• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    BULHI
    BULHI --- ---
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    BULHI: řeč tu byla o tradunity
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    BULHI: Vydělali milion korun panejo. :D
    BULHI
    BULHI --- ---
    to myslite tohle? https://cryptokingdom.cz/

    koukam na to, ale kazdej pixel toho webu na me krici "SCAM" :)) nekdo to tady realne pouzivate?
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    JIRAN81: no vidíš par korun ale kvalitní servis myslím ;-)
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    LIBORNSR: ja ho mam taky, ale to je par korun mesicne to asi nema smysl resit hromadne
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    JIRAN81: sel bych do lavrov. Odebíram na telegramu už nějaký pátek. Zatím ale jen informativně a je ho nový projekt myslím stojí za to. Má hlavně i doporučené směnárny, to je taky hodně důležitý. Dnes např zkrachoval myslím bitconnect
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    TUSIL: U produktu ICO z CK pisou, ze reakci doba jsou hodiny, dny, tam by ten na koho to bude musel sdilet alespon v ten den.
    Produkt signaly z CK ma reakci dobu minuty, ten asi nema smysl resit.
    Lavrov, Excavo a jine bude o signalech v radech minut, stejne jako u CK.
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    KAJJAK: jeste je tu technicka stranka veci, kde se plno informaci odehrava na jinejch platformach (fb, telegram atd) a neco (bot, co by se tvaril jako real user) by je muselo monitorovat a cpat do nejakyho sdilenyho kanalu (at to bude privatni auditko na nyxu, nebo telegram/whatsapp/whatever)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    na fb par dobrych je, ale castky jsou dost velike, nicmene kdyz se to podeli treba 20 lidma bude to za par korun...
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    KAJJAK: o žádných placených fórech zatím dobrých nevím. Jsi spíš pro spekulovani na vývoj kurzu jakéhokoliv krypta nebo pro hodl?
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    JIRAN81:
    KAJJAK:
    Já zatím tyto služby nevyužívám, ale ještě než byly jeho služby placený tak byly jeho prognózy super. Teď už jich posila zdarma jenom zlomek toho.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LIBORNSR:

    no je to drazsi nez kdyz se nas treba 20 slozi do ruznych placenych for ktere si odhlasujem a vyhodnotime ze za to stoji...

    V poste mam zatim 5 zajemcu...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAJJAK: co je v žitově fér :)
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    LIBORNSR: Lavrova uz mam, spis ho teda zatim zkousim. Libi se mi Excavo z Trading view
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Zkuste tradunity.com
    CHOSE_
    CHOSE_ --- ---
    Dostal jsem tip na:
    https://www.crowdmachine.com/
    APEX | Next Generation of B2C Engagement - Token Sale
    https://apex.chinapex.com/
    MINCE NAGA (NGC) | Inteligentní kryptoměna pro hraní a obchodování
    https://www.nagaico.com/cz/

    Ke cryptokingdom - posílají dobré tipy, leckdy dost obsáhlé(shrnutí nálady na trhu, vývoj v jednotlivých zemí, screenshoty s predikcí ceny z tradingview,atp.) Někdy jen pár vět s cenou otevření pozice před pumpou k tomu přibližné uzavření buď na částku nebo na % + možné riziko.

    Členství za 990kč/měsíčně jsou tipy na obchodované měny.
    Nyní rozjíždějí další členství za 11900kč/3měsíce = 4x za měsíc tip na ICO.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hlaste se mi do posty kdo by mel zajem, tenhle prispevek za par dni smazu a lidi co se mi v poste ozvou vlozim do tajne skupiny kde se dohodnem dale...

    I majitele tech placenych skupin na tom apson neco trhnou, sam bych si to stejne nikdy neobjednal, tak lespi par kacek nez vubec nic...
    JIRAN81
    JIRAN81 --- ---
    KAJJAK: presne to jsem chtel navrhnout, fer to neni, ale je to gambling
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    teoreticky bychom se tu mohli slozit a clenstvi si spolecne koupit :D A jeste teoreticteji udelat si uzavrenou skupinu, kde bychom tech clenstvi takhle spolecne koupili vice, treba i z ruznych fb placenych skupin a do te skupiny delali screenshoty vzdy kdyz vyjde nejake zajimave doporuceni... :-) Neni to sice moc fer, ale byl by to ultimatni zdroj dat a prakticky nedohledatelny...
    CYBI
    CYBI --- ---
    KAJJAK:
    JIRAN81: take by me zajimala zkusenost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam