• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: Vim, vim. Hlavne me teda zarazila ta razance s jakou to vyletelo chvili po tom, co se zapla nosna cast site.
    Mimo jine jsou v planu implementace bridge do ETH&BTC a nejaka moznost operovat cross-chain. Neco takoveho teda chysta i ATOM.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHOZZE89: tak navrhl to borec co napsal v 2014 whitepaper pro eth,
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    PALEONTOLOG: Fakticky 3., Tether nemuzes pocitat. Ja ho sleduju uz nejakou chvili, takze me tohle tesi i ta tachnologie je velice zajimava, forkless s demokratickym hlasovani + volba tech projektu.
    SIK
    SIK --- ---
    PALEONTOLOG: stesti preje odvaznym, good luck! ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIK:
    CHOZZE89: ten coin bezi od lonskyho kvetna a ma 4. Marketcapu.
    Dneska jsem se rozhodl pro all in.
    SIK
    SIK --- ---
    CHOZZE89: nastoupil jsem pri 18. Ted to snad propichne 20 a chvili vydrzi...
    jsem ale opatrnej a jedu za drobny ))
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Tak Polka lame dalsi ATH a vypada velmi slibne, pravdepodobne kvuli
    https://www.financemagnates.com/...ency/news/worlds-first-polkadot-etp-to-be-listed-on-six-exchange/
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    SIK: me pripada ze brzo prijde short season :)
    SIK
    SIK --- ---
    ‘When alt season?’ eToro may have some answers
    https://cointelegraph.com/news/when-alt-season-etoro-may-have-some-answers
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    je sice fakt ze LTC breaknul z toho trojuhelniku, ale ted to byl pump vseho. a taky se mi zda ze tomu nejak dochazi stava. lidi ty hols to 100k kecy asi prestavaj bastit
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    CHOZZE89: priapdaly mi tak ty nakupy pred pumpou kdy roste volume ale moc se nehybe cena

    koukam ze ted pumpujou btc i eth a ltc se asi veze v tyhle parte. ty extremni shitcoiny jako FUN a podobne ignoruju. netraduju nic, co bych nechtel aby mi v nejhorsim zustalo v ruce
    ERTEPLE
    ERTEPLE --- ---
    hezky ETH další resistance 1371 proseklá, teď už snad 1400 jistých
    ERTEPLE
    ERTEPLE --- ---
    JAZZZ: jojo jak to Koudy vypustil, hned jsem si část z XRP uklidil do LTC )))
    ERTEPLE
    ERTEPLE --- ---
    Mě zase ETH přijede, že jede směr ATH, projelo resistenci/breakingpoint 1350 teď dost rychle.
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    JAZZZ: Z ceho soudis, ze ho velryby nabiraji?
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    jak rikal koudy o tom LTC tak tomu docela zacinam verit ze by mohlo jit dalsi. zdaleka neni na ath, uklidnilo s epo korekci a vypada to ze vylryby ho nabiraj long. sice mi prisel LTC vzdycky takovej o nicem ale je etablovanej a jestli prejde na secure chain tak si asi najde vyuziti. drzet ho asi nebudu ale tenhle trade zkusim s targetem 230usd
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    Nejspis dalsi shitcoin, ale je to free ico.

    WikiBit
    WikiBit is a project that establishes an authentic and reliable credit database system with wide coverage by connecting various credit data in series based on big-data multidimensional risk assessment and blockchain technology. Credit data was shared through blockchain alliance to create an intelligent digital credit platform. Meanwhile, WikiBit project team promises to reverse repurchase coins globally to make WikiBit the preferred credit currency in the world.

    Referral na 50 navic
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MIKULAS: ne, ale vim ze ma na iko houmera
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    PALEONTOLOG: neznas ty nahodou id DZEJDZEJ? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BE_RRY: to vis, ja mam nakoukany grafy krivek deformaci a hladin vod a odlehla a nepravdepodobna hodnota muze byt zasadni signal. Nejsem analytik ekonom
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam