• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    WTF

    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Sledujete někdo tenhle mladej token? Ještě nejsou zalistovaný, tak to vypadá na dobrou příležitost nakoupit v začátku. Mají Locked Liquidity, v plánu decentralizovaný ekosystémy. Chytrý kontrakty s pálením tokenu a zvyšování liqiudity by mohlo zajistit slušnej nárust. Chytit Shibu v téhle fázi, tak jsem teď vyzívanej.
    CYBERINU
    https://www.thecyberinu.com/
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jen vtip nezkuseneho: asi kvuli ty solane zacnu brzo vstavat denne :-)
    GORG
    GORG --- ---
    jo syrup tomu rikaj koukam


    BIMBAS: to je binance chain ... je popularni v tom, ze ty poplatky za transakci jsou minimalni. neco jako eter jinak funkcnosti. nejaky fork eteru. PancakeSwap apod. umi vytvorit v metamask penezence i zaznam pro ten binance chain, ktery si tam jinak jde vytvorit v konfiguraci rucne. jsou na to navody :)
    ja jsem se odvazil neco takoveho konfigurovat asi az po pul roce :D
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: hele to je taky pro me spanelska vesnice. Co je metatask BSC sit ? :D
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: ja tam zadny osobni udaje nedaval.. pripojil jsem pres metamask BSC sit a v Pools tam je prvni polozka Autocake... muzes myslim kdykoliv vyndat.. snad do 24 hodin bez ztrat.

    myslim ze v tomhle pripade se clovek vyvaruje riziku impermanent loss jako u providovani liquidity. v tehle vecech trochu plavu, ale tohle je imho neco jako stakovani.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: ja jsem na Pancake Swap kdysi koukal, ale uprime se mi nechce mit registraci vsude. Uplne nechci rozhazovat osobni udaje. Nicmene to o cem mluvis je ten Syrup pool a autocake za 91,77% ? Jak to tam funguje ?
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: já jsem dal CAKE na pancake swap s 90% APY.. autostake
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    sem se nemohl rozhodnout tak jsem to nechal zase vsechno stejkovat. Sesly se tam i nejake eura tak jsem koukal ze Cake nabízí asi 31,25%p.a. u 30 denního stejku (Binance) tak jsem ho tam lupnul. Víš jak, lepší než Moneta za 0,5% :D :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PALEONTOLOG: jj k veceru se to zase zveda.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHEWBACCA: když vezmeš časový posuny, tak logicky vychází, že asie a střední východ ceny zpravidla zvedají a evropa prodává.. ještě možná amíci zvedají ceny k našim večerním hodinám
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    CHEWBACCA: hele nevim jak to vidi ostatni ale vsichni jsme zacatecnici. Vsichni spolehaji na signaly z trhu, ktere mohou vest k vývoji určitým směrem a na ten spekulují. Mít přečtené o čem konkretni coin je, kouknout na prognozy a věřit mu. Ja konkretne verim spis top10 max top20. Sledovanim trendů a různých podcastů si utvoříš svůj názor. Odebírám sice nějaké trading signály od známého, který si za to nechává platit ale je to stejne 50:50. Díky tomu jsem neco málo vydelal ale stejne mi v portfoliu visí coiny na 1/3 hodnoty
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MORPHLER: ten daytrading me taky napadl.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    CHEWBACCA: Taky nevim, ale mimo cinske poauzy bych uvazoval taky o vlivu troho, ze tam proste je hodne daytraderu (nekde, v nejakem casovem pasmu treba vice) a ti casto prevadeji na noc (respektive jejich spanek bez ohledu na denni cas) do ruznych stableUSD tokenu.. no a rano to rvou do toho co si mysli ze jim za den nejake to procento udela. tedy uvaha je ze se "rano" (ale kde rano, ze) prelevaji prachy do altu a tim tlaci cenu trochu nahoru.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    CHEWBACCA: Nevím, ale tipuji čínskou pauzu na oběd
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zacatecnicky dotaz: pred 14 dny jsem neco malinko v ramci testovani, sbirani zkusenosti, nasypal do 7mi altcoinu a sleduji kazdodenni trend z ktereho mi vychazi ze v brzkych rannich hodinach jdou vsechny nahoru a od 7/8 hodiny v prubehu dne se to sesype dolu a tak to je kazdy den. nevim zdali to je takto dlouhodobe, pokud ano cim je to zpusobeno? jak se chovaj lidi drzici alty nebo jaka je strategie investovani do altu? zdali se na toto da vubec odpovedet. dik
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BIMBAS: 25. byl myslim Alonzo hard fork a 12. jdou smart contracty, dneska Charles rikal, ze vse jde podle planu a zpožděni nebude, jako v Cardano věřím hodně, ale myslím, že toho 12. to překoná i moje očekávání, 71% ADY se aktuálně stackuje, což by už o něčem asi mělo vypovídat
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: to jsi napsal ale pekne. Strach a chamtivost :D :D by me zajimalo kdo by mi jen tak dal 17tis. dolarů a me je to málo. Facku si dam
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    J4C0B1M: ja ho tak nesledoval. Ted 25. melo neco byt a toho 12.9. taky. Tak jsem to mel na mysli. Puvodne jsem chtel vybrat SOlanu a dat to sem. Slysel jsem nekde ze by to melo jit na 5 usd
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BIMBAS: letos? nebo 12.9.?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam