• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    JAZZZ: Z ceho soudis, ze ho velryby nabiraji?
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    jak rikal koudy o tom LTC tak tomu docela zacinam verit ze by mohlo jit dalsi. zdaleka neni na ath, uklidnilo s epo korekci a vypada to ze vylryby ho nabiraj long. sice mi prisel LTC vzdycky takovej o nicem ale je etablovanej a jestli prejde na secure chain tak si asi najde vyuziti. drzet ho asi nebudu ale tenhle trade zkusim s targetem 230usd
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Nejspis dalsi shitcoin, ale je to free ico.

    WikiBit
    WikiBit is a project that establishes an authentic and reliable credit database system with wide coverage by connecting various credit data in series based on big-data multidimensional risk assessment and blockchain technology. Credit data was shared through blockchain alliance to create an intelligent digital credit platform. Meanwhile, WikiBit project team promises to reverse repurchase coins globally to make WikiBit the preferred credit currency in the world.

    Referral na 50 navic
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: ne, ale vim ze ma na iko houmera
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    PALEONTOLOG: neznas ty nahodou id DZEJDZEJ? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BE_RRY: to vis, ja mam nakoukany grafy krivek deformaci a hladin vod a odlehla a nepravdepodobna hodnota muze byt zasadni signal. Nejsem analytik ekonom
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ja tomu vcera dal.. jeste jsem zvyklej koukat na invertovanej graf, to jsem taky nezminil.. mazu a zkratka cekam (byl bych rad za :)) neco jako:



    ... mozna si to cestou chvili zazbrbla mezi 61 - 62.

    PALEONTOLOG: ta lajna drzela jako rezistence od zari 2019 do rijna 2020.. kdyz si neco takovyho nakreslim (stejne jako ty horizontalni lajny), cekam, jestli z toho casem bude support nebo rezistence, uz ale neprekresluju. To by mi kazdej wickoff rozhodil TA.. nevim, necpu, nejsem expert.. muj osobni nazor.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BE_RRY: proc ta cara na grafu nerespektuje ten posledni vykyv? To by ukazovalo neco uplne jinyho nez alt season, ze
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    MIKULAS: ja uz radeji nic nerikam.. :) ale moje osobni bias je ted, ze bych cekal dosazeni ATH dominance altu okolo dubna/kvetna 2021. takze ted min 2-3 mesice bull, pak se uvidi
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: to je stav mysli :)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    BE_RRY: mimochodem, jaký časový rámec si představujete pod pojmem "altseason"?
    Minuty, hodiny, dny, týdny... Chápu že je to u každého tokenu jinak, ale průměr?
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS: Jo, jako kdyz mas neco z toho, co bys stejne udelal, tak to samozrejme smysl nejspis ma :)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CHOZZE89: co se týče Coinbase, tak pro mě to smysl mělo - na tutorialy jsem koukal jen na záchodě, to mi dalo 30 USD v různém kryptu, krypto narostlo na současných 120 USD a je možné, že něco z toho půjde dále... Když k tomu přičtu, že alespoň trochu tuším k čemu se může který alt hodit a co je scam, tak mi to jako "špatná investice" nepřijde :)
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    dneska ETH/USD prorazilo ATH. Jestli tohle nespusti poradnou altseason, tak uz nic! :D
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS:
    MUTHA: Podle me tyhle stranky nemaj smysl ani kdyz nemas co na praci, vic vydelas, kdyz vypnes pc (usetris).
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MUTHA: EOS by mohl mít potenciál. Svezl jsem se trochu na Curve a Kyberu, ale jsou to nervy.

    BTW každý tu asi ví, že v Coinbase appce ,(a jistě i dalších) lze získat některé altcoiny jen za koukání na naučna videa, sdílení atd. Odměny jsou od 3 do 10 USD (v daném kryptu). Od listopadu daly tyhle fufniky 300% a nejsou to úplné shity.

    Tzn. má to smysl, dokud BTC roste. Víte o nějakých dalších bezrizikovych způsobech?
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    urvat...
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    CHOZZE89: souhlas, ripplu věřím, ale jeho aktuální situaci neberu jako příležitost, páč jsem měl něco už před krizí a tak jen čekám, až ho soudy odbrzdí :) Ale jako gamble pro následující týden to může být zajímavé, Kdy se láme chleba? 22.1.?

    Polka je zajímavá jako projekt, navíc velmi v plenkách, možná roste výrazněji právě proto a spekulatori by ji mohli
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    MIKULAS: Me se líbí ta polka, ale teď už je moc nahoře, čekám na výprodej. Ripple by se mohl zmatorit až padne nějaký soudní rozhodnutí a nebo zahuci úplně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam