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hlaste se mi do posty kdo by mel zajem, tenhle prispevek za par dni smazu a lidi co se mi v poste ozvou vlozim do tajne skupiny kde se dohodnem dale...

    I majitele tech placenych skupin na tom apson neco trhnou, sam bych si to stejne nikdy neobjednal, tak lespi par kacek nez vubec nic...
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    KAJJAK: presne to jsem chtel navrhnout, fer to neni, ale je to gambling
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    teoreticky bychom se tu mohli slozit a clenstvi si spolecne koupit :D A jeste teoreticteji udelat si uzavrenou skupinu, kde bychom tech clenstvi takhle spolecne koupili vice, treba i z ruznych fb placenych skupin a do te skupiny delali screenshoty vzdy kdyz vyjde nejake zajimave doporuceni... :-) Neni to sice moc fer, ale byl by to ultimatni zdroj dat a prakticky nedohledatelny...
    CYBI
    CYBI --- ---
    KAJJAK:
    JIRAN81: take by me zajimala zkusenost :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Taky jsem to zvazoval, pripojuji se k dotazu nize.
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    Nemate nahodou nekdo koupeny produkt ICO od kluku z Crypto Kingdom, spokojenost?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _ELPH_:

    super dikes za info...
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KAJJAK: Jj, malo by to jit i bez verifikace. (ja jsem tam takhle uz par krat neco prodal a verified nejsem...).
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Mam dotaz, na hitbc se mi uz tydny nedari verifikace uctu pomoci obcanky nebo id, je mozne tam prodat ty tokeny z envionu az vstoupi na trh i bez te verifikace? burzu pak uz pouzivat nechci, takze mi jde jen o ten prodej po tom co to vstoupi na trh...
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    BE_RRY: btw. uz vidim, ze nez se HPB dostane na Bittrex nebo tak, bude pobliz mesice :)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Hou, pondelni tipy na nakup: CPC, IOP, 1ST.. mrzi me, ze jsem nepockal a neporidil je az ted, zatim ztracim./. Po ty korekci jsem byl dost nedockavej.. holt chybama se clovek uci.

    Jinak HPB vypada dobre, poradne proctu. Diky za tip
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    tohle je docela vtipny cteni :)
    https://www.icoalert.com/
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KAJJAK: Imho jak kdy.
    Naopak lidi zacne dany coin v ten moment (uvedeni na velkou burzu) jenom brat vazne a nakupovat.
    Naopak, mnoho lidi co nakoupilo ICO ceka presne jenom do uvedeni na velkou burzu a pak prodaji => masivni dump.
    Mam pocit, ze relativne casto je po uvedeni na vetsi burzu (polo/bittrex) kratsi pump, s kterym se vetsina lidi uspokoji a dumpnou co maji... Jestli se tomu clovek venuje fulltime, tak je asi relativne safe pockat na vetsi burzu. No ja jsem svoje Storm (koupeno v presale) prodal uz na hitbtc i kdyz je jasny, ze na bittrexu to bude taky (storm ma bittrex ceo v timu jako advisora). Bal jsem se, ze se o uvedeni na bittrex nedozvim vcas. (a hlavne mi uz 12x profit prisel dost OK :)
    EXX
    EXX --- ---
    KAJJAK: jeeeej! crypto is safe again !
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ICO s poker tematem https://coinpoker.com/
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    CHOZZE89: vypada to hodne dobre, ma smysl cekat na jejich vstup na vetsi burzy nebo nejvetsi rusty tyhle coiny delaji pred vstupem na velke burzy?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Vox populi, vox Dei
    Prispevky kocoura promazany na zadost vetsiny
    EXX
    EXX --- ---
    KAJJAK: ne kr mit
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    CHOZZE89: "Sleeping giant"
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    KAJJAK: Podle mne lidi jako kocour by si zaslouzili ban a smazani prispevku. Nekolika zpusobi dokazal, ze o crypto nema poneti, a tak je ta jeho nabidka temer urcite scam. Proc tomu davat prostor? Bylo by nemile, kdyby mu nekto naletel a poslal penize...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam