• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJJAKAltcoiny / ICO investice
    Klub o altcoin / shitcoin cryptomenach a ICO investicich
    rozbalit záhlaví
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    TYCHOVRAHE: Nezapomen, ze sol je porad v bete, btc/ether mel na zacatku taky spoustu much vc. nedavnyho splitu. A jenom Serum na solane ma dneska kolem 15-20 mil TXs, coz imho nema zadna dApp.
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    btw tps solany je nepouzitelna metrika, pocitaj do toho i zpravy pro interni ucely protokolu mezi validatory, asi jako kdyby ethereum pocitalo jako transakce veskerou komunikaci mezi nody. sice v solane je to technicky skutecne implementovany jako transakce, ale vubec to neni srovnatelny (a tudiz se neni ani moc cemu divit ze se to zhrouti u jednoho ICO i pres monstrozni papirovou kapacitu)
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    MIKULAS: myslis ze ma ten novej cro token potencial? Koukal sem a i pres prevratnou architekturu, moznost prevodu ethereum dapps atd je TPS max ve stovkach. Ale jinak maj ten ekosystem promyslenej dobre a jeste 20% urok...

    Je to jak pit sladky kakao a pak si vsimnout velkyho skraloupu :) Teda pokud srovnavam treba s TPS solany...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIK_CZ: zkouším nějaký faucetuy ale výplata je těm pekelné vysoko.

    nasyslim a zkusím, třeba to půjde nahoru
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    OTAVA: jo tak, sorry jsem to spatne precetl, 1,9 slimu, to se nevyplati ani nikam posilat :D
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIK_CZ: problem je ze ja tam mam menu SLIM kterou jsem dostal z nejakyho airdopu, zadne SOLy
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    OTAVA: tak neposilej uplne vse, par drobnych tam nech
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIK_CZ: uz jsem vyresil, ale problem je, zenemam na SOL ucte zadny SOLy, takze nemam na poplatky.

    Kolik je ted poplatek za transkaci ?
    pripadne muzete mi nekdo dobreho srdce poslat nejaky SOLy na jednu transakci ?
    2Gsih79jFBWuxJYzYivFR8H3MFUDMC3yuiu2mx3E6xHS

    Dik moc! :-)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    OTAVA: Kdyz na ten SOL kliknes, melo by ti vyjet send a recieve ..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s Solana SPL Token Wallet ? Mam tam asi 1,9 SLIMu a nevim jak to nekam poslat :-o
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    MUXX: Hex taky, ale byl jsem u sacrifice phase a ted cekame na airdrop prvnich tokenu. Tohle bude velky :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    K4N3C: Jedes hex jo? Nebo to ma jeste jiny smysl?
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Reddit Community Responsible For Infamous Meme Stocks Turns Its Attention To Crypto | Bitcoinist.com
    https://bitcoinist.com/reddit-community-responsible-for-infamous-meme-stocks-turns-its-attention-to-crypto/
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: konverze je automatická při převodu do Crypto DeFi Wallet
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Ad XRP a Bhútán :)
    Bhutan’s Central Bank Adopts Ripple's XRP Ledger To Launch A Digital Version Of Its National Currency ⋆ ZyCrypto
    https://zycrypto.com/bhutans-central-bank-adopts-ripples-xrp-ledger-to-launch-a-digital-version-of-its-national-currency/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    Tady neco ke Cronosu, kdyby ostatni zajmalo. Jen sem nedohledaly jestli se soucasny cro tokeny prevedou automaticky, nebo pro to musim neco udelat

    Jak funguje Cronos EVM blockchain z dílny Crypto.com a co nového přinese? » Finex.cz
    https://finex.cz/jak-funguje-cronos-evm-blockchain-z-dilny-crypto-com-a-co-noveho-prinese/
    MATT
    MATT --- ---
    nepokousel jste se nekdo lustrovat Probinex a jejich PBX token? na první dojem jsem to odhadoval na scam, ale cim vic se na to koukam, tim spis mi prijde legit. chtej propojit akciovej a crypto trh, coz je hezka myslenka, ale imho dost narocna na provedeni.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: protože je to ERC, tak by se tím platit nevyplatilo :)

    mrkni sem: https://crypto.org/
    SHEFIK
    SHEFIK --- ---
    MIKULAS: ja koupil prvni CRO vcera a staking byl moznej jen na 6%p.a. tak nevim jakej novej myslis.

    Co se tyka uctu - nejaka mena tam ke konverzi musi byt kvuli obchodnikovi, nicmene myslel sem, ze to muzes mit ulozeny v CRO a cerpat "primo" z tokenu konverzi... jeste to proctu
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    SHEFIK: btw ty CRO jsou dva, původní ERC-20 Crypto com Chain a nový Crypto.org Chain. Nový má staking 11% p a., Podporuje ho jejich DeFi Wallet, nevím jestli to jde jinde, ale do budoucna to asi vytlačí ten původní.

    Jo a to, že platíš kartou CRO přímo obchodníkovi není pravda. Karta je vedená v USD nebo EUR a musíš jí nabíjet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam