• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    NECROMAN: Mrkni na moje starší příspěvky. Ve VET mám 95% krypta, nakupuju to přes 3 roky, pořád je to velmi nedoceněný projekt, který má už spoustu real business cases, stále se rozrůstá a veřím v tu myšlenku a budoucnost v týhle oblasti :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SCHWA: urok rocne
    1.10%
    + VTHO 3.19%
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DAWYT: špatný koně zastřelit, ale kdo to má tušit, že.
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    PALEONTOLOG: Hele od 2017 čekám a pořád je to hodně někde... V prdeli. IOTA, XRP, POWR, TRX, GOLEM, XEM,PART všechno 50 -70% pod nakupkou.
    DCA a buy the dip
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    OTAVA: Airdrop?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    btw. už někdo dostal spark za xrp ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    do VETU samo
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Oka, este jsem prisypal kilo, stejne to ma ted airdrop na Binance, tak budou aspon dalsi susne no.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWA: tak počítám s tím, že kdyby nějaký alty teď už moc nedaly, tak za 4 roky přijde nová kapitalizace trhu a bude to zas hodně někde.
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    NECROMAN: Nakoupil jsem pred par dny. Od te doby klesa :)))
    Ale myslim, ze jeste pojede.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Na Redditu teď hodně jede popularita VeChainu (VET), názory? Roste celkem pěkně.
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    https://www.studentcoin.org

    pár tisíc jsem si koupil .) třeba se dětem budou hodit :)
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    Moc hezkej (a dlouhej) rozhovor se Sunnym o Vechainu :) https://m.youtube.com/watch?v=aEzFBkt8UA8
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NECROMAN: to stejny ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PSYCHO: on je vidět i ten generační rozdíl mezi tím, jaká extrémní pravidla musí splňovat banka či obchodníci, povinnosti a audity od regulátorů, reporting, a další pro obchodování s klasickými assety.
    Na druhé straně je tu online služba s mobilní appkou pro obchodování a hedgování s coiny a deriváty, kde může kdejaký jouda Necroman založit účet, poslat si tam SEPA platbou 1000 EUR a zkusit ruletu s shitcoiny :)
    Jen doufám, že je nepoloží nějaký nespokojený zaměstnanec (pamatujeme Mt.Gox), problém s likviditou, malware nebo regulace EU a US.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Presne, jedu to postupne step by step, jenze mezitim co pochopim jeden produkt, oni udelaj dva dalsi :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAVA: člověk pracuje jako vývojář pro banku, absolvoval tuny školení o finančních, kapitálových trzích, derivátech, atd., ale stále má pocit, že při procházení Binance stránky nerozumí 3/4 produktů, co nabízejí. I'm Too Old For This Shit
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    CHOZZE89: já teda půjčují pár drinků na Kucoinu a tam jseš někde mezi 0.120 - 0.150% denne
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    OTAVA: 30% co tam maj je max a to v ramci LP neni vubec zajimava castka pokud do toho zohlednis riziko.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TRISMEGISTOS: jak se to vezme - ja to pouzivam dava mi to coiny co jsou v Launchpadu automaticky + nejaky ten urok. Ale asi dostanes lepsi vydelek kdyz budes poskytovat likviditu, tam jsou na BNB pary slusny procenta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam