• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MORPHLER: ten daytrading me taky napadl.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    CHEWBACCA: Taky nevim, ale mimo cinske poauzy bych uvazoval taky o vlivu troho, ze tam proste je hodne daytraderu (nekde, v nejakem casovem pasmu treba vice) a ti casto prevadeji na noc (respektive jejich spanek bez ohledu na denni cas) do ruznych stableUSD tokenu.. no a rano to rvou do toho co si mysli ze jim za den nejake to procento udela. tedy uvaha je ze se "rano" (ale kde rano, ze) prelevaji prachy do altu a tim tlaci cenu trochu nahoru.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    CHEWBACCA: Nevím, ale tipuji čínskou pauzu na oběd
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    zacatecnicky dotaz: pred 14 dny jsem neco malinko v ramci testovani, sbirani zkusenosti, nasypal do 7mi altcoinu a sleduji kazdodenni trend z ktereho mi vychazi ze v brzkych rannich hodinach jdou vsechny nahoru a od 7/8 hodiny v prubehu dne se to sesype dolu a tak to je kazdy den. nevim zdali to je takto dlouhodobe, pokud ano cim je to zpusobeno? jak se chovaj lidi drzici alty nebo jaka je strategie investovani do altu? zdali se na toto da vubec odpovedet. dik
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BIMBAS: 25. byl myslim Alonzo hard fork a 12. jdou smart contracty, dneska Charles rikal, ze vse jde podle planu a zpožděni nebude, jako v Cardano věřím hodně, ale myslím, že toho 12. to překoná i moje očekávání, 71% ADY se aktuálně stackuje, což by už o něčem asi mělo vypovídat
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    GORG: to jsi napsal ale pekne. Strach a chamtivost :D :D by me zajimalo kdo by mi jen tak dal 17tis. dolarů a me je to málo. Facku si dam
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    J4C0B1M: ja ho tak nesledoval. Ted 25. melo neco byt a toho 12.9. taky. Tak jsem to mel na mysli. Puvodne jsem chtel vybrat SOlanu a dat to sem. Slysel jsem nekde ze by to melo jit na 5 usd
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BIMBAS: letos? nebo 12.9.?
    GORG
    GORG --- ---
    BIMBAS: :) tez jsem maceroval. Pak si rekl,ze nedelat stejnej mistake dvakrat, a cast SOL prodal... imho ted celkove to pokrylo snad vsechny vlozeny penizé

    Podobne AVAX.... tohle bylo uz nekdy od dubna trochu nejistota, jestli celej projekt nejak nejde mimo zajem vsech, ale ted tech 400% rust... to di clovek rika tyjo , tak to tam necham , a bude to masakr jeste vetsi kdyz to poleti dal na Mesic

    Ale radsi jsem taky dal SL na prodej nekde blizko u ATH.. a pokryl snad minimalne naklady a zbytek at pripadne pracuje nebo prikoupit zpet v dipu

    Tahle strategie se mi zatim libila nejvic ... jak je to vic nez 2x vlozene castky natoz 4x , tak si vyndat investovanou castku pro klid duse.

    Skoda ze jsem na to nemyslel nekdy pred 18 kvetnem.
    Eter byl pres 4000 dolacu a mne to bylo malo :)

    Fakt clovek bojuje s tim strachem a chamtivosti. V pozitivne ladene dobe se chamtivost asi snaz podceni
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    by me zajimala ADA kam si povyskoci
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    CHEWBACCA: tak neni vid, ale uz to mohlo krmit neco jineho :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BIMBAS: snad neni vsem dnum konec ne?
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    lol, kdo chce víc nemá nic. Jsem tu Solanu chtěl prodat na 80 usdt a sahla si na 77 a sla dolu :D
    BALOS
    BALOS --- ---
    GORG: hodne projektu uz funguje na vice sitich, aby nektere pridahli na polygon, tak dostali nejaky MATIC, ktery ted treba to aava dava jako promo.
    GORG
    GORG --- ---
    BALOS: ok zkusim ten aave ,) ... jinak aave token myslim trochu nekde mam , ale mel jsem za to, ze se mota ciste kolem eteru jen.
    BALOS
    BALOS --- ---
    GORG: aha, mas pravdu, staking maticu je na ethereu. To jsem totiz nezkousel, ale aave urcite funguje na obou sitich, jako spousta dalsich projektu.
    GORG
    GORG --- ---
    BALOS: hmm mne to tam prave totiz ukazuje 0 MATIC, pokud jsem prepnuty na polygon. a kdyz jsem ty stranky procital, tam pak cetl, ze clovek prave musi byt prepnuty na ethereum, tak jsem zmaten teda.
    Prave na tom tvem linku taky ctu "For Staking you would need to have funds on Ethereum Mainnet."
    BALOS
    BALOS --- ---
    GORG: funguje to na ethereum i na polygonu, zalezi jakou sit mas vybranou v metamask
    GORG
    GORG --- ---
    mi dalo celkem praci nahrat MATIC z binance na polygon network...(tehdy tam nemeli withdraw na polygon, ted uz myslim jo) ale na te stakovaci strance funguje jen ethereum sit :)
    abych usetril poplatky tak jsem to mel prave withdraw na BSC siti a pak to prekonvertoval na matic pres nejaky bridge
    GORG
    GORG --- ---
    BALOS: Ja kdyz to zkousel, tak mi to ale psalo, at si prepnu na Ethereum sit.. a pak se tam docetl,ze potrebuju platit eth gas. To jsem nejak nepochopil prave. Myslel jsem, ze matic ma resit ty vyssi poplatky.
    Mozna jsou ted po tom london hardforku mensi.. vsiml jsem si, ze posledni dobou to celkem slo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam